Jump to content

GoPe

GoPe
 Share

Recommended Posts

Imię: Marek
Staż na forum: Listopad 2012
Doświadczenie w moderowaniu: 3 razy moderator, 4 razy własne forum, piąte w drodze ;) 
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: nawet do 5 godzin dziennie o ile nie pilnuję 45k ;) 
Dlaczego właśnie Ty: Ludzie mnie znają. Chętnie pomagam.Doświadczenie mam ;) Myślę że się nadam lecz to zadecyduje już lud ;)  

Wymagania ! 

1. Brak Warnów (Obowiązkowo)  -- Jest
2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) -- Jest
3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo)-- mam ponad 150 
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. Brak - ponieważ jest IPB i nie ma godzin z starego forum. ps. Paweł ma 8 więc jak ja mam mieć 30 ;) 
5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) -- oczywiście
6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) -- są ;d jecz czasem jakaś literówka czy coś się znajdzie
7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) -- jeżeli patrząc na stare forum to tak ;d 

Ps. Może tym razem się uda ;d 

Lolcia, kiedy mnie nie było? :) cały czas jestem na forum wczoraj mnie tylko nie było więc jak ? Dziennie jestem minimum MINIMUM 1h ale oki. Skoro już na wstępnie mnie nie chcenie to można posta usunąć. 

Sory za spam. 

Ps. Akurat znajdziecie kogoś bardziej doświadczonego ;) 

na Nie masz supporta i nic z tym nie robisz rozpatrzysz 1 podanie na tydzień tylko żeby rangi nie stracić i tyle. zajmij się adminem na cod bo na forum jako moderator na razie cię nie widzę. Nie

Guest QueTTi
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Tak jak ludzie mówią , ogarnij UBTeaM a później składaj podanie na moderatora. Spróbuj innym razem !Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy