Jump to content

[Zbiórka] Reklama na serwery.wiaderko.com


-_-

Recommended Posts

  • Root

Witam w dniem dzisiejszym ruszamy dobrowolną zbiórką pieniężna na reklamę jednego z naszych serwerów, która umieszczona będzie na stronie http://serwery.wiaderko.com/.

 

Płatność SMS

 

 

 

 

Dodany obrazek

Wszystkich kody zwrotne sms otrzymane o wcześniejszym wysłaniu SMS na cel naszej zbiórki mają być kierowane poprzez wiadomości prywatne na forum do Buźką W celu sprawdzenia ich stanu działania. Każdy użytkownik, który wyśle taką wiadomość otrzyma odpowiedz na temat stanu jego kodu sms (czytaj. Czy kod sprawny czy niesprawny)

 

Prosimy o niepodawanie kodów zwrotnych sms w tym temacie.

Regulamin płatności SMS

 
 
Płatność Przelewem 
 

 

Wszystkich zainteresowanych wsparciem przez przelew prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną na forum z

Buźką w celu otrzymania danych do wykonania przelewu.

 

 
 
 
 
 
------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Jeszcze raz przypominam o niepodawaniu w tym temacie kodów zwrotnych z wysłanych wcześniej SMs'ów.
 
Z góry dziękujemy za wsparcie Dodany obrazek
Link to comment
Share on other sites

  • Root

liczę też na wpłaty przelewem,potrzeba nam 60zł (przelewem) to bym kupił 130zł

 

 

 

 

 

    [*]Przed dokonaniem zamówienia Użytkownik powinien upewnić się czy w jego telefonie komórkowym pozostało wystarczająco dużo wolnej pamięci niezbędnej do pobrania i zainstalowania lub odczytania wybranego Produktu. Wprzypadku gdy ilość pamięci jest zbyt mała, Produkt zostanie zamówiony i opłacony jednak Użytkownik nie będzie mógł dokonać jego pobrania, odczytania lub instalacji. [*]Eurokoncept nie ponosi odpowiedzialności za błędne wpisanie przez Użytkownika kodu zamówienia bądź wybranie błędnego numeru SMS lub MMS Premium lub telefonu. [*]Serwis zapewnia obsługę maksymalnie 2 wiadomości SMS/MMS przesłanych z jednego numeru telefonu w okresie 60 sekund dla wiadomości SMS/MMS o wartości netto do 9 PLN włącznie, jak również wszystkich wiadomości SMS/MMS z sieci operatorów zagranicznych. Dla wiadomości SMS/MMS o wartości netto powyżej 9 PLN, o ile nie ustalono inaczej, Serwis zapewnia obsługę maksymalnie 1 wiadomości SMS/MMS, przesłanej z jednego numeru telefonu w okresie 20 minut. Serwis może wprowadzić dodatkowe obostrzenia i blokady w przypadku stwierdzenia prób nadużycia i/lub działania na szkodę Serwisu. [*]Jeżeli w czasie 24 godzin od chwili zamówienia Produktu Użytkownik nie otrzyma SMS lub MMS lub WAP-Push, należy złożyć reklamacje pod adresem http://www.dotpay.pl/reklamacja lub przesłać listem poleconym na adres: Eurokoncept Sp.z o.o., Wielicka 72, 30-552 Kraków. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 7 dni roboczych od daty otrzymania. [*]Po pierwszej nieudanej próbie zamówienia prosimy o niedokonywanie dalszych zamówień. W przypadku niedostosowania się do powyższej procedury Eurokoncept nie ponosi odpowiedzialności za kilkakrotne nieudane zamówienie produktu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • -_- unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy