Skocz do zawartości

Im sorry


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzisiaj piszę post którego pewnie nikt nie przeczyta. Może to i dobrze. Na początku chciałem przeprosic za moje zachownie tych których to urazilo bo być może nie będzie do tego czasu. Wiem, że ostatnio trochę narobilem sobie wrogów i wogole Ale mam problemy z na studiach jak i w rodzinie. Oczywiscie postaram się jakoś opanować Ale może być ciężko.

 

Pewnie wszyscy pomyślcie że tylko nabijam sobie posty Ale nie tym razem. To co pisze to jest całkowita prawda i nie mam zamiaru nikogo denerwować czy urazac.

 

Tyle ode mnie,

ProfeosorekK

 

 

@Edit

 

Jakie wyzwiska? Bo nie wiem o co Ci chodzi? Jeżeli chodzi o NEAR.YOU to tylko dlatego że zaczął od komentarza po moim zdjęciem.

Edytowane przez ProfesorekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię za tego posta nie pogłaszcze po głowie, myślę, że zdajesz sobie z tego sprawę, na pewno nie będę taką osobą. Nie możemy być pewni czy Twoje zachowanie wynika NAPRAWDĘ ze spraw rodzinnych i sesji ale u mnie opinię tak czy siak wyrobiłeś za te wyzwiska. W sumie każdy Ci to wybaczy ale i tak będziesz miał opinię zszarganą - coś o tym wiem. Powodzenia ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

<p><strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.</p><p> </p><p><strong class='bbc'>Powód:</strong> Temat się przedawnił.</p><p> </p><p>Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.</p><p> </p><p>Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności