Skocz do zawartości

Antaris.pl - Ogólna dyskusja.


HiszpanskiTorreador

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Chloe

Profesja:Wojownik, Body :D

Gitarka. 

 

Trzeba jak największą grupke ludzi uzbierać ;)

Na TS3 przed startem pojawi się strefa gildyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitarka. 

 

Trzeba jak największą grupke ludzi uzbierać ;)

Na TS3 przed startem pojawi się strefa gildyjna.

No i dobrze :D. Nie wiem czy na mpc forum zrobią coś takiego jak prezentacje gildii, jeżeli tak przydałaby nam się jakaś konkretna grafika :D, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ;d.

Można by wtedy uzbierać większą grupkę do gildii i na ts'a, i jak już byśmy zrobili tę prezentację naszej potęgi (o ile będzie można) to strefę gildyjną wypadałoby ogarnąć troszeczkę szybciej xd. Rekrutacja do gildi itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP będzie dodany poddział na mpc gdzię będzie można umieszczać swoją prezke gildii. Co do rekrtuacji do gildii to myślę że to nie czas na to ;d Tak szybko gildii nie założymy. W gildii max 100 osób więc na spokojnie :)

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał nie będę bo sesja ale jak chcecie iść na gotowe to możecie wykorzystać moją gildię i jej grafiki(do edycji lekkiej):

 

 

https://zapodaj.net/cffad597d00ee.jpg.html

https://zapodaj.net/1d6ce351e847f.png.html

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie jeszcze grać po wakacjach, to chętnie do Was dołączę. :)

Wydaje mi się, że ja będę gral xd bo to nie jest serwer na tydzień jak większość tych easy które teraz startują. Będzie co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ja będę gral xd bo to nie jest serwer na tydzień jak większość tych easy które teraz startują. Będzie co robić

Wy to wszyscy "będę grał" a po kilku tygodniach nikt nie zostaje ;p Już na dwóch serwerach przez to przeszedłem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to wszyscy "będę grał" a po kilku tygodniach nikt nie zostaje ;p Już na dwóch serwerach przez to przeszedłem ;/

Ja z wami grałem na argentusie i grałem ale pozniej wy wcale nie wchodziliscie to przestałem xd i dalem Ci konto xd będę grać! Uwierz

 

^UP

W takim razie możesz się mnie tam spodziewać :D

To dawaj nick i kim będziesz latała i Cię wpisze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Senbonzakura (Serafix lub Zeon, jeżeli poprzednia nazwa będzie zajęta ;) )

Profesja: Szaman - Healer

Nie będzie mnie na ts'ie z powodów technicznych. (Dołączę do was, gdy zdobędę lepszego kompa)

Uprzedzam, że mój komputer może nie ogarnąć tego serwera, ale wszystko się okaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Senbonzakura (Serafix lub Zeon, jeżeli poprzednia nazwa będzie zajęta ;) )

Profesja: Szaman - Healer

Nie będzie mnie na ts'ie z powodów technicznych. (Dołączę do was, gdy zdobędę lepszego kompa)

Uprzedzam, że mój komputer może nie ogarnąć tego serwera, ale wszystko się okaże.

Serwer jak serwer :D jak inne Ci chodzą ten też powinien.

A co do ts'a to okej :D gorzej jakbyś nie był z csc (bo podejrzewam, że w gildii będą takie osoby) i byś nie miał ts'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : ZeusUK/ Siewca

Klasa : Sura BM

Gildia : Cllasowcy .

Sztosik xd coraz więcej ludzi się zapisuje.

Nazwę gildii zostawmy Omedze :D on jest tutaj tą jakby głową rodziny na tym serwerze i niech to on zadecyduje xdd.

 

Przypominam tylko, że serwer startuje 12 czerwca, czyli za 9 dni!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbA0xks.png


 


 


~ Antaris jest projektem tworzonym przez grupę składająca się z trzech bliskich znajomych mających przeszło ponad 6 letnią historię z grą Metin2. Prace nad projektem zostały oficjalnie rozpoczęte w czerwcu 2015 roku. Oficjalna pierwsza prezentacja i ujawnienie się projektu pod szyldem MPCforum nastąpiło na początku października 2015 roku. Od tamtego momentu projekt zaczął zbierać plony w postaci fanów, hejterów i ludzi ciekawych co z tego wyjdzie. W dniu dzisiejszym przedstawiamy Wam owoc naszej 12 miesięcznej pracy. Zapraszamy do prezentacji prywatnego serwera Metin2 Antaris.pl ~


 


 


677001464448507195480.png


 


Start serwera: 18.06.2016 (Sobota) 19:00


Maksymalny poziom: 140


Punkty statystyk: 125


Doświadczenie: 200%


Monety (Yang): 150%


Przedmioty: 100%


 


 


Full: 


http://www.mpcforum.pl/topic/1546818-antarispl-prywatny-serwer-metin2/#entry13081102


  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności