Skocz do zawartości

Skarga na GoPe


Pomarancza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : PomaranczaData Zdarzenia : Czas jego bezczelnego zachowania trwa nie od dzis.Osoba/y na które chcesz złożyć skargę : GoPeOpis Sytuacji : GoPe ,który przez caly czas obija sie na forum jak i w grze. Zachowuje sie jak by nie mial swojej kultury i wszystko nalezalo by do niego. Ale wczoraj/ dzisiaj to juz przesadzil... Obrazajac osoby ,które awansowaly na UB po prostu pojechal. Napisal ze 'dzieci' dostaja moderatorow. Oraz ze wróci na forum przed nastepna rekrutacja lub dac jakies UB 'czasami'. Chcialbym dopowiedziec ze jego zachowanie jest beszczelne nie od dzis... Nie dosc ze nic nie robi to jeszce sapie do kazdego kto dostal awans oraz proboje cos osiagnac u nas na sieci.Chcialbym aby graczowi GoPe dac ostrzezenie / badz odebrac mu jego range UB Team na którą szczerze powiedziawszy nie zasluguje. Nie bierzcie mnie za kogos kto sie uwzią ale jego zachowanie jest niedopuszczalne ...Dowód : Archiwum Wczorejszego/ Dzisiejszego SB,TeD,Dział Prośby o UB.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lolciu, reszta dostała modów a on nie, i dlatego taka złość :)

Orange, jak obija się na forum i w grze ?

Nie jestem non stop na forum ale na pewno nie olewa unban'a support, jeszcze ma do tego serw w którym bardzo mi pomaga. Najwyżej skarga może skończyć się na ostrzeżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: GoPe nie jest modkiem, więc do złego działu skargaJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram. Un Ban support to też moderatorzy tylko że jednego działu.

 

A co do Gope to faktycznie nick nie robi. rozpatrzy jedno podanie na tydzień i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zabrać GoPe konta w AMXBans niestety nie mam aż tak dużych praw jeżeli chodzi o serwery. Moge zbanowac go na forum ale co mi z tego? Wejdzie do amxbans zacznie banować ludzi? Ma to jakiś sens? Musimy poczekać na Buźke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe za GoPe, ogarnięty... Wy też jak byście nie dostali modka na pro forum, i co byście płakali, i się wnerwiali... Skarga moikm zdaniem, nic nie warta, składacie skarge na kogoś, kto się nie może pogodzić z przegrana Ogaru Ludzie!

Zobaczcie co mam napisane, w podpisie... I nie płaczcie bo to prawda.

 

"Przegrać po to, aby inni wygrali, to czasem więcej niż wygrać."

 

Dajmy GoPe szansę... Ja stanę w obronie GoPe, ponieważ jest dobry... Ja bym mu dał sznse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrorka pokaż mi sens.

Na jakiej podstawie mamy tracić ludzi przez to że GoPe wyzywa ich za to że nie dostał rangi? Wciska śmieszne bajeczki że idzie walić w jakiś worek do treningu bo moda nie dostał , nie minęło 2 minuty a tu już na sb text "WOREK ROZWALONY KOLEJNE 300ZŁ"

Coś tu jest nie tak nie uważasz?

Chłopak sam się plącze w tym co pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności