Skocz do zawartości

654 podanie o Admina.


654

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:FFA2. Nick:6543. Imię:DANIEL4. Wiek:185. Znajomość Amxx(0/10):TAK6. Mikrofon(Tak/Nie):TAK7. Składka(Tak/Nie):NIE8. Czas spędzony na forum:Nie będę walił ściemy jak większość proszących o admina, na forum jestes zarejstrowany od 3 dni, założyłem dwa tematy bo zostałem zbanowany w ciągu dwóch dni 2 razy, i dwa razy bezpodstawnie:).9. Opisać siebie:Daniel, lat 18, 10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:Gdy widzę jak aktualni admini podchodzą do sprawy, to można rzec, totalna załamka.NP: wchodzi gość 2k7,widać oporowy człowiek, patrze na jego linki esl tam 50 lvl same wygrane,podobnie z allplay, konto sprawdzone na BANID.pl czyste, a widze admina steam 2k13, ktory banuje go o czity, trochę zabawne to, ze jest lepszy niz on nie stwierdza faktu, że odpala.11. Linki do reklam:Nie mam linku do żadnych reklam, ponieważ serwer jest prawie ciągle pełny i nie potrzebuje tego.12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy;-wchodze na spetka patrze co robi jak gra,przy okazji  sprawdze rok steam,konta na eslu  czy allplay,lc.Jeżeli tam będzie czysto a on bedzie grał podejzanie wiadomo ss'y i ban .-Gdy ktoś nadużywa micro; Uponę 2-3 razy nie pomożę, kick, jeżeli wróci i znów to samo to ban od 5minut do godziny, pewnie pomoże.-Nadużywa Kultury na serwerze;Podobnie jak z mikrofonem zwrócę uwage, nie pomoze, trzeba gorsze środki13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):steam2k4 kamal760, gram na non steam bo mam problemy nie chce mi sie tam wlaczyc cs, lecz myślę, że to nie jest zaden problem, mogę podesłać linki esl,czy rozmawiać na steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE :

- Składka nie , ok ale czemu ?

- Reklamy , cały czas prawie pełny... Uwierz mi reklamy nie zaszkodzą.

- Znajomość AMXX = TAK , gdzie się tak spieszysz ?

- Konto dla podania

Edytowane przez Lolcia ; *
jest zakaz uzywania czerwonego koloru a szczegolnie przez userów ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Na prośbę opiekunaJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: absolutny brak wymagan Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności