Skocz do zawartości

Bracon


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiazane prywatnie , prosze o zamkniecie^^ Yo.
 
Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:4N4N4S (wtedy bylem tak na serwie)
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Straznik
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Bracon
4.IP/SID oskarzanego*:
 
# 9 "Bracon" 6699 STEAM_2:0:1448938191   0 09:34   43    0
5.Data i godzina:18:32(anglia) a u was 19:32
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Swiadkowie: Tomi Sowa Profesorek 
7.Opis sytuacji:Bylem w ct po czym zostalem przeniesiony do tt przez bracona , pytalem sie kilka razy czemu mnie przeniosl nie odpowiadal, okazalo sie mowil mi raz na grze, do tego na ts gdzie mialem go zmutowanego ale ts nie jest zwiazany z serwerem, potem go odmutowalem i powiedzial mi ze mowil mi raz w cs, wiec powiedzialem zeby powiedzial mi jeszcze raz to odparl: Bylo sluchac , no chamstwo i tyle moim zdaniem , straznik bez kultury pff , zegnam i pozdrawiam
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
 

Rozwiazane prywatnie , prosze o zamkniecie^^ Yo.

@Edit , powtarzalem ci bo nie slyszalem odpowiedzi :)

@Edit , Arczi na cs mialem go normalnie tylko po prostu nie uslyszalem ale juz nie powtorzy bo to takie trudne ...

@Edit , ale potem poprosilem zebys powtorzyl ale to bylo takie trudne dla cb i jeszcze to chamskie: bylo sluchac -.- wystarczylo powiedziec i po sprawie

Rozwiazane prywatnie , prosze o zamkniecie^^ Yo.

Edytowane przez S3ReK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wnioskuję tak: 

 

 

 
7.Opis sytuacji:Bylem w ct po czym zostalem przeniesiony do tt przez bracona , pytalem sie kilka razy czemu mnie przeniosl nie odpowiadal, okazalo sie mowil mi raz na grze, do tego na ts gdzie mialem go zmutowanego ale ts nie jest zwiazany z serwerem, potem go odmutowalem i powiedzial mi ze mowil mi raz w cs, wiec powiedzialem zeby powiedzial mi jeszcze raz to odparl: Bylo sluchac , no chamstwo i tyle moim zdaniem , straznik bez kultury pff , zegnam i pozdrawiam
 

 

Po tej wypowiedzi nasuwa mi się pytanie, komu wierzyć. Napewno Bracon trochę spartolił tutaj robotę, ponieważ powtórzenie to nie wspinaczka na Mount Everest... chyba że jest inaczej to ok.
To ty miałeś go zmutowanego tu i tu? tutaj sobie strzeliłeś w stopę, za przeproszeniem, bo jednak trzeba mieć jakiś "wgląd" co on gada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadałem  kilka razy na teamspeaku i na grze ,ale że serek miał mnie zmutowanego to nie moja wina.

Edytowane przez Bracon33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności