Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Nessia


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Nessia

2. Imię: Magdalena

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Jest

6. Składka: tak

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Nessia/193.33.177.101:27156/ teraz jest cienko, ale mam coraz więcej czasu wolnego i się poprawi.

8. Parę słów o sobie **: Zajmuję się głównie grafiką komputerową, niektóre z moich prac możecie znaleźć na forum. Interesuję się także fotografią oraz piszę, jednak nie znajdziecie tego nigdzie, ponieważ nigdzie tego nie udostępniałam.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer nie może specjalnie narzekać na brak administracji, ponieważ bardzo rzadko się zdarza, że serwer jest bez jakiejkolwiek opieki. Adminowałam już na tym serwerze i nigdy nie było na mnie jakichś szczególnych skarg. Co do mojej aktywności, to wiem, że nie jest wspaniale, ale wszystko nadrobię teraz, ponieważ jak wcześniej wspomniałam, mam więcej czasu.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:1275054

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: teraz wakacje, więc m.in te 2h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie, zazwyczaj popołudniu 

13. Staż w Counter-Strike 1.6: dużo, nie liczę

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, wielokrotnie na tej sieci 

Edytowane przez Nessia
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ doświadczenie

+ ogar

+ składka 

+ jesteś kobietą ^^

Nie ma co dalej samych zalet wymieniać, więc trzeba podać DUUUUUUUUUUUUUUUŻY minus!

------- GT

Jestem na TAK!

 

Patrze co chwilę podania są składane na dd2 XD Jak wrócę myślę, że się znajdzie jeszcze miejsce dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na nie, gdyby nie Twój staż na tym serwerze - GT to jakaś padaka.
Byłaś adminem, dobrze to robisz, zapłacisz składkę i nadrobisz GT - masz moje poparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności