Skocz do zawartości

Antaris.pl - Ogólna dyskusja.


HiszpanskiTorreador

Rekomendowane odpowiedzi

Też zagram, ale jeszcze nie wiem jaki nick. ;) ale przynajmniej zagram szamanką. :p

 No i fajnie :D. Narazie zapisałem pod nickiem Shanell żeby nikomu się nie myliło

 

 

Nick: Neffju 

Profesja: Szaman (Smok)

Zapisanyy

 

 

 

Nick: Martinn

Profesja: Sura - WP 

 

Też zapisany :D

 

 

 

Widzę, że aktywnie się zapisujecie do wspólnej gry na serwerze - to dobrze :D Jest już nas wszystkich 16 osób z sieci.

 

Noo xd fajnie to wygląda!

 

 

 

Do startu serwera zostało już tylko 4dni!

Serwer startuje 18.06 o godz. 19:00

Dokładny licznik ile do startu znajdziecie na stronie

 

 

 

 

Nie wiem czy będziemy robić prezentację gildii czy nie? bo widzę, że na forum już jest dział do prezentacji gildii.

 

 

13394067_10157085007405201_1908081752624

 

 

 

 

 

 

 

@edit:

 

 

 

 

Edytowane przez Dawidia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

478101466088889195480.png

 

 

"Hej wszystkim!

 

Udostępniamy Wam jeden dzień, podczas którego będziecie mieli okazję sprawdzić jak wstępnie wygląda nasz projekt. Dzień otwarty (inaczej; otwarte beta-testy) rozpoczną się jutro (2016-06-17) w godzinach 10-11. Client zostanie udostępniony na stronie (jeszcze przed startem otwartych testów), do której link znajdziecie w zaktualizowanej już prezentacji (w nocy ją zaktualizujemy) lub na naszym oficjalnym Facebooku. Podobnie z rejestracją - znajdziecie ją na stronie.

 

Podczas trwania dnia otwartego nie będziemy nadawać specjalnych umiejętności, przedmiotów i innych podobnych rzeczy. Każdy z Was będzie mógł sprawdzić jak wygląda serwer i przyjrzeć się temu, co tworzyliśmy przez ten cały czas. W trakcie dnia otwartego prosimy zwracać uwagę na to, że sama maszyna ma prawo paść przez ataki, które zapewne się pojawią. Miejcie to na uwadze. Ten dzień nam (administracji) ma powiedzieć czego możemy się spodziewać od naszych potencjalnych e-wrogów. Na sam dzień startu na taką ewentualność posiadamy przygotowane dodatkowe serwery przez które będziemy mogli przefiltrować cały ruch, który do nas dociera. :)

 

Serwer wyłączymy w godzinach wieczornych i rozpoczniemy przygotowania do startu. Wszelkie błędy, na które wpadniecie podczas tego dnia będziecie mogli zgłaszać na support.antaris.pl, który prawdopodobnie także uruchomimy ranem lub w nocy. Chcemy także poinformować, że jeśli ktoś dokona zakupu w Itemshopie jakiegoś przedmiotu już na otwartą betę to administracja nie zwróci czasu przedmiotu. Płatności po otworzeniu strony WWW mogą być jeszcze nie dostępne - dotpay będzie musiał zweryfikować parę rzeczy."

 

Pozdrawiamy, zespół Antaris.pl

 

 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dalej się zastanawiam co z naszą strefą na tsie :D Omega? :D

 

 

Na becie może będę :D

Strefa będzie ale musi być ileś tam osób dziennie bo zostanie usunięta. A jak nie bedzie osób aż tylu na tsie to skoczymy na głównego tsa antarisa i tam sobie zrobimy strefe i git ;)

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa będzie ale musi być ileś tam osób dziennie bo zostanie usunięta. A jak nie bedzie osób aż tylu na tsie to skoczymy na głównego tsa antarisa i tam sobie zrobimy strefe i git ;)

Mogę kompa na noc cały czas zostawiać :D ludzie na ts'ie będą, spokojnie :D.

 

 

 

START SERWERA JUŻ ZA 2 DNI!

18.06 - SOBOTA O GODZINIE 19:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę kompa na noc cały czas zostawiać :D ludzie na ts'ie będą, spokojnie :D.

 

 

 

START SERWERA JUŻ ZA 2 DNI!

18.06 - SOBOTA O GODZINIE 19:00

musi być 8 osób dziennie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbA0xks.png


 


Witajcie, z racji, iż strona serwera jest jeszcze niedostępna, to client zostanie udostępniony w tym temacie. Nowe hostingi zostaną dodawane w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut/godzin. Uprzedzam, że patcher jest specjalnie wyłączony do czasu startu bety.


 


https://uploadfiles.io/b034107


 


https://mega.nz/#!y9ZkjA5C!wGXmgiVKRYRnz6Fc2ENEd5R1RDnjZpzZqaMlptvYfec


  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności