Skocz do zawartości

Malutkie propozycje.


Makaveli.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zouza o tym wspominała jednak chyba nikt nie przeczytał :v We wzorze zleceń usunąć typ pracy. Skoro ktoś składa zlecenie w dziale z avatarami to wiadomo że nie chce banneru :v

2. Do działu na wielkim ekranie dodać Western. Jest większość tych ogólnych gatunków filmowych, nie ma westernu a myślę że znajdą się osoby które je lubią. np. ja :v Kilka ich w życiu obejrzałem i możecie czekać na recenzje. 

3. Do działu muzyki dodać coś o nazwie "Nowości". Widzę że wielu użytkowników dodaje sporo muzyki, nowy dział byłby poświęcony nowościami takimi jak nowe płyty, zapowiedzi, wywiady z muzykami. Wiem jest dział Artyści i zespoły jednak to nie to samo. Może po prostu wystarczy zmienić jego nazwę :v

4. Nie podoba mi się usunięcie tego spisu osób które były dziś na forum. Trzeba latać po nickach i sprawdzać kiedy ktoś ostatnio był. Zapraszam do dyskusji .

5. Dział Materiały graficzne, może zmienić nazwę tego działu "Inne" na 'Wasze materiały" czy coś takiego. Widzę że kilka osób wrzuca tam swoje paczki tekstur z których korzystają więc taka nazwa lepiej by pasowała. 

6. Dodać automatyczny wzór w dziale skargi ts3. 

 

 

 

1. Na nie, jak dla mnie typ pracy lepiej niech zostanie. Wiele osób myli działy i trzeba wtedy je przenosić, dlatego wolałabym aby to zostało, jak dla mnie łatwiej będzie czytać te zlecenia bez szukania w którym dziale jesteśmy.

Wiem że to się zdarza. Trudno. Jak się nie chce dobrze czytać forum to za czas określony przez rangę złoży drugie, właściwe zlecenie. 

Edytowane przez mako
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na nie, jak dla mnie typ pracy lepiej niech zostanie. Wiele osób myli działy i trzeba wtedy je przenosić, dlatego wolałabym aby to zostało, jak dla mnie łatwiej będzie czytać te zlecenia bez szukania w którym dziale jesteśmy.

4. Na tak , mi też to przeszkadza.

5. Na tak. Ten dział i tak jest do naszych materiałów więc zmiana nazwy to tylko kosmetyczna poprawka na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

3. No to tam musieliby dodawać informację o samych płytach, zapowiedziach, itd. Skończyłoby się jednak tak, że każdy wrzucałby tam pojedyńczą, nową piosenkę, a wtedy cały spis w działach poszedłby się brzydko mówiąc "jeba*".

4. Tutaj raczej chodziło oto by odciążyć forum ze zbędnych modyfikacji

6. Mówiłem, że co za dużo, to nie zdrowo, nie mogę napchać wszędzie automatycznego wzoru, bo to też nie jest "dobre" dla forum.

 

Co do reszty, czekam na opinie innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja bym to zostawił, faktycznie niektórzy mylą działy. 


2. Brakuję też fantastyki i filmy z tego gatunku lądują Sci-Fi xD


3. Tylko jeżeli były by to newsy o nowych płytach, koncertach itp. tak jak napisał Admin, żeby nie wklejać tam kawałków ;p


5. A co to za różnica, materiały to materiały, jak dla mnie nazwa działu jest właściwa. Jak ktoś tak bardzo chce zaznaczyć, że to JEGO to niech podpisuję każdą teksturę w rogu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. No to tam musieliby dodawać informację o samych płytach, zapowiedziach, itd. Skończyłoby się jednak tak, że każdy wrzucałby tam pojedyńczą, nową piosenkę, a wtedy cały spis w działach poszedłby się brzydko mówiąc "jeba*".

4. Tutaj raczej chodziło oto by odciążyć forum ze zbędnych modyfikacji

6. Mówiłem, że co za dużo, to nie zdrowo, nie mogę napchać wszędzie automatycznego wzoru, bo to też nie jest "dobre" dla forum.

 

Co do reszty, czekam na opinie innych

Tak co do 3 chodzi mi tylko o koncerty i płyty. W tym roku sporo fajnych płt czy epek wyszło więc warto o tym napisać, zamiast wrzucać tylko pojedyncze kawałki które komuś tam się podobają. 

 

 

1. Ja bym to zostawił, faktycznie niektórzy mylą działy. 

2. Brakuję też fantastyki i filmy z tego gatunku lądują Sci-Fi xD

3. Tylko jeżeli były by to newsy o nowych płytach, koncertach itp. tak jak napisał Admin, żeby nie wklejać tam kawałków ;p

5. A co to za różnica, materiały to materiały, jak dla mnie nazwa działu jest właściwa. Jak ktoś tak bardzo chce zaznaczyć, że to JEGO to niech podpisuję każdą teksturę w rogu :D

 

2. Większość i tak pewnie nie odróżni tych gatunków. 

5. Nie zrozumiałeś chyba mojej propozycji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

5. Nie zrozumiałeś chyba mojej propozycji. 
 

 

Teraz się zorientowałem, że chodzi o nazwę "inne". Jednak ciągle nie widzę jakiejś wielkiej potrzeby zmiany ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja dalej nie rozumiem po co to jest we wzorze... ludzie potrafią być głupcami ale bez przesady. No ale skoro większość się upiera, żeby to zostało to niech zostanie ^ ^

 

2. Czy ja wiem czy to takie potrzebne.. w dziale też jest opcja "inne" a wymienione są przeważnie gatunki, które są bardziej oglądane. Niedługo komuś przypomni się o innym gatunku i będzie pisał propozycję, bo czemu inne są, a tego nie ma? xd także moim skromnym zdaniem zbędne.

 

3. Wywiady etc można zawsze wrzucić do działu "wiadomości ze świata" - nie o to tam też chodzi? Tam właśnie wrzucają nowości czy to aktorów, czy piłkarzy, równie dobrze można też wrzucić coś z artystami ;)

 

4. W sumie to nawet się zdziwiłam, że tego nie ma xd ale z drugiej strony takie potrzebne to do życia nie jest ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem na nie. Tyle razy byla sytuacja, ze użytkownicy w złym poddziale składali zlecenia i trzeba je było przenosić.

W grafice można dodać te zlecenia "inne" jak wcześniej o tym pisali w innym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat nie został zamknięty więc dodam jeszcze jedną propozycje.

Czemu ranga grafik nie oferuje tła profilu? Dla mnie osobiście to śmieszne jest. Chciałbym aby to zostało zmienione. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Specjalnie nie dodałem tej opcji innym poza rangom premium i Stały Bywalec, ale jeżeli ma to wyglądać tak, że zaraz każda ranga będzie tego oczekiwać, bo ma to np: Stały Bywalec, to za chwilę zostawię to tylko rangom premium.

 

1. Na razie też odpada

2. Gotowe

3. Gotowe

5. Odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności