Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]QubaS


QubaS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: QubaS

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 28 lat

4. Znajomość AMX (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Składka: tak


8. Parę słów o sobie **: Większość graczy i adminów mnie zna z FFA i obecnie z dd2 też już dałem się poznać. Co tu dużo pisać o sobie:P jestem konsekwentny, kulturalny i miły jak sytuacja tego wymaga :) Jestem osobą dojrzałą, zabawną i z dużym poczuciem humoru ale również odpowiedzialną szczególnie jak mam powierzoną jakąś funkcję. Pracuję od dłuższego czasu, nie mam dzieci, mam samochód i mieszkanie. To chyba tyle o mnie, Pozdrawiam

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Późnymi wieczorami za zwyczaj nie ma admina i latają odpały tak jak teraz "Keweryn Solka" i nic nie można zrobić, widzę że adminów jest sporo ale też często są o tych samych godz i nie jest rozłożony czas ich na różne godz. z chęcią uzupełnię te luki i wspomogę załogę DD2 :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: ok. 3 h w tygodniu codziennie i z 5 h w weekendy

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie - za dnia trochę i wieczorami późnymi, weekendy mam więcej czasu

13. Staż w Counter-Strike 1.6: pamiętam jeszcze czasy 1.3 czyli będzie już z 15 lat tyle, ale wiadomo był też przerwy

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak na FFA, ale niestety serwer nie wymaga dużo pracy i chyba się rozpada dlatego też spokojnie dam rade tu i tu

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmmm:  :hmmm:  :hmmm: :hmmm:  

Jestem na TAK :banan:

-ogarnięty

-miły

-składka :ok:

-wiek

-AMX

-łatwo nawiązać z nim kontakt ;d

-mikro

-GT nie jest powalające :dobani:  ale myślę, że nadrobisz i warto dać Ci sznasę.

:oklaski:

Na nie.

 

Admin powinien być bardziej aktywny na serwerze. Spełnienie 45 wymaganych godzin to banał, jeżeli nawet ich nie posiadasz to nie powinieneś spełniać funkcji admina.

Już nie raz przyjmowano admina, który miał suabe GT, a resztę wymagań w porządku. Polecam odwiedzać czasem forum ^_-  :obrazony:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmmm:  :hmmm:  :hmmm: :hmmm:  

 

Już nie raz przyjmowano admina, który miał suabe GT, a resztę wymagań w porządku. Polecam odwiedzać czasem forum ^_-  :obrazony:

Słabe GT, a obowiązkowe 45 godzin to jest różnica.

 

Rebio to w takim razie Nessia też nie powinna dostać admina.

 

Nessia ma ponad 200 godzin na tym serwerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Doświadczony admin
+Wiek
+/- GT do nadrobienia
Z uwagi na to, że wymogiem jest 45h, Qubas ma 36h, więc to tylko 9h różnicy, co jest do nadrobienia. Odkąd serwer FFa przestał prawidłowo funkcjonować Qubas nie miał tam co robić jako admin. Wydaje mi się, że osoba, która pełniła nienagannie funkcję admina na innym serwerze będzie pełniła ją również tutaj prawidłowo. Dałbym mu szansę, chociażby na okres próbny 2 tygodni :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności