Skocz do zawartości

[Poradnik] Jak znaleźć Wielką Stopę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem, przyszedłem tutaj by pomóc Wam  znaleźć WIELKĄ STOPĘ!

Żeby w ogóle móc poszukiwać potwora trzeba mieć ukończoną fabułę na 100% oraz trzeba przejść ostatnią  misje The Last one.

Trzeba również znaleźć 7 owoców peyotli(takich dragów dla niewtajemniczonych :p).

Jeśli nie wiecie jak zdobyć peyotle, to krótko Wam wyjaśnię:

Musi być godzina 5:30-8:00(rano), musi być również mgła. W ciągu 7 dni(dzień po dniu) musicie szukać po jednym owocku na dzień(poszukiwania zaczynając od niedzieli do niedzieli next tygodnia)  

Myślicie sobie, ale gdzie te owoce znalezc? Hymmm, ja sam wiem, ale niestety nie Wiem jak Wam to powiedzieć, spróbujcie ogarnąć w necie :D

Jak już macie wszystkie owoce, raz na jakiś czas bestia "ryczy"--->idzcie za rykiem. Aaaa i jeszcze jedno, jak gramy na PC to jak klikniemy CTRL to wydajemy taki dzwięk i bestia na niego odpowiada(ryczy), a jak gramy na padzie to L3.

I tak sobie idziemy idziemy za tym rykiem i podczas jak tak sobie idziemy to będziemy napotykać ciała ofiar bestii, gdy podejdziemy do ciała bestia ponownie zaryczy.  Po długim szukaniu dojdziecie na złomowisko, a tam będzie Wielka Stopa. 1v1. Ty i Ona. UWAGA! UWAGA! Jest naprawdę mocna, z 1000 armora ma :p

I to właśnie tak kończy się zabawa w poszukiwacza potworów.  

Edytowane przez Rias
Czerwony tylko dla administracji
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności