Skocz do zawartości

Skarga na Terrorke


Raise

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Raise

2.Nick Admina:TeRRorKa

3.Admin/Gracz:Admin

4.Data i Godzina:2013-03-01 23:20

5.Dowody:Dowodów nie mam, ale na serwerze były osoby:Sentho i DarLogitech

6.Opisz sytuacje:Wiec jest paka podłożona zostałem chyba sam wtedy i 2 ct czekam koło paki aż wybuchnie a tu nagle ban od Terrorki za cele.I to nie pierwsza taka sytuacja mnie już nie słusznie ukarał dzisiaj 2 razy i jak zauważyłem wiele innych graczy.Kto miał ten sam problem co ja proszę o wypowiedź.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Zróbcie coś z tym...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana bo się pomyliłem, miałem dać za kampienie... Moja wina... Chyba Amxmodmenu... Skarga nie słuszna, i co szkoda bylo Ci odczekać to 30minut i wgl skargi do 1 godziny nie podlegają skargą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak terrorku, ale powinienes wiedzieć co robisz i nie popełniać błędów.A jeśli pake podłożył to ma obowiązek jej bronić, nawet kampiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeRRorka to co mam bigać po całej mapie? Przeciez jak paka jest podłożona to mam ją bronić.Co to skargi może nie ale ja widziałem ze Ty dajesz połowie serwara takie bany, sorry ale ja nie mam zamiaru patrzeć jak nieprawidłowo używasz admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie słuszna, i co szkoda bylo Ci odczekać to 30minut i wgl skargi do 1 godziny nie podlegają skargą.

Każdy kto dostał nie słusznie bana ma prawo to zgłosić i skaga jak najbardziej słuszna. NIe powinno się banować za takie coś.Pisanie skarg jest po to by admin nie popełniał tych samych błędów. Terrorka zanim dasz kolejnego bana zastanów się 2-3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Bany do 1h nie podlegają skargomJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności