Skocz do zawartości

UB STAFF


representSTAFFu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : representSTAFFuLink do SSów : brakWycinek z konsoli :

 

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Siwy.[AMXBans] You are permanently banned.[AMXBans] Banned Nickname : representSTAFFu[AMXBans] Reason : ' czity , wypad '[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 42556809 '[AMXBans] Your IP : ' 195.117.67.214 '[AMXBans] ===============================================Serwer : COD

 

 

Nie wiem o co chodzi, gramy mape dd2 a tu ban i bez screenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę osobiście potwierdzić, że staff jest czysty bo gdy on dostał tego bana to byłem u niego w domu i widziałem. Możecie go odbanować na moją odpowiedziałność to mój koleszka i wiem, że nic nie ma. Siwy banuje bez ss'ów bo już widziałem, że kilku graczy tak zbanował.

 

 

Dostajesz warna za pisanie w dziale UB

Edytowane przez Musk?
Pisanie w dziale UB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah gościu aima ? Zajeb**em 3 HS chyba ze scouta i dostałem bana i zauważ, że gram na Steam po c**j miał bym się odpalać ku**a ?! Żeby konto stracić ? Było screeny walnąć, dawaj demko z moim "Aimem". I kylym dobrze mówi, był u mnie i nagle bana dostałem sam mało co się nie popłakał ze śmiechu.

Edytowane przez Blip ^
Nie klnij next razem warn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam. bo się robi spam. jeśli siwy będzie miał demko to zapraszam na pw to otworze temat. jeśli nie to gracz dostanie ub a admin kolejne ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Spam się robiJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: ubJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności