Skocz do zawartości

Zmiana regulaminu.


Dexterovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem jedna dziwną rzecz, a mianowicie chodzi mi o dawanie perma za reklame ( ale strony do obstawiania,ruletka itp.)

Moim zdaniem dawanie perma za reklame strony do obstawiania czy innej ruletki jest bez sensu, a dawanie na dzien dobry perma bez ostrzezenia to juz totalna porazka.

 

Powinno to wygladac tak Ostrzezenie -> Kick->Ban 1h -> Ban tydzien

 

A jesli chodzi o reklame innej sieci czy serwerowni powinno to wygladac duzo ostrzej tzn. Ostrzezenie -> Kick -> Perm

Edytowane przez Dexterovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zniósł całkiem bo nie każdy admin na to zwraca uwagę bo nie każdemu się chce za takie coś kickać lub banować ani dawać tych ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam, aż sami admini to skomentują.

 

Już była nawet kiedyś tu skarga z powody reklamy: http://forum.cs-classic.pl/topic/37759-skarga/?p=229068 

Pamiętałam, że było coś takiego, wiec poszperałam w "Archiwum".

 

Ode mnie każdy dostał już "nakaz", że na początku ostrzeżenie na czacie lub w wiadomości prywatnej (sm_psay) , albo kick z powodem. (sm_kick "nazwa" powód)

 

Ja już nawet pracuję nad minimalną zmianą regulaminu, ale tylko "minimalną" Niestety przez brak czasu, nie miałam kiedy tego dokończyć. 

 

 

Ja bym to zniósł całkiem bo nie każdy admin na to zwraca uwagę bo nie każdemu się chce za takie coś kickać lub banować ani dawać tych ostrzeżeń.

Całkowite zniesienie nie wchodzi w ogóle w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram całkowicie pomysł Dextera. Banowanie ludzie za reklamę jakiś ruletek czy stron do obstawiania jest bezsensowne. Inna sieć serwerów nadal Ostrzeżenie, Kick, Perm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie że się wypowiem. Niektórzy mają płacone za reklamowanie np. ruletki, czy g2a jak wielu ludzi. Moim zdaniem banowanie za to powinno być całkowicie zniesione, chyba że jest to reklamowanie innej sieci, czy spamowanie na sayu - to już przesada. Jeśli ma sobie w nicku komu to przeszkadza? Nie spamuje, a i tak większość ludzi nie patrzy na to.

 

 

Całkowite zniesienie nie wchodzi w ogóle w grę.
 

Może jednak ulegniesz? To tylko tag lub nazwa w nicku...

Edytowane przez Umciaak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Dextera, i również popieram Kasię żeby tego całkowicie nie znosić.

 

 

// Po drugie jeżeli Karol czy Besi tego zabronili to mieli jakiś powód.

Edytowane przez RocketAsh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie reklamy ruletek itp nie powinno być karane zazwyczaj gdy poproszę o zmianę nicku / lub też kick z ostrzeżeniem , zawsze skutkuje. Za reklamę innych serwerowni jestem nieugięty i od razu perm jeżeli owaka sieć istnieje xd Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak za reklamowanie róznych typow ruletek nie powinien byc ban , jeżeli reklamuje ktoś serwer rozumiem ale za ruletke? Wiadomo że duzo osob gra na róznych typach ruletek , a gdy ma sie w nicku nazwe ruletki to jest większy procent , nie wiem komu to przeszkadza no ale ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym chciał zbanować gracza który w nicku posiada reklamę innego serwera (byle jakiego czy on istnieje czy nie) to by było ostrzeżenie>perm, dlaczego ? Jeżeli gracz nie rozumie to po co się z nim bawić ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zostanie wgl. zniesiony ten pkt., dla mnie mówienie cytuje "nie każdy admin na to zwraca uwagę bo nie każdemu się chce za takie coś kickać lub banować ani dawać tych ostrzeżeń." to równoznaczne z nie wykonywaniem obowiązków admina. Podane na admina "CHCIAŁO" się złożyć, a podlegać i działać według regulaminu już nie? 

 

U mnie na Jailbreak'u zawsze osoba z reklamą w nicku (w przypadku tych stron z cs go itp.) od razu po wejściu na serwer zostaje poinformowana "Masz pół miny / minutę na usunięcie reklamy" zazwyczaj takie osoby słuchają się i zmieniają swój nick od razu, jednak czasami w przypadku nie zrobienia tego w wyznaczonym czasie dana osoba dostaje KICK'a, nie zauważyłam aby ktoś po kicku wrócił dalej z reklamą jednakże w przeciwnym razie były ban 5-10 min. 

Co innego kiedy wchodzi osoba z reklamą innej sieci, to jest banowane permanentnie bez ostrzeżenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już powiedziałam w poście wcześniej macie obowiązek upominać graczy przed zbanowaniem/kick'iem. 
 
Usunięcia z regulaminu nie będzie, bo nie będę zmieniać go dla kilku osób.
Na każdym serwerze tej sieci tak jest, więc nie ma sensu.

 

 

 

Do adminów:
 
Specjalnie skopiuję:
"na początku ostrzeżenie na czacie lub w wiadomości prywatnej (sm_psay) , albo kick z powodem. (sm_kick "nazwa" powód)"

 

 

Propozycja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności