Skocz do zawartości

Propozycja konkursu TS3


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam :), dzisiaj szedłem sobie do sklepu i  myślalem nad rapsami mazowieckiego Macina. i wpadłem na pomysł konkursu. 

 

A mianowicie Wojny Raperów.

 

Wyglądałoby to tak, że jest przykładowo 8 graczy i 4 rundy, każdy z każdym. Następnie spośród tych 8 graczy jury wybrałoby 4 finalistów, mierzących się w półfinale. W końcu 2 najlepszych walczy o wygraną. 

 

Na czym polega sam konkurs od strony zawodnika?

 

Otóż, każdy z tych 8 graczy ma "disować" swojego przeciwnika. Oczywiście myślę tu o kulturalnym disie a nie samych "cenzura". Osoba wygrana przecchodzi do walki z wygranym z innego pojedynku itd.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na prawdę dobry. Ale. Nie wiem czy było by dużo chętnych, ale coś takiego łatwiej zorganizować, niż np. 1 z 10. A nagrody na pewno się jakieś znajdą. ^^

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny, ale tak jak Kasia napisała też nie wiem czy będzie dużo chętnych + obawiam się, że te dissy mogą pójść o krok za daleko znając tutejszych ludzi xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam o tym, żeby zrobić np jakiś wieczór z freestyle'm.

Działałoby to na zasadzie podobnej do tego co prezentował dziś Marcin.

Myślę, ze nawet jeżeli byłoby te 3 czy 4 osobę chętne to nie byłoby to złe, a takie osoby już kojarzę.

Jako słuchacze moglibyśmy zapodawać im tematy, DJ włączałby im bit i mieliby dajmy na to 2 albo 3 minuty na najlepszy freestyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada. Ludzie w tych czasach to chodzące ameby gdzie ich "dissy" skończą się do takiego stopnia,ze staną na balkonie i będą myśleć żeby skakać. Odpada bo w tych czasach jedyne teksty są tak załośne,ze to jest nie pojęte. A do Freestyle jak się zapiszę przynajmniej 6-8 to mozna zrobić bo z 4 osobami to tak tylko 4fun niż konkursc

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowcze nie.

Myślę, że podczas tych "dissów" może paść troszkę słów za dużo... + nie wiem czy znalazło by się więcej niż ~4 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to żeby zamiast dissowania się, podawać własnie jakieś tematy i osoba występująca będzie o nich coś nawijać? 

Edytowane przez Pynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs mogę zorganizować. Chciałabym jednak żebyście określili co bardziej Wam odpowiada.

Dissowanie się, czyli coś typu tyralnia, czy freestyle, czyli tak jak wyżej napisałam, działałoby to na zasadzie tego, że albo ja wymyślę tematy, które później uczestnicy będą losować, albo na bieżąco będą wybierane osoby, które jakiś temat podsuną.

Dałabym znać na czym to dokładnie miałoby polegać, alebwstępnie chciałabym wiedzieć, która opcja Wam bardziej odpowiada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za freestyle.

Disowanie może się źle skończyć a na dodatek już słyszę płacz po konkursie. Disowanie możecie sobie sami zrobić na prywatnym kanale :D ~ i tak robicie xD 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs mogę zorganizować. Chciałabym jednak żebyście określili co bardziej Wam odpowiada.

Dissowanie się, czyli coś typu tyralnia, czy freestyle, czyli tak jak wyżej napisałam, działałoby to na zasadzie tego, że albo ja wymyślę tematy, które później uczestnicy będą losować, albo na bieżąco będą wybierane osoby, które jakiś temat podsuną.

Dałabym znać na czym to dokładnie miałoby polegać, alebwstępnie chciałabym wiedzieć, która opcja Wam bardziej odpowiada.

Na początku byłem zdania, że dissowanie się by było lepsze ale jak się zastanowiłem to może to się posunąć do "jeżdzenia" po rodzicach i to już by nie była zabawa ;d.

 

Dlatego myślę, że freestyle byłby znacznie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności