Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[PRZYJĘTA][Skarga] Szocik


Ofensywny

Recommended Posts

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Ofensywn[Y]
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Gracz
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Szocik
4.IP/SID oskarzanego*: "Szocik" 1304 STEAM_2:0:1503246546   5 24:40   24    0
5.Data i godzina:04.06.2016  około 22:20
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://pokazywarka.pl/fgizw6/  świadek `GeniuS
7.Opis sytuacji: Szocik i Crazy ( na Crazy już skarga jest) wielokrotnie mnie  i Geniusa obrażali, Szocik wypowiedział nam "wojnę" i każdego kto wbił na serwer pytał po czyjej jest stronie. Wielokrotnie ci gracze robili ducha ( można to sprawdzić na logach, mapa chemical)
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Link to comment
Share on other sites

Mogę to potwierdzić gdy Szocik raz został zabity przez Ofensywnego wymyślił sobie jakąś wojne i co chwile wypisywał wulgarymy w naszą strone.

 

Edit #1 Co do ducha to mam zrobionego ss lecz nie wrzucałem go ponieważ nie uchwyciłem na screenie nazw graczy którzy go robili.

Edited by Geniu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy