Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Witam,

Szukam osoby na stanowisko opiekuna i zastępcy. Szukam osoby aktywnej, która będzie w stanie się nim porządnie zająć, głównie chodzi oto by zajmowała się sprawami forum, czyli tworzenie konkursów, rozpatrywanie propozycji, skarg, podań, itd.

 

 

Wzór:

 

Imię: 

Nick: 

Wiek:  

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  

Staż na serwerze:  

STEAM:  

Znajomość amx (1-10):  

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  

Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  

Dlaczego akurat Ty:   

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Cezary

Nick: Zeus

Wiek:  18

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  min. 2 h

Staż na serwerze:  Na serwie gram od ponad roku, lecz nie tak długo. Większość czasu spędziłem na dd2. :)

STEAM:  Steam miałem, lecz mam tak wspaniałego kompa, właściwie laptopa, że w cs'a nie da sie gram ze steam. :( Po wakacjach bd zarobione pieniążki, bd nowy komp i  bd steam.

Znajomość amx (1-10):  10

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  5 na pewno, podszkolę się i bd 10 ^.^

Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  Nie, możliwe, że to się nie długo zmieni. :)

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Multi admin :) Admin 1.6 dd2 i FFA aktualnie :) Możliwe, że niedługo opiekun FFA :)

Dlaczego akurat Ty: Jestem znaną osobą na dd2 i FFA ( tak myśle :D). Myśle, że wszyscy mnie lubią. :D Jeżeli zostanę opiekunem serwera zdobędę doświadczenie w pełnieniu tej funkcji. :) Myślę, że bd sprawował sie wyśmienicie w tej roli. (Mam wysoką samoocenę. :D). Myślę, że nikt nie powie o mnie złego słowa. :)

 

 

 

 

 

 

Pozdrawia Wasz jedyny i nie zastąpiony KRÓL ZŁOTY Zeus. :D

Edytowane przez Zeus123
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz

Nick: SzalonyProfesor

Wiek: 20

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:1,5 h

Staż na serwerze: mało lub wcale bo nikt nie gra

STEAM: Tak ale nie używam

Znajomość amx (1-10):3/10 (nie miałem do czynienia procz amxmodmenu ale mogę się nauczyć :)

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 3/10 ale też mogę się nauczyć

Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: jeśli to się liczy to admin

Dlaczego akurat Ty: Lubię pomagać i mogę się do czegoś w końcu przydać :) Zna mnie większość graczy i lubię spokój i ogar na serwerze :) Jeśli dacie mi szansę chociaż na zastępcę mogę się nauczyć FTP i amx, a zawsze jestem pod ręką :) Duzo czasu spedzam tez na forum (mobilnie i komputer) Postaram się nie zawieźć was :)

Edytowane przez ProfesorekK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Bartek
Nick: Destroyer
Wiek: 28
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Myślę ,że z 4h spokojnie wystarczy 
Staż na serwerze: Grałem kilka razy
Znajomość amx (1-10):  10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  10
Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  Miałem kilka razy swoją sieć oraz byłem nie raz adminem serwera.
  • fragplanet - właściciel
  • firsthead - wspolwłasciciel
  • fear-factory - własciciel
  • fragcenter - właściciel
  • blackside - wspówłaściciel 
  • KampNO - admin gg+dm+hs only
  • csboard - admin gg+dm
  • i kilka innych, nie będę wymieniał wszystkich projektów w jakich brałem udział ponieważ za dużo jest to pisania, napisałem kilka nazw - powinno starczyć.
 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak, opiekun DM CSGO
Dlaczego akurat Ty:  Byłem już tutaj opiekunem lecz zrezygnowałem z powodu wyjazdu do DE i nie miałem wtedy czasu na granie i zajmowanie się serwerem przez 2 miesiące. Obecnie mam sporą ilość wolnego czasu więc mogę pomóc 
Doświadczenie w prowadzeniu sieci i serwerów mam spore, kilkuletnie i prowadzenie jednego serwera czy 7 nie robi mi różnicy wielkiej (nie wychwalając się).
Tutaj jestem już prawie 2 lata, prowadziłem juz tutaj DM csgo, nigdy nie byłem banowany czy też warnowany na forum (całkowicie czyste konto :D), co mogę więcej napisać? Myślę że jestem znany tutaj i można mi zaufać powierzając serwer pod opiekę. Mam sporo pomysłów, które mogę wprowadzić na serwer oraz na różne konkursy ,które można zrealizować dla serwera i przy tym zachęcić graczy do grania.
Od adminów oraz współpracowników (czyt. drugi opiekun) wymagam i nie ma ze mną łatwego życia zbytnio lecz dzięki temu jest porządek i nikt nie robi syfu czy też szopek z żalami swoimi jak na forum dla ludzi z pokrzywdzonym ego, każdy powierzony serwer konfiguruję tak aby gra była stabilna i "czysta".
 
Pozdro.
Edytowane przez Destroyer
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Imię: Bartek
Nick: Destroyer
Wiek: 28
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Myślę ,że z 4h spokojnie wystarczy 
Staż na serwerze: Grałem kilka razy
Znajomość amx (1-10):  10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  10
Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  Miałem kilka razy swoją sieć oraz byłem nie raz adminem serwera.
  • fragplanet - właściciel
  • firsthead - wspolwłasciciel
  • fear-factory - własciciel
  • fragcenter - właściciel
  • blackside - wspówłaściciel 
  • KampNO - admin gg+dm+hs only
  • csboard - admin gg+dm
  • i kilka innych, nie będę wymieniał wszystkich projektów w jakich brałem udział ponieważ za dużo jest to pisania, napisałem kilka nazw - powinno starczyć.
 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak, opiekun DM CSGO
Dlaczego akurat Ty:  Byłem już tutaj opiekunem lecz zrezygnowałem z powodu wyjazdu do DE i nie miałem wtedy czasu na granie i zajmowanie się serwerem przez 2 miesiące. Obecnie mam sporą ilość wolnego czasu więc mogę pomóc 
Doświadczenie w prowadzeniu sieci i serwerów mam spore, kilkuletnie i prowadzenie jednego serwera czy 7 nie robi mi różnicy wielkiej (nie wychwalając się).
Tutaj jestem już prawie 2 lata, prowadziłem juz tutaj DM csgo, nigdy nie byłem banowany czy też warnowany na forum (całkowicie czyste konto :D), co mogę więcej napisać? Myślę że jestem znany tutaj i można mi zaufać powierzając serwer pod opiekę. Mam sporo pomysłów, które mogę wprowadzić na serwer oraz na różne konkursy ,które można zrealizować dla serwera i przy tym zachęcić graczy do grania.

Od adminów oraz współpracowników (czyt. drugi opiekun) wymagam i nie ma ze mną łatwego życia zbytnio lecz dzięki temu jest porządek i nikt nie robi syfu czy też szopek z żalami swoimi jak na forum dla ludzi z pokrzywdzonym ego, każdy powierzony serwer konfiguruję tak aby gra była stabilna i "czysta".

 
Pozdro.

 

Zapraszam na PW

 

 

 

Imię: Cezary
Nick: Zeus
Wiek:  18
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  min. 2 h
Staż na serwerze:  Na serwie gram od ponad roku, lecz nie tak długo. Większość czasu spędziłem na dd2. :)
STEAM:  Steam miałem, lecz mam tak wspaniałego kompa, właściwie laptopa, że w cs'a nie da sie gram ze steam. :( Po wakacjach bd zarobione pieniążki, bd nowy komp i  bd steam.
Znajomość amx (1-10):  10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  5 na pewno, podszkolę się i bd 10 ^.^
Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  Nie, możliwe, że to się nie długo zmieni. :)
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Multi admin :) Admin 1.6 dd2 i FFA aktualnie :) Możliwe, że niedługo opiekun FFA :)
Dlaczego akurat Ty: Jestem znaną osobą na dd2 i FFA ( tak myśle :D). Myśle, że wszyscy mnie lubią. :D Jeżeli zostanę opiekunem serwera zdobędę doświadczenie w pełnieniu tej funkcji. :) Myślę, że bd sprawował sie wyśmienicie w tej roli. (Mam wysoką samoocenę. :D). Myślę, że nikt nie powie o mnie złego słowa. :)
 
 
 
 
 
 
Pozdrawia Wasz jedyny i nie zastąpiony KRÓL ZŁOTY Zeus. :D

 

Zapraszam na PW

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poszukuję ogarniętej oraz aktywnej osoby, która ma pojęcie jak posługiwać się ftp i amxmodmenu.

Zeus zrezygnował a pomocnik się mi przyda, głównie do obowiązków zastępcy należeć będzie:

Organizowanie konkursów.
Pilnowanie serwera od strony gry czy nie ma bugów i błędów.

Resztę uzgodnimy.

 

Nie szukam osób ze świeżymi kontami oraz takich co mają ze sobą problem ;)
Każda osoba , która zgłosi swoją chęć pomocy będzie dokładnie prześwietlona.

PS. Jeżeli masz zamiar pisać tylko dla kolorku nicku i za kilka dni zrezygnować, nie pisz, oszczędzisz nam czasu.

 

 

Imię: 
Nick: 
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:   
Edytowane przez Destroyer
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Imię: Wiktor

Nick: S3ReK

Wiek: 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  Ogolnie jestem osoba ktora gra raczej w nocy + wieczorem do tego mieszkam w angli wiec mam godzine wczesniej ,nie moge okreslic dokladnie ile bede na serwerze siedzial i pracowal ale od 15 do srodka nocy jestem dostepny zazwyczaj.

Staż na serwerze:  Tutaj tez nie ma zbyt duzego szalu bo po prostu czasem z kolegami wchodzilem postrzelalismy sie mapke/dwie i to bylo na tyle ale mam sporo czasu bo aktualnie zrezygnowalem z bycia adminem na jailu.

STEAM:  Posiadam (jak wypali to sie zgadamy).

Znajomość amx (1-10):  jesli chodzi o samo amx na serwerze to nawet powiedzialbym ,ze 10 bo tyle razy bylem adminem badz mialem jakis swoj serwerek ,ze mam dosc duze doswiadczenie.

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  Wgrac mapy umiem wszystko pododawac do kolejki w zmienianiu sie itp ,plugin to tez nie problem wiec skoro o to chodzi to tez z 7 ,oczywiscie sam pluginu nie napisze ale jesli chodzi o podstawy to umiem.

Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  Jak mowilem wyzej mialem swoj serwer ok 3razy nie duzy po 20 stalych graczy przy ktorych dziennie bylo po 10 osob, natomiast opiekunem bylem na evogame oraz na sieci ktora juz nie istnie wiec uwazam ,ze to sie nie liczy.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Wielokrotnie bylem adminem jailbreaka i w sumie tyle bo jesli chodzi o reszte serwerow to zbyt duzej uwagi do nich nie poswiecam, po prostu jak juz sie za cos biore to staram sie na tym skupic.

Dlaczego akurat Ty:  Jest to bardzo spontaniczna decyzja zawsze mnie "krecilo" bycie cos w desen opiekuna lubie sie bawic plikami lubie szukac i rozmaicac ludziom rozgrywke ,samo to ze ludzie chca ode mnie pomocy mnie raczej uszczesliwia nawet wiec nie jest to problemem ,wrecz przywilejem. Ogolnie mimo mlodego wieku potrafie byc dosc ogarnieta osoba chodz jesli sprawa nie jest jakas bardzo powazna to nie ma co ,sie nie posmiac ani nic. Lubie sie "bawic" na ts czesto jakies zarty mowic itp atmosfera sie poprawia wiec mysle ze sprawie sie dobrze, do tego dochodzi nauka a dzieki mozliwosci bycia zastepca opiekuna ,na pewno czegos sie dowiem co przyda mi sie w przyszlosci.

Edytowane przez S3ReK
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię: Wiktor
Nick: S3ReK
Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  Ogolnie jestem osoba ktora gra raczej w nocy + wieczorem do tego mieszkam w angli wiec mam godzine wczesniej ,nie moge okreslic dokladnie ile bede na serwerze siedzial i pracowal ale od 15 do srodka nocy jestem dostepny zazwyczaj.
Staż na serwerze:  Tutaj tez nie ma zbyt duzego szalu bo po prostu czasem z kolegami wchodzilem postrzelalismy sie mapke/dwie i to bylo na tyle ale mam sporo czasu bo aktualnie zrezygnowalem z bycia adminem na jailu.
STEAM:  Posiadam (jak wypali to sie zgadamy).
Znajomość amx (1-10):  jesli chodzi o samo amx na serwerze to nawet powiedzialbym ,ze 10 bo tyle razy bylem adminem badz mialem jakis swoj serwerek ,ze mam dosc duze doswiadczenie.
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  Wgrac mapy umiem wszystko pododawac do kolejki w zmienianiu sie itp ,plugin to tez nie problem wiec skoro o to chodzi to tez z 7 ,oczywiscie sam pluginu nie napisze ale jesli chodzi o podstawy to umiem.
Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  Jak mowilem wyzej mialem swoj serwer ok 3razy nie duzy po 20 stalych graczy przy ktorych dziennie bylo po 10 osob, natomiast opiekunem bylem na evogame oraz na sieci ktora juz nie istnie wiec uwazam ,ze to sie nie liczy.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Wielokrotnie bylem adminem jailbreaka i w sumie tyle bo jesli chodzi o reszte serwerow to zbyt duzej uwagi do nich nie poswiecam, po prostu jak juz sie za cos biore to staram sie na tym skupic.
Dlaczego akurat Ty:  Jest to bardzo spontaniczna decyzja zawsze mnie "krecilo" bycie cos w desen opiekuna lubie sie bawic plikami lubie szukac i rozmaicac ludziom rozgrywke ,samo to ze ludzie chca ode mnie pomocy mnie raczej uszczesliwia nawet wiec nie jest to problemem ,wrecz przywilejem. Ogolnie mimo mlodego wieku potrafie byc dosc ogarnieta osoba chodz jesli sprawa nie jest jakas bardzo powazna to nie ma co ,sie nie posmiac ani nic. Lubie sie "bawic" na ts czesto jakies zarty mowic itp atmosfera sie poprawia wiec mysle ze sprawie sie dobrze, do tego dochodzi nauka a dzieki mozliwosci bycia zastepca opiekuna ,na pewno czegos sie dowiem co przyda mi sie w przyszlosci.

 

Dam ci szansę.

Co i jak dogadamy się na PW/Steam.

Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowało bez problemów.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś "ale" co do decyzji, to zapraszam z wyjaśnieniami na PW.

Napisz w Tym temacie prośbę o rangę 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zastepca wybrany, rekrutacja zamknięta.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejny raz otwieram..

NIE SZUKAM OSÓB, KTÓRE:

-Za miesiąc zrezygnują i polecą na kolejny serwer gdy będzie okazja.
-Co mają problem ze sobą

-Co lecą na kolorek oraz ilośc rang.

Wymagania jakie stawiam
-Myślenie
-Dobra znajomość obsługi ftp.
-Czynne konto steam
-Min 17 lat

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera

 

Do obowiązków zastępcy będzie należeć 

-Organizowanie konkursów
-Pilnowanie adminów

-Pomaganie przy serwerze od strony technicznej [jeżeli nie będę miał czasu ]
Resztę się dogadamy.

 

Jeżeli masz zamiar pisać podanie i po miesiącu zrezygnować to odpuść sobie, oszczędzisz mój czas na rozpatrywanie Twoich wypocin.

 

 

Imię: 
Nick: 
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:   
Edytowane przez Monki
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Obecnie OFF

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Edytowane przez QubaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności