Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

<span class="ipsBadge ipsBadge_orange">Odrzucone:</span> Dziwny ban


Lele

Recommended Posts

Nick: Lele
Link do SS: nie mam bo to z dr
Wycinek z konsoli(bez IP)*: brak poniewaź mi się nie wyświetlił
Serwer:  
b_350_20_181818_181818_FFFFFF_181818.png
Link do bana:  http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=9492
 Opis dorzuce  zacząłem tu grać dobre tydzień na nicku TrapStrafe, Teraz zagrałem na Lele i niby Rias Gremory mi uświadomił że mam Activ Bana a ja nie wiem o co mu chodzi a więc tak nnigdyy tu nei grałem odpalony czy coś w tym stylu a wspomnne że po zrestartowaniu modemu mam inne ip ale to przez to nie dostałem ban. Mam jedną "TEORIE" że gdy się zmienił mi ip ruteru dostałem bana bo są takie same lub przez to że gram na ns i mam id STEAM_ID_LAN. Bbardzo proszę o odbanowanie. Tym steam_id _lan zajme się albo poprostu pogram tu na cs steam po mam :P 

Poprostyu pobiore v43 cs 1.6 :P
Pomoc:
1. SS'y wrzucamy na 
zippyshare lub sendfile
2. Link do bana

3. Zapoznaj sie z regulaminem
4. Nie spamuj w prosbie o UB
5. 
Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

Link to comment
Share on other sites

Zapoznaj się z regulaminem próśb o UB!

 

6. Tematy powinny być zatytułowane (w przypadku ss'ów) "ss'y TWÓJ NICK" lub po prostu "TWÓJ NICK" . Nie tytułować tematów "UB", "ban za nic" itp.

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja prośba o UB została odrzucona. Twój temat łamie regulamin działu.
Sprawdź Regulamin

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy