Jump to content

Skarga na Terrorke


Raise

Recommended Posts

1.Twój Nick:Raise

2.Nick Admina:TeRRorKa

3.Admin/Gracz:Admin

4.Data i Godzina:2013-03-01 23:20

5.Dowody:Dowodów nie mam, ale na serwerze były osoby:Sentho i DarLogitech

6.Opisz sytuacje:Wiec jest paka podłożona zostałem chyba sam wtedy i 2 ct czekam koło paki aż wybuchnie a tu nagle ban od Terrorki za cele.I to nie pierwsza taka sytuacja mnie już nie słusznie ukarał dzisiaj 2 razy i jak zauważyłem wiele innych graczy.Kto miał ten sam problem co ja proszę o wypowiedź.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Zróbcie coś z tym...

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałeś bana bo się pomyliłem, miałem dać za kampienie... Moja wina... Chyba Amxmodmenu... Skarga nie słuszna, i co szkoda bylo Ci odczekać to 30minut i wgl skargi do 1 godziny nie podlegają skargą.

Link to comment
Share on other sites

No tak terrorku, ale powinienes wiedzieć co robisz i nie popełniać błędów.A jeśli pake podłożył to ma obowiązek jej bronić, nawet kampiac.

Link to comment
Share on other sites

TeRRorka to co mam bigać po całej mapie? Przeciez jak paka jest podłożona to mam ją bronić.Co to skargi może nie ale ja widziałem ze Ty dajesz połowie serwara takie bany, sorry ale ja nie mam zamiaru patrzeć jak nieprawidłowo używasz admina.

Link to comment
Share on other sites

Skarga nie słuszna, i co szkoda bylo Ci odczekać to 30minut i wgl skargi do 1 godziny nie podlegają skargą.

Każdy kto dostał nie słusznie bana ma prawo to zgłosić i skaga jak najbardziej słuszna. NIe powinno się banować za takie coś.Pisanie skarg jest po to by admin nie popełniał tych samych błędów. Terrorka zanim dasz kolejnego bana zastanów się 2-3 razy.

Link to comment
Share on other sites

Kylym cie, skargi do 1 godziny, nie podlegaja skarga, jak napisałem pomyliłem, się dałem jemu zamiast komuś innemu. Skargę zamknijcie.

Link to comment
Share on other sites

  • Root
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Bany do 1h nie podlegają skargomJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy