Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na Admina:S3ReK


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie na Admina:S3ReK
 
Podanie:
 
1. Nick:S3ReK
2. Imię:Wiktor
3. Wiek:16
4. Znajomość AMX (1-10):7,5
5. Sprawny i działający mikrofon:Posiadam
6. Składka (tak/nie):Raczej Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/S3ReK/193.33.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **:Nazywam sie Wiktor, posiadam 16 lat aktualnie zamieszkuje w angli dokladnie liverpool.Ogolnie czesto gram na komputerze aktualnie gram w sumie tylko w cs bo jakos mi sie inne gry znudzily.Interesuje sie sportem a mianowicie pilka nozna, do tego samemu lubie pograc ze znajomymi.Czesto przebywam na ts, ogolnie jestem raczej mily ale mozna mnie zdenerwowac,do tego jestem troche "szalony" ^^ no i chyba to by bylo na tyle.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ogolnie jak wiekszosc pamieta bylem juz tu adminem i od tamtego czasu chcialem wrocic na to stanowisko ale byly problemy, potem natomiast mialem warna ktorego dopiero niedawno udalo mi sie splacic wiec moze teraz sie uda, ogolnie to klasyk,mimo ze adminow i straznikow dosc sporo to nigdy nie za malo wiec uwazam ,ze sie przydam, niektorzy wiedza ze potrafie siedziec na serwerze caly dzien^^ wiec to chyba plus bede staral sie aby zapanowal lad co nakloni nowych graczy do zostania na serwerze bo przydalo by sie pare nowych osob.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:0:163226538
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zalezy od dnia ale raczej powyzej 2 godzin dziennie to spokojnie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Aktualnie sa wakacje wiec bez podzialu na weekendy oraz dni robocze to od 13:00 do 02:00 raczej mozna mnie dorwac
13. Staż w Counter-Strike 1.6:ponad 5 lat juz ciezko stwierdzic ile dokladnie
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Oczywiscie, ze tak, nawet na tej sieci
 
Wymagania:
 
1. Ukończone 15 lat: Jest
2. Spędzone 20 godzin na serwerze: Yup
3. Zachowanie kultury na serwerze: Da sie zrobic
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum: Posiadam
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń): Oczywiscie
6. Posiadanie mikrofonu: Mam
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna): Bedzie po ustaleniu
 
Oczekiwania:
 
1. Aktywności na forum i serwerze: Na forum jest , na serwerze sie poprawie
2. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin: Obiecuje
3. Kultury osobistej: To co wyzej
4. Znajomości regulaminu serwera jak i forum: Znam dosc dobrze
 
 
Oczywiscie czlowiek to nie maszyna wiec nie bede w stanie nie popelnic ani jednego bledu ale bede sie staral i dalej uczyl mam nadzieje ze podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie

 

@Edit JamesOv. Jak nie masz pojecia o niczym to po co sie wypowiadasz? gt to nie jest moje jedyne poza tym gralem na tym serwerze na innym steamie(kolejne gt) do tego na ns (kolejne gt) i wgl bylem tam adminie , ogarniam komendy bardzo dobrze a regulamin serwera rowniez znam wiec nie rozumiem czemu sie poplakales w tym momencie, do tego punk 11 odnosi sie do tego ile bym byl gdym byl adminem a nie ile gram teraz pff wiekszosc osob ktore tam graja wiedza ze jak chce to potrafie nie wyjsc z serwera az bedzie pusty wiec najpier sie dowiedz czegos a potem mi tu placz ze jestes na nie. Do tego jesli chodzi o "2. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin: ObiecujeTo obiecuje to co wiem ze zrobie ehh nie znasz oceniasz jeszcze to smutne wyznanie ze nie lubisz opiekuna i do tego nie wiem o co ci chodzi skoro nigdy nie widziales jak adminuje... , do tego to twoje "Masz 16 lat i zachowujesz się trochę jak te stopnie 10-12, rozwydrzony i niezbyt poukładany" nigdy raczej ze mna nie rozmawiales ani mnie nie znasz wiec po podaniu oceniles jak sie zachowuje ? oczywiscie podanie sie pisze chyba po to zeby kogos przyjeli wiec napisalem same pozytywy ale same taki ktore moge spelnic -.- wiec nastepnym razem jak zaczniesz oceniac kogos podanie lub samego autora to najpierw sie czegos o nim dowiedz lub nie oceniaj ksiazki po okladce :*

@Edit Romantyku musiales troszke zle zrozumiec :) ja nie gram sobie na zmiane raz steam raz ns tylko kiedys gralem na ns potem po sporym czasie kupilem steama ale ( tamta sprawa co sie kubus podszywal pod id i wgl i bana dostawal to razem z adminem jakims to wtedy ub nie dostalem jakos i przestalem grac) potem jednak dostalem ub i wgl wiec ogolnie to gram na steam :D

Edytowane przez S3ReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ponieważ: 

 

-- Ogarnia na JB

-- Jest po mutacji 

-- Wiem, że jest ogarnięty 

-- Wiem, że jest w stanie być więcej czasu na JB

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz tam tydzień (z tego co wskazuje GT) i jest ono naprawdę słabe, nie wspominając już, że nie pokrywa się z punktem 11 gdzie łżesz.

Podanie napisane, jakbyś pisał prośbę o przyjęcie do cyrku. Masz 16 lat i zachowujesz się trochę jak te stopnie 10-12, rozwydrzony i niezbyt poukładany, nikogo nie oczerniam, żeby nie było zaraz raportów.
 

 

2. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin: Obiecuje

Nigdy nie obiecuj czegoś, czego nie jesteś w stanie spełnić.
Jestem na nie. Ale to tylko jedna nieliczna wypowiedź która zbytnio nie wpłynie na Twoją kandydaturę, zwłaszcza u tego opiekuna.

____________________________

Jak się rozpłakał... ^^

Edytowane przez James0v.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie gram na tym serwerze dorzucę coś od siebie.

 

Jest godzina lekko po 3 w nocy gdzie ruch na serwerze TS3 jak wiadomo praktycznie nie istnieje. Wchodzisz na kanały administracyjne gdzie nie masz prawa wchodzić bez przerzucenia lub pozwolenia admina. Chciałeś być śmieszny i zażartować sobie, ale trafiłeś nie na te osoby co trzeba, przykro mi kolego ;)

 

 

Rejestr z TS3:

<03:12:59> "S3ReK" was banned for 5 hours from the server by "MajuN" (8. Bezmyślne marnowanie czasu administracji, wyzywanie i żartowanie (t)

Może serwer głosowy różni się od serwera Counter Strike'a, ale nawet tutaj nie potrafisz zachować się na poziom swojego wieku.

 

 

Na NIE.

 


a jak ktoś pisze tutaj w tym temacie o ts to śmiać mi się chce XD bo ts3 i cs to dwa inne uje...

 

Nie mam zamiaru debatować pod podaniem, chodzi tutaj o zachowanie jakie sobą reprezentuje, nie ważne czy to serwer taki czy inny,  świadczy to tylko o nim. Bez odbioru.

Edytowane przez MajuN
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jestem za okresem próbnym ponieważ brakuję adminów jak ostatnio tu adminowałeś spisywałeś się dobrze.Jedyny minus to GT w czasie okresu próbnego;jeżeli go dostaniesz musisz podwoić swoją aktywność na serwerze innych zastrzeżeń nie mam.

 

a jak ktoś pisze tutaj w tym temacie o ts to śmiać mi się chce XD bo ts3 i cs to dwa inne uje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek na Admina, uhuhu trzeba się wypowiedzieć:

No cóż, ze spojlera od Majuna można trochę wywnioskować(wiadomo co),

Piszesz, że grasz raz na NS raz ma Steamie, a potem jeszcze gdzie indziej. Po co? Nie lepiej grać na jednym "koncie"?

Ogólnie, to nawet Cie lubię XD #SZCZEROŚĆ Jesteś chyba ogarniętą w miarę osobą, więc nie powinny być tak zle. Jednak, mimo tych plusów, Admin? NIE.

Może najpierw strażnik? W czasie gdy byłbyś tym strażnikiem poprawił byś GT i kulturę. 

Więc co do Admina, to nie wiem :/

Ale co do Strażnika, to czemu nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

 

-aktywny

-spoko ziomek

-amx

-mutacja

 

 

Nie wiem co ma ts3 do zachowania na serwerze Ale cóż. To wasze zdanie. MajuN nie wiem Wgl co ty masz do wypowiedzenia skoro nie grasz na cs 1.6.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie grywam na tym serwerze ale kojarze typa :D

Po pierwsze nie wiem czy tutaj tez cos takiego obowiazuje ale w swoim podaniu sie wypowiadac nie mozna i to jest minus :/

Po drugie GT slabiutkie (nie doczytalam ile godzin max trzeba miec)

Ogolnie widzac po opiniach moge stwierdzic ze jestes "trudnym" typem chlopaka ,ale to

wina wieku xd

Wiadomo chcesz pomoc serwerowi i to sie ceni .

Kultura jak najbardziej - NIE OBOWIAZUJE TYLKO NA SERWERZE/FORUM/TS TEZ WCHODZI W GRE! Bo to jak sie zavhowujesz na TS to tez swiadczy o Tobie,bo na serwerze mozesz byc milutki ale admin ma dawac przyklad.

Jestem na TAK-ale za okresem probnym siedmiodniowym i nie jako admin tylko straznik : popraw sie, popraw GT, nie szukaj spiny bedzie ok :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności