Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie #02 ~By Meffiuuu


Meffiuuu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Meffiuuu
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 16
4. Znajomość AMX (1-10):  8/10
5. Sprawny i działający mikrofon:  Jakżeby innaczej
6. Składka (tak/nie):  Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  
http://www.gametrack....177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:  Nazywam się Mateusz, mam 16 lat. Pochodzę z Woj. Świętokrzyskiego, interesuję się sportem i muzyką. Jestem osobą spokojną i przyjazną. Szybko zaaklimatyzowałem się do tej sieci <3
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Chciałbym zostać Administratorem ponieważ:

- Ostatnio na serwerze jest mniejsza aktywność Administratorów.

- Gram w porach porannych i zazwyczaj widzę cheaterów o tej porze.

- Dobrze się dogaduje z graczami jakże i z Administracją.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  Nie posiadam Steam'a, jestem przyzwyczajony do mojego Non-Steam'a.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Jestem w stanie poświecić dziennie z 3-4 godziny.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  Tak jak pisałem powyżej, często jestem w godzinnach porannych, lecz często gram również w godzinach południowych.  
13. Staż w Counter-Strike 1.6:  4 lata  ( z małymi przerwami )

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Moją przygodę, z administracją rozpocząłem dwa lata  temu.  Nie było na mnie żadnych skarg. Myślę, że się nadam :-]

 

Przepraszam, że piszę podanie na administratora... Ponieważ nie spełniam wszystkich wymagań ( 17 lat ) 

Lecz musiałem spróbować drugi raz ;]

Edytowane przez Meffiuuu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

-bardzo dobre GT

-Rozpoznawalny

-miły

-łatwo nawiązać z nim kontakt

-Składka

-Amx

 

A wiek? Ja sam mam 15lat a admina już miałem na tej sieci na 2 serwerach, więc jeżeli ktoś ma poukładane we łbie to wiek nie gra roli.

Tak więc myślę że można dac szansę Meffiuuu, tym bardziej że wyleciało teraz paru adminów.

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak spełnionych wymagań mianowicie wiek. Nic do Ciebie nie mam, ale trzymajmy się zasad... http://forum.cs-classic.pl/topic/48231-odrzuconepodanie-meffiuuu/ Porównaj swoje dwa podania i wypisz czym sie różnią. Na Nie.

Edytowane przez Zeus123
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu sie czepiacie o ten wiek? Tak jak napisal Dung 15 -latek moze byc bardziej ogarniety niz ktos starszy . Jestem za okresem probnym bo gt dobre, adminem byles . Mysle ze nie bedzie z Toba problemow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na serwerze Cie nie widziałem, bo nie gram :P Ale jak widzę Twoje GT, to mi mózg wybucha!

-GT PRO

-Admina już gdzieś miałeś

-A wiek, ja mam 15 lat i Admina miałem kilka razy i mam nadal. Jak ogarnięty, to wiek nie ma nic do powiedzenia

   

NA TAK!          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek tak czy siak robi swoje i bardzo często 15 czy 16 latkowie są nie dojrzali emocjonalnie lub mają swoje fanaberie bo są po prostu młodzi jeszcze.

 

Wiem to bo przerabiałem na FFA takie tematy byli nawet tacy co pisali że mają 18 a mieli 16 faktycznie takie kwiatki wychodziły :/

 

Mefiuuu poczekaj do urodzin i złóż 3 podanie w dniu urodzin na pewno Ci przyjmą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Ciebie kolego nic nie mam, ale wymagania zostały po coś napisane. Skoro jest od 17 lat, to od 17, nie od 16. W związku z tym jestem na nie.

Rozumiem, że na serwerze przebywasz dużo, grasz i (chyba) nie sprawiasz problemów. Możliwe jest nawet, że świetnie się dogadujesz ze wszystkimi, to bardzo dobrze, ale według mnie to powinno się trzymać zasad, które się wcześniej ustaliło. Podaniem też zbytnio nie zachwycasz, ale nie każdy ma super chęci do rozpisywania się Bóg wie jak bardzo, nawet Cię rozumiem w tej kwestii. Jednakże uważam, ze podanie powinieneś złożyć dopiero wtedy, gdy będziesz spełniał wszystkie wymogi. 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

 

+GT

+składka

+lubiany

-mikro, może i je masz, ale nigdy nic nie powiedziałeś (nie przejmuj się, że przechodzisz mutacje, jeżeli będziesz normalnie go używał jest to jak najbardziej okej)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale wymagania zostały po coś napisane. Skoro jest od 17 lat, to od 17, nie od 16. W związku z tym jestem na nie.

Na zasady można czasem przymrużyć oko.. To jest mój wymysł te ukończone 17l , i sam wiele razy przyjmowałem adminów - 17l , przykładem jest choćby Mistrz. I świetnie się spisuje od uzyskania admina do teraz mam nadzieje ;) A w razie 'w' admina można szybko ""wyłączyć

Godzin masz sporo, w porównaniu do mnie i mojego czasu poświęconego na serwerze także chyba szansa sie należy, dodatkowy fakt to kolejne podanie, czyli nie tyle że napisałeś pierwsze odrzucili i dałeś sobie spokój, ale Ci zależy i chcesz pomóc administracji. 

To jest wystarczający powód do otrzymania szansy, jestem na Tak. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje wiek nie gra roli aż tak bardzo, bo jeżeli jest człowiek poukładany i ma wszystko po kolei s głowie to się nadaje. U mnie godziny były z przymróżeniem oka i co? I mam admina. Ja jestem za okresem próbnym, nie dość że jego aktywność na serwerze jest genialna to jeszcze, nie zwróciłam uwagi żeby jego kultura była nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności