Skocz do zawartości

Propozycja


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wpadłem dzisiaj na pomysł stworzenia konkursu w dziale UB. Konkurs polegał by na złapaniu jak największej ilości cziterów wraz z rozpisaniem ich w odpowiednich działach.Czas trwania to miesiąc czasu. Osoba z największą ilością złapanych cziterów mogła by liczyć na nagrodę oraz można pomyśleć nad jakąś rangą. Konkursem mógłbym zająć się osobiście jeżeli zostałby zatwierdzony. Co wy na to?

@Edit. Proszę o poprawę tytułu na "Propozycja".
Dodam również, że pomysł na konkurs powstał wraz z myślą dotycząca wakacji gdzie jest zauważalny spadek graczy.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł!

Jednak myślę, żeby zrobić ten konkurs przez okres wakacji - lipiec i sierpień. W tym okresie bardzo dużo osób gra i często są spaleni, więc w tedy było by największe pole do popisu. Warto też jednak wziąć pod uwagę osobno cs 1.6 i cs GO oraz, żeby admini nie mogli brać udziału w takim konkursie.

 

 

@edit

Dobry konkurs i to właśnie Admini z Opiekunami powinni tymbardziej obowiązkowo brać udział, bo jak patrzę na to co się dzieje to niestety stwierdzam, że mało, który admin potrafi wyłapać odpaleńców albo dają SSy na zasadzie co będzie to będzie, a najlepsze jest to, że kolesie wrzucają ssy, które okazują się czyste i dalej wchodzą na serwery i czitują, a wystarczy wziąść jakiekolwiek demko z ich gry i sprawa wyjaśniona.

Nie uważasz, że będzie to nie sprawiedliwe w stosunku do użytkowników? Admin szybciej zobaczy,że ktoś jest odpalony niż zwykły gracz. Do tego admini nie beda banowac graczy bo będą chcieli ich rozpisać na forum.

Edytowane przez Tymbarkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry konkurs i to właśnie Admini z Opiekunami powinni tymbardziej obowiązkowo brać udział, bo jak patrzę na to co się dzieje to niestety stwierdzam, że mało, który admin potrafi wyłapać odpaleńców albo dają SSy na zasadzie co będzie to będzie, a najlepsze jest to, że kolesie wrzucają ssy, które okazują się czyste i dalej wchodzą na serwery i czitują, a wystarczy wziąść jakiekolwiek demko z ich gry i sprawa wyjaśniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja, ale myślę, że nie będzie wielu uczestników.

 

Odnosząc się do uczestnictwa adminów: niech biorą udział, oczywiście wrzucając demo/hltv i rozpisując, bany za SS nie powinny być brane pod uwagę.

 

Myślę, że polaczekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk to osoba, której można powierzyć sprawunek nad tym, a także uważam, iż nie jest to zbyt wymagający/uciążliwy konkurs więc może ludzie nie będą narzekali (a przynajmniej nie będzie sytuacji z oszustwem i podpowiadaniem).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin a gracz to jest to samo

Admin to tez zwykly gracz tylko ma dostep do flag ktorymi utrzymuje porzadek na serwerze lecz tak czy siak admini nie powinni brac w tym udzialu poniewaz jest to pomoc dla adminow.

Moim zdaniem propozycja jest strzalem w 10

Jezeli przejdzie to tylko ustalic regulamin i niech sie dzieje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dnak myślę, żeby zrobić ten konkurs przez okres wakacji - lipiec i sierpień. W tym okresie bardzo dużo osób gra i często są spaleni
 Akurat z tym się nie zgadzam bo gdyby zrobić jakieś wykresy to się założę że w wakacje o wiele mniej osób gra.

 

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej '' admini nie powinni brac w tym udzialu poniewaz jest to pomoc dla adminow. "

Niech biorą tylko gracze udział i tyle.

 

Na tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jako byly admin jestem jak najbardizej na TAK ! Musze zgodzic sie z moimi przedmowca!i , ze admini nie powinni brac udialu w tym konkursie /tej zabawie. Jesli ma wejsc cos takiego to tylko dla samego UBT. :) polaczekkkkkkkkkk plusik w Twoja strone :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinno zostać napisane dla kogo ten konkurs.

Taki konkurs powinien zwłaszcza dotyczyć Adminów, którzy sami w swoich podaniach piszą, że potrafią wyłapać oszustów, tylko jak przychodzi co do czego to tego nie robią i tak jak napisałem wyżej, dają bany na zasadzie co będzie to będzie ( w kontekście konkursu nie gadamy o ss-ach) i z tego co widzę, to na naszej Sieci jest +/- 100 Adminów z czego 2-3 naprawdę zna się na robocie i wyłapywaniu tych nieszczęsnych cziterów. Skoro taki konkurs by powstał to Admini powinni brać udział i wtedy będąc na serwerze musieli by banować każdego kogo są pewni i czekać na sytuację kiedy musieliby rozpisać demko, a nie tak jak wyżej ktoś napisał, że Admini zamiast grać to prześcigali by się w rozpisywaniu demek. Gracze też by te demka rozpisywali, zresztą to robią, ale jest ich garstka.

 

@Tymbarkowa

Dlaczego uważasz, że Admin szybciej dojrzy czita?? Bo zajmuje taką pozycję, bo musi przyglądać się graczom, a zwykły gracz czituje albo ma wyrąbane na innych czitów?? Może i masz rację, ale jestem pewny, że na tej Sieci znajdzie się z 5 zwykłych graczy, którzy robią większą robotę niż ci 100 Adminów.

 

Dlatego bez zbędnych kłótni Ja uważam, że konkurs zwłaszcza powinien dotyczyć Adminów, chyba, że to ukłon w stronę zwykłych graczy, którzy odwalają robotę za Adminów i od czasu do czasu rozpisują demka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corey  Admin szybciej dojrzy czita, ponieważ ma wgrany ESP i jak ktoś gra na wallhacku to admin widzi to samo co ten odpalony gracz :P
Ale drugą sprawą jest to, że konkurs polegałby na największej ilości rozpisywania demka. Jak admin zobaczy, że ktoś czituje to jego obowiązkiem jest zbanowanie czitera, a nie będzie czekał aż cziter wyjdzie i dopiero później go rozpisze. Dlatego admini są trochę na przegranej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Dobry pomysł, możliwe, że wykorzystamy go w przyszłości.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności