Skocz do zawartości

Jaka To Melodia - Czyli kilka pytań oraz kontynuacja konkursu


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Znalazłem chwilę czasu więc postanowiłem zadać wam kilka pytań odnośnie konkursu Jaka To Melodia i napisać kilka ważnych informacji.

W zapowiedzi konkursu osiągnęliśmy 35 Odpowiedzi oraz 875 Wyświetlenia. Jest to dość sporo jak na takie rzeczy. Na konkurs zapisało się na prawdę dużo ludzi w bardzo szybkim czasie więc takiego eventu na pewno nie można odpuścić. Po pierwszej edycji już wszyscy wiemy jak taki event dokładnie wygląda oraz jak przebiega. 

 

Teraz mam do was kilka pytań a mianowicie

 

  • Jakie chcecie ujrzeć nagrody w następnej edycji?
  • Czy zapowiedź edycji pierwszej przypadła wam do gustu?
  • Czy przed Jaka To Melodia ma występować audycja którą prowadzą DJ oraz są na niej losowania w których możecie wygrać VIP?
  • Kiedy chcielibyście ujrzeć edycję drugą? 

 

Na następnej audycji na pewno zmieni się 

 

  • Osoba pomagająca w konkursie ( po prostu będzie nowa osoba która jest aktywna )
  • Nie będziecie już musieli pisać tytułów na czacie! W czasie odliczania będziecie musieli napisać na czacie " . " i po upływie 8 sekund osoba która napisała najszybciej kropke będzie miała możliwość powiedzenia tytułu przez mikrofon. Gdy przyznamy głos osoba musi powiedzieć tytuł w ciągu 5 sekund, jeżeli tego nie zrobi piosenka przypada na osobę która napisała " . " ( drugą )
  • Zajdą zmiany w regulaminie ( zostanie dodane kilka nowych podpunktów )
  • Osoby które będą trolować oraz przeszkadzać z miejsca idzie ban bez żadnych upomnień.
  • I kilka innych rzeczy które pojawią się w zapowiedzi.

 

Chciałbyś coś zmienić w konkursie? Zapraszam do wypowiadania się.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Jakie chcecie ujrzeć nagrody w następnej edycji?

Najelepiej gdyby było coś innego niż vip na serwerze - może s.vip na ts? Zależy też od osoby, która sponsoruje nagrody. Jeśli była by możliwość może do wygrania steam z cs 1.6 bądź GO?

 

 

 

Czy zapowiedź edycji pierwszej przypadła wam do gustu?

Owszem, nie mam za szczerzeń :D 

 

 

 

Czy przed Jaka To Melodia ma występować audycja którą prowadzą DJ oraz są na niej losowania w których możecie wygrać VIP?

Nie lepiej po konkursie i żeby dłużej trwała? Wydaje mi się to lepszą opcją.

 

 

 

Kiedy chcielibyście ujrzeć edycję drugą? 

Byleby to była sobota xD

 

Nie będziecie już musieli pisać tytułów na czacie! W czasie odliczania będziecie musieli napisać na czacie " . " i po upływie 8 sekund osoba która napisała najszybciej kropke będzie miała możliwość powiedzenia tytułu przez mikrofon. Gdy przyznamy głos osoba musi powiedzieć tytuł w ciągu 5 sekund, jeżeli tego nie zrobi piosenka przypada na osobę która napisała " . " ( drugą )
 

Tu mam wątpliwość. Wydaje mi się, że lepszą opcja było by, że po napisaniu przez pierwszą osobę ".", muzyka powinna być zatrzymana. Osobiście gdybym brała w tym udział, pisałabym od razu "." bo i tak mogłabym dosłuchać utworu do końca czasu, więc mogłabym się dłużej zastanowić, ale to tylko moje zdanie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody z poprzedniej edycji były dobre według mnie.

Zapowiedź również, wszystko zostało dobrze wyjaśnione. Bez audycji ani rusz! Musi być, ponieważ jest to dobra okazja na zgarnięcie darmowego VIP'ka :). A następna edycja jak najszybciej! Pokazałbym, jak się gra.(umiejętnośći :D)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do następnej edycji na pewno powinien być przeztrzegany regulamin który był napisany w zapowiedzi...

Jedno było napisane w zapowiedzi, na co ja się przygotowałem itd, a na konkursie było CAŁKOWICIE inaczej.

Więcej angielskiej/zagranicznej muzyki. W pierwszej fazie było chyba 8 polskich piosenek, a tylko 3 angielskie. Moim zdaniem bez sensu. Powinno to być 75/25 - Ang/PL

 

Zapowiedź była dobra

 

Nagrody były dobre :D

 

Audycja może być, fajnie było :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najelepiej gdyby było coś innego niż vip na serwerze - może s.vip na ts? Zależy też od osoby, która sponsoruje nagrody. Jeśli była by możliwość może do wygrania steam z cs 1.6 bądź GO?
Można pomyśleć nad cs 1.6 lub cs;go ( pierwsze miejsce by wybierało 1.6 lub go )

 

 

 

 

 

Nie lepiej po konkursie i żeby dłużej trwała? Wydaje mi się to lepszą opcją.
Zawsze robiliśmy " przed " więc teraz można spróbować " po ". Z tym problemu nie ma ;)

 

 

 

 

Byleby to była sobota xD
Dodam że to będą godziny wieczorne.

 

 

 

 

Tu mam wątpliwość. Wydaje mi się, że lepszą opcja było by, że po napisaniu przez pierwszą osobę ".", muzyka powinna być zatrzymana. Osobiście gdybym brała w tym udział, pisałabym od razu "." bo i tak mogłabym dosłuchać utworu do końca czasu, więc mogłabym się dłużej zastanowić, ale to tylko moje zdanie
Myślę że będzie troche za ciężko jak będzie muzyka stopowana po napisaniu " . " Dopracujemy to.

 

 

 

 

Nagrody z poprzedniej edycji były dobre według mnie. Zapowiedź również, wszystko zostało dobrze wyjaśnione. Bez audycji ani rusz! Musi być, ponieważ jest to dobra okazja na zgarnięcie darmowego VIP'ka . A następna edycja jak najszybciej! Pokazałbym, jak się gra.(umiejętnośći ) Lubisz to Nie lubię Wróć do góry Cytuj
Dokładnie! Audycja to dobra okazja do free vipa. Podczas wygranych na czacie były spiny że to wszystko ustawione więc od następnej edycji wszystko będzie nagrywane i wstawiane na forum w formie dowodu.

 

 

 

 

Do następnej edycji na pewno powinien być przeztrzegany regulamin który był napisany w zapowiedzi... Jedno było napisane w zapowiedzi, na co ja się przygotowałem itd, a na konkursie było CAŁKOWICIE inaczej. Więcej angielskiej/zagranicznej muzyki. W pierwszej fazie było chyba 8 polskich piosenek, a tylko 3 angielskie. Moim zdaniem bez sensu. Powinno to być 75/25 - Ang/PL
 Co do regulaminu nie wiem za bardzo o co Ci chodzi więc wytłumacz. Co do piosenek będzie to poprawione w następnej edycji. Bardzo dużo było piosenek eng tylko w następnych fazach.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Osoba pomagająca w konkursie ( po prostu będzie nowa osoba która jest aktywna )

już mnie nie chcesz? :c XD

 

 

 

Nie będziecie już musieli pisać tytułów na czacie! W czasie odliczania będziecie musieli napisać na czacie " . " i po upływie 8 sekund osoba która napisała najszybciej kropke będzie miała możliwość powiedzenia tytułu przez mikrofon. Gdy przyznamy głos osoba musi powiedzieć tytuł w ciągu 5 sekund, jeżeli tego nie zrobi piosenka przypada na osobę która napisała " . " ( drugą )

Ten pomysł już został wykorzystany i sprawdził się w 100%!

 

 

 

Osoby które będą trolować oraz przeszkadzać z miejsca idzie ban bez żadnych upomnień.

Szkoda, że wpadliśmy na to po tym jak tylu użytkowników już przeszkadzało, albo robiło sobie "jaja".

 

 

 

Najelepiej gdyby było coś innego niż vip na serwerze - może s.vip na ts? Zależy też od osoby, która sponsoruje nagrody.

Powiem Ci, że myślałam nad tym i to nie głupi pomysł.

 

 

 

Do następnej edycji na pewno powinien być przeztrzegany regulamin który był napisany w zapowiedzi... Jedno było napisane w zapowiedzi, na co ja się przygotowałem itd, a na konkursie było CAŁKOWICIE inaczej. Więcej angielskiej/zagranicznej muzyki. W pierwszej fazie było chyba 8 polskich piosenek, a tylko 3 angielskie. Moim zdaniem bez sensu. Powinno to być 75/25 - Ang/PL
 

Ty się ciesz, że nie wyłapałeś bana na evencie. Wyraźnie mówiłam na początku, jakie są zasady i, że zostały trochę zmienione ze względu na to, że ciężko napisać wykonawce i tytuł w 8 sekund. Co do piosenek, kolego, piosenki będą takie, jakie ustalę sobie z Omegą, Wujosem i Kasią, jeśli Ci nie pasuje to, że piosenki są mieszane, nie musisz brać udziału.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mnie nie chcesz? :c XD

Ja Ciebie nie chce ja Cie pragnę.   :dajekwiata:

 

Ogólnie kiedy chcielibyście event? Za tydzień dwa? a może trzy? xD

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się ciesz, że nie wyłapałeś bana na evencie

 

 

Nie wiem, za co miałbym dostać bana. Oczywiście, ciężko napisać w 8 sekund, i to rozumiem, ale mogliście to powiedzieć trochę wcześniej niż wtedy, gdy ktoś napisał po czasie...

Dodatkowo, było mówiono, że będzie trzeba podać tylko tytuł, a było też trzeba podać autora.

 

 

 

o do piosenek, kolego, piosenki będą takie, jakie ustalę sobie z Omegą, Wujosem i Kasią, jeśli Ci nie pasuje to, że piosenki są mieszane, nie musisz brać udziału.

 

 

Zacytuje tobie post omegi :)

 

 

 

Chciałbyś coś zmienić w konkursie? Zapraszam do wypowiadania się.

 

 

@Marina

 

Po co ciągniesz temat? :|

Tak, to jest propozycja, bo proponuję, aby było więcej piosenek angielskich.

 

Byłem 15 minut przed eventem, ok. 19.57 poszedłem afka, wróciłem 20.01.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, za co miałbym dostać bana. Oczywiście, ciężko napisać w 8 sekund, i to rozumiem, ale mogliście to powiedzieć trochę wcześniej niż wtedy, gdy ktoś napisał po czasie... Dodatkowo, było mówiono, że będzie trzeba podać tylko tytuł, a było też trzeba podać autora.

Przed startem konkursu oraz przed  rozpoczęciem kolejnych faz marina mówiła o małych zmianach. Nie byłeś przed samym startem albo po prostu nie słuchałeś bo wszystko było mówione i tylko ty wtedy miałeś jakieś spiny do organizacji konkursu i za to miałeś dostać bana bo robiłeś mega zamieszanie na czacie. Ten temat zakończony.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Jakie chcecie ujrzeć nagrody w następnej edycji?

 

Jest mi to obojętne. Tymbarkowa podała dobry pomysł. Mozna pomyśleć nad tym, aby zwycięzcy przyznać s.Vipa na miesiąc lub dwa. 

 

 

  • Czy zapowiedź edycji pierwszej przypadła wam do gustu?

Zapowiedz bardzo obszerna i zarazem dokładna. Mi się bardzo podoba. 

 

 

 

  • Czy przed Jaka To Melodia ma występować audycja którą prowadzą DJ oraz są na niej losowania w których możecie wygrać VIP?

Jak najbardziej! Wydaje mi się, ze można do tego dołączyć pozdrowienia, jak to było do tej pory. 

Takie audycje zawsze są mile widziane. DJ może się wykazać, użytkownicy i uczestnicy konkursu będą mogli się "wychillowac"

 

 

  • Kiedy chcielibyście ujrzeć edycję drugą? 

Wydaje mi się, ze za jakieś 3 tygodnie byłoby okej. 1 czerwca chciałabym zrobić idola. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, za co miałbym dostać bana. Oczywiście, ciężko napisać w 8 sekund, i to rozumiem, ale mogliście to powiedzieć trochę wcześniej niż wtedy, gdy ktoś napisał po czasie... Dodatkowo, było mówiono, że będzie trzeba podać tylko tytuł, a było też trzeba podać autora.

 

Wyraźnie pisaliśmy, że każdy uczestnik ma się stawić 15 PRZED EVENTEM. Albo Cię nie było, albo nie słuchałeś. Wszystko wyjaśniłam, co potwierdzi Ci reszta uczestników. Coś jeszcze? ;)

 

 

 

Zacytuje tobie post omegi

Twoja wypowiedź może i trochę przypominała propozycję ale w tej części: 

 

 

W pierwszej fazie było chyba 8 polskich piosenek, a tylko 3 angielskie. Moim zdaniem bez sensu. Powinno to być 75/25 - Ang/PL

nie wydaje mi się, żeby to była właśnie propozycja.

 

 

@GryTrean

Mówiłam o wszystkim, więc nie wiem po co rozpoczynałeś w ogóle znów ten temat. Na evencie każdy robił wszystko tak jak mówiłam, a Ty miałeś jakieś problemy, spamowałeś i przeszkadzałeś w zabawie. Logika?

Edytowane przez Marina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż małym kroczkami przygotowujemy konkurs udostępniam wam testowy regulamin który będzie jeszcze poprawiany.

 

 

 

 

 

Regulamin Konkursu Jaka To Melodia.

1.1 Uczestnicy konkursu mają za zadanie rozpoznać dany utwór w przeciągu 8 sekund oraz podać autora wraz z tytułem przez mikrofon.

1.2 Odliczanie będzie przeprowadzane na głównym czacie.

1.3 Osoba, która chce odpowiedzieć musi napisać na czacie " " Po zakończeniu odliczania ( 8 sec) osoba, która napisała kropkę pierwszą dostaje głos i może odpowiadać. Gdy dana osoba nie odpowie, pytanie przechodzi na osobę, która napisała kropkę drugą.

1.4 Osoba która odpowiada przez mikrofon ma tylko i wyłącznie 5 sekund na udzielenie poprawnej odpowiedzi. 

1.5 Zła odpowiedź ( - 1 PKT )

1.6 Poprawna odpowiedź ( + 1 PKT

1.7. Konkurs składa się z 4 Rund.

1.7.1. Runda Pierwsza 10 osób - 11 utworów

1.7.2. Runda Druga 7 osób - 8 utworów

1.7.3. Runda Trzecia 4 osoby - 6 utworów

1.7.4. Runda Pierwsza ( Finał ) - 1 osoba  - 7 utworów

 1.8 W czasie konkursu zakazuje się wyzywania , spamowania / floodowania na czacie.

1.9 Przeszkadzanie w czasie konkursu będzie karane banem na 24 H

1.10. Ostateczną decyzje podejmują tylko i wyłącznie organizatorzy konkursu! Jeżeli masz jakieś uwagi zgłoś to do ludzi którzy zajmują się konkursem.

1.11  W konkursie bierze udział tylko i wyłącznie 10 uczestników ( + 5 rezerwowych w razie nie stawienia się na event )

1.12.Przewidywalny czas trwania konkursu To 1H - 1.30H

1.13 Osoby które nie biorą udziału w konkursie mają zakaz pisania oraz używania mikrofonu. ( Podczas przerw osoby które chcą pogadać dostają możliwość rozmawiania )

1.14 Podczas konkursu obowiązuje regulamin TS3

1.15 Uczestnik konkursu z miejsca ma zagwarantowane miejsca na kolejne edycje! 

1.16 Każdy uczestnik musi zaakceptować regulamin Konkursowy!

Edytowane przez Omєga *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Miejsce - KONTO STEAM a wraz z nim CS 1.6 + Cs GO + Super Vip na Ts3 na okres 1 miesiąca  + Medal ( msc 1 ) 

 

Pasuje taka nagroda za miejsce pierwsze?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konieczne jest podawanie autora danej muzyki,bo niektórzy autorzy mają w ciul długie nazwy? ;d

także proponowałbym to usunąć i wystarczyłbym sam tytuł tym bardziej,że niektórzy mają dziury w mózgu jak ja XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konieczne jest podawanie autora danej muzyki,bo niektórzy autorzy mają w ciul długie nazwy? ;d

także proponowałbym to usunąć i wystarczyłbym sam tytuł tym bardziej,że niektórzy mają dziury w mózgu jak ja XDD

Pomyślimy z tym jeszcze

 

Logo dla Jaka To Melodia zrobione przez Kasiaaa:

 

pre_1464207083__jakatomelodia1.png

 

 

 

Linia oddzielająca:

 

linia-ozdobna.png

 

 

Mam nadzieje że się podoba :D 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zapowiedź niedługo się pojawi.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności