Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga RomantykNLO


Adisek1337

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:Adis -_-
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:RomantykNLO
4.IP/SID oskarzanego*:Nie potrzebne
5.Data i godzina:09.06.2016 16:20
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Navi Shini i Profesorek
7.Opis sytuacji:Było polowanie shni pokazał im gdzie jestem to była faworka ale szalony go zabił miałem życzenie po czym RomantykNLO mnie zabił.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc było tak, było polowanie i pozabijaliśmy wszystkich prócz Adisa i Schiniego. Oczywiście próbowałem go zavić i gonilem go do KZ. Nagle kiedy Schini wiedział że już nie przeżyje zacżął krzyczeć, że Adis jest na KZ za kratkami,. Oczywiście zabilem Schiniego , jako iż był na moim celowniku. A skazga jest wg mnie nie słuszna, poniewąz nie dość, że schini chciał wymusić swoje przeżycie to jeszcze pomagał ct w znalezieniu adisa. Jak dla mnie ta skarga jest bez sensu ponieważ to nie była żadna faworka. Rozumiem, gdyby schini nie wiedział gdzie jest adis, ale mówił do mnie 'Nie zabijaj mnie, pokaże ci gdzie jest ten drugi", a jak weszliśmy na KZ to powiedział " Ej to jest faworka zabijcie adisa on jest za kratkami". Wg mnie to co zrobił schini to jest wymuszanie na straznikach zycia i zyczenia.

#Edit

Adis dam napisałeś"Shini pokazal im gdzie ja jestem" sam się pograzasz pisząc o pomaganiu straznikom przy okazji shini też obrywa :x

 

 

 

LOL xD nic nie mówiłem o żadnej faworce:) Po prostu goniąc mnie po całej mapie doprowadziłem was do Adisa. Żadnej faworyzacji nie było bo ciągle byłem pod ostrzałem, nic nie próbowałem wymusić, każdy ma swój rozum, to było logiczne, że jak zostało nas dwóch a wy naparzacie we mnie, więc musiałem coś działać. A co do skargi to nic nie widziałem, nic nie słyszałem:) Więc proszę mnie tam wykreślić z listy świadków, nigdzie nie figuruje:p

 

 

 

Sadzić, Ścinać  i Nabijać !!!

 

haha ty czytasz co ty piszesz? sam napiales ze jak was bylo dwoch to musiales dzialac bo naparzalismy w ciebie.... 

Edytowane przez ProfesorekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL xD nic nie mówiłem o żadnej faworce:) Po prostu goniąc mnie po całej mapie doprowadziłem was do Adisa. Żadnej faworyzacji nie było bo ciągle byłem pod ostrzałem, nic nie próbowałem wymusić, każdy ma swój rozum, to było logiczne, że jak zostało nas dwóch a wy naparzacie we mnie, więc musiałem coś działać. A co do skargi to nic nie widziałem, nic nie słyszałem:) Więc proszę mnie tam wykreślić z listy świadków, nigdzie nie figuruje:p

 

 

 

Sadzić, Ścinać  i Nabijać !!!

 

 

 

Edit.

No dokładnie tak napisałem Szalony. Gdzie tu widzisz jakieś  wymuszenie życzenia albo złamanie regulaminu? Goniliście mnie przez pół mapy, a uciekając  doprowadziłem was do Adisa, żadnej faworyzacji nie było.

Edytowane przez k3_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności