Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]admini


santos (t)

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:santos (t)
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Brak
4.IP/SID oskarzanego*: Brak
5.Data i godzina: 08.07 15:05
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://www82.zippyshare.com/v/PvapR4mt/file.html
 
7.Opis sytuacji: piszę do jakiegoś  nie ogara oczywiście NS któremu uważa że wszytko wolno bo ma adma k............a co tu się toczy na tej sieci Karol coś ty z nią zrobił chłopie . Dobra więc pisze do niego sprawdź gracza , a on do mnie pisze milcz  na Y@  do wszystkich tak jak by pokazywał możecie mi skoczyć mam admina !!!!!!!!!!!!!! świadkowie w zdjęciu i na tym zdjęciu jest wasz zajefajny admin !!!!!!!!!! tak się właśnie traci Karol graczy na sieci i wiesz o tym bardzo dobrze . Proszę o wyciągnięcie konkretnych konsekwencji od admina z brakiem jakiej kol wiek kultury !!!!!! masakra jakaś!!!!!!!!!!!! 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim Ty właściwie jesteś, aby uczyć adminów dd2 kultury? Jesteś gościem, który ma na koncie 2 warny... I Ty masz uczyć kogoś kultury? Jeśli admin jest NS to jest gorszy tak???!!! Czy słowo "milcz" jest słowem niekulturalnym, obraźliwym? NIE! Pewnie spamiłeś na u@. Za spam na u@ JA dałbym Ci bana na dzień... Więc się ciesz, że mnie tam nie było. Każdy admin dd2 świeci przykładem dla innych. A wobec tego pana, który napisał skargę proszę o nadanie warna za obrazę sieci oraz właściciela.

 

Kozak w necie. Hahahha. Jestem bardziej dojrzały od ciebie. Nie strasze cie banem tylko prosze o nadanie warna. Zegnaj nikt nie bd plakal po tobie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze było wtedy 4 adminów, więc nie pisz, że to NS Ci tak napisał. Po drugie dowodu brak. Na screenie nie widać jak admin piszę na sayu. Po trzecie admin mógł to napisać do kogoś innego nie akurat do Ciebie.
A tak poza tym to idź pan stąd, bo siejesz ferment na forum. Obrażasz wszystkich dookoła gardząc każdym. Pewnie masz z 25 lat + i robisz z siebie kozaka w internecie. Bye

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skargę można zamknąć. CO do tej osoby, to miała perma za oszustwa i okradanie sieci wraz z Haze

https://scr.hu/0mtv/dnxxg
Razem z Haze wpadli na pomysł by okraść mnie i brali hajs dla siebie, po czym dostali bana, następnie siwy wybłagał mnie by ten otrzymał UB, dostał dodatkowo warny, bo przecież za to co zrobili nie dam UB ot tak.
Jak widać, nie opłaca się dawać niektórym szansy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności