Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Maus


Maus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Maus

2. Imię: Jakub
3. Wiek: 14
4. Znajomość AMX (1-10): 6/7 na 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Aktualnie tak, ale w sierpniu jak wrócę do Polski.
7. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/Maus/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: autoduck, speedhack, auto strefy, slowmo, skrypt na bh, wh, aim
9. Parę słów o sobie **: Cześć, nazywam się Jakub, pochodzę z Torunia. Mam 14 lat, 8 sierpnia obchodzę urodzinki :D jak co roku. Lubię pieski, króliki i inne zwierzęta, w domu aktualnie mam jedną suczkę (York), jednego królika i rybki. Nie lubię kiedy ktoś nie zna zasad interpunkcji jak i ortografii, po prostu nie lubię jak ktoś nie umie pisać. Przechodzę właśnie mutację i mam dwa głosy :D Chodzę na języki obce takie jak Język Angielski i Francuski.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem ponieważ na serwerze nie zawsze jest admin i wtedy idzie tylu ludzi łamiących regulamin tak nałapać, że... Nie zawsze admin mi wierzy, że ktoś np. skrócił i dochodzi nawet do tego, że gracz nie dostanie bana, nie wszyscy admini grają na słuchawkach/ głośnikach. A od początku roku szkolnego raczej będę miał czas tak jak rok temu :D Ale też chciałbym w ten sposób pomagać graczom.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak 
STEAM_0:0:14757797

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Do sierpnia około godzinę, od 6-7 sierpnia około 3-4 może więcej, a od roku szkolnego 2-3.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): wakacje- od poniedziałku do niedzieli od 10 do 22/23 do 3 sierpnia od 4 do 6 sierpnia mnie nie będzie (powrót do Polski) od 6-7 sierpnia do końca wakacji no szczerze to nawet ciągle. Od roku szkolnego no nie wiem od 15 do 24.
14. Staż w Counter-Strike 1.6: około 5-6 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Mam nadzieję, że dobrałem ładne dla oczu kolorki :D

Pozdrawiam Jakub :D

 

Ganja mikra nie używam ponieważ przechodzę mutacje i już to trochę trwa i mam nadzieję, że niedługo przejdę w pełni tą mutację, zastanawiałem się czy napisać czy nie, więc już to przemyślałem. Gt dziurawe wiem, ale nie zawsze tutaj mogę wejść. Umówiłem się z ojcem i teraz tak od 18 będę mógł być na serwerze ponieważ sobie dorabiam w wakacje. Gt łatwo nadrobić w szczególności jak ktoś ma wymierzony cel ;)

Tak pamiętam powód mojej ostatniej rezygnacji "Przerwa od cs'a" tak napisałem bo tak miałem zrobić, ale plany się zmieniły i musiałem zabrać laptopa ze sobą, a nie będę sobie chodził w kółko jak mi się będzie nudzić.

Edytowane przez Maus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik arbuzik mausik jest ogar i da rade.

No ale musze wymienić 3plusy :v.

-Amx

-Był juz tutaj adminem

-Zna regulamin

-Zgłasza często graczy (dział skarg)

Styka chyba bo same plusy nie licząc wieku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie tu nie zabraknie.. Podanie cycuś pideczka delikatesik ale... Administracja jest pełna, co dostaniesz admina mija trochę czasu i rezygnujesz, a każda jest "Brak chęci do gry" więc zaraz się zniechęcisz i złożysz rezygnację... A tak poza tym:

Wiek -

Mikro masz ale nie używasz ;ddd

Gt dziurawe ...

Ja bym się zastanowił na twoim miejscu, poczekaj wróć do polski i wtedy pisz podanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znowu Ty? :P

Jestem na tak:

-adminem był i sprawował się dobrze, ale za często mnie banował :'(

-najs podanie

-ogarnia grę na serwerze

-minusem są haxy, haxy są dla noobow

 

W ogóle, nie wiedziałem, ze masz tyle lat co ja :P

Edytowane przez RomantykNLO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanko ladnie napisane

 

Co do GT to jest takie w ciape

Jednego dnia masz dobry czas a nastepnego juz slabsze

 

Dam Ci kolejna szanse w tym okres probny 7dni

w ten czas chcialbym zobaczyc poprawione GT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br />

<br />

Twoje podanie zostało przyjęte.<br />

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br />

<br />

Pozdrawiamy<br />

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności