Skocz do zawartości

Euro 2016. Nawałka: Jesteśmy rozczarowani, bo nie przegraliśmy na tym turnieju meczu.


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie większość z Was oglądała wczoraj zmagania naszych polaków. 


Zobaczmy jak na temat wypowiedział się Adam Nawałka po odpadnięciu z Euro 2016:


 


pre_1467328675__z20333018ih.jpg


 


- Jesteśmy rozczarowani, bo nie przegraliśmy na tym turnieju meczu - powiedział Adam Nawałka po odpadnięciu z Euro 2016. Polacy przegrali z Portugalią w ćwierćfinale po rzutach karnych. Po 120 minutach było 1:1.

Po meczu Adam Nawałka powiedział:

 

To dla nas bardzo trudny moment. Tym bardziej, że piłkarze bardzo dużo serca włożyli w dzisiejszy wieczór, byli bardzo dzielni. Rozczarowanie jest duże, przecież nie przegraliśmy tu meczu. Ale głębokiego smutku nie czujemy. Jutro opadną emocje, jestem pewien, że docenimy to, co osiągnęliśmy. Wykonaliśmy następny krok do przodu, teraz eliminacje mundialu. Ważne, co przed nami - to powiedziałem zawodnikom. 

 

Mam nadzieję, że to dopiero początek, nie koniec tej drużyny. Mecze były bardzo udane, graliśmy ciekawy futbol. Staramy się cały czas udoskonalać naszą grę i nadal będziemy to robić. Liczy się przyszłość. Patrzymy w nią z optymizmem. 

 

Czy Lewandowski zawiódł? W żadnym razie. Stanowi olbrzymią wartość. Jest kapitanem, motywuje i daje przykład zarówno na boisku, jak i poza nim. Stanowi jej integralną część. Cieszy mnie bardzo jego postawa w tych mistrzostwach. On też sprawia, że duch drużyny był naszą siłą. I nadal będzie. 

 

Czy za bardzo wywindowaliśmy oczekiwania? Nie, oczekiwania kibiców są motywacją, nie ciężarem. Trzeba się tylko liczyć z tym, że przeciwnicy będą nas traktować poważniej.

 


 

 

Dodam tylko od siebie, że oglądając wszystkie mecze naszej reprezentacji mogę śmiało powiedzieć, że jestem z nich przeogromnie dumna. To był światowy poziom nie tylko indywidualnie, ale przede wszystkim drużynowo. Jak wspomniał jeden z komentatorów podczas meczu - nasza drużyna pięknie ze sobą współgra, potrafią sobie pomagać, wspierają się i rozumieją. Wydaje mi się, że nasz cały naród taki jest, może poza drobnymi wyjątkami. Cieszę się, że miałam okazję zobaczyć tak przepiękną grę, takie zaangażowanie i miłość do sportu. Takiej walki i wiary potrzeba, tego musimy się od nich uczyć i mam nadzieję, że ta pokora i duch walki kiedyś doprowadzi nas na sam szczyt.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie tylko tyle, że pierwszy raz jestem dumny z naszej reprezentacji w piłkę nożną. Przez te wspaniałe dla na nas kibiców dni pokazali ducha walki. Mecze oglądało się z wielką przyjemnością. Mam nadzieję, że tak samo będzie nam się oglądało eliminacje do MŚ, a kolejno same Mistrzostwa. Po wczorajszym meczu czuć duży niedosyt. Jest mi ogromnie smutno, lecz nie mam do nikogo żalu, bo nie można mieć. Karne to loteria. My mieliśmy takie samo szczęście w jedenastkach ze Szwajcarią.
Ode mnie ogromne podziękowania dla trenera i chłopaków. Każdy grał na wysokim poziomie, jedni lepiej, drudzy gorzej. Brawo! :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeszczesliwy z tego co pokazali nasi piłkarze. Ogladalem kazdy mecz, emocje niesamowite. Zaszlismy bardzo daleko. Oby tak dalej. Widac ze mamy swietnie przygotowana druzyne, a ze wpadki sie zdarzają - cóż każdemu sie zdarzają!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności