Skocz do zawartości

[Grafik] `eS.! Może się nadaję ^.^


`eS.!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `eS.!
Wiek: 14Lat.
Doświadczenie: Nie lubię się oceniać ale tak 8/10 :)
Dlaczego ty: Ponieważ, jestem często na forum, jestem ogarnięty, lubię bawić się grafiką, chcę być coraz lepszy :)
Twoje prace[5]:Proszę bardzo :) (Wszystko wzięte z google :) nic nie kradzione z innych stron :) )

 

 

 

Dodany obrazek

 

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Minimum 60 napisanych postów na forum.  (Nie chcę pisać bez sensownych postów (Zaliczona 3/4)
2. Co najmniej tydzień spędzony na forum.  Jestem !
3. Aktywny udział w dziale "Grafika" : Mała, od czasu do czasu na razię, ale teraz nadrobię to :) (Obiecuję)
4. Odpowiednie doświadczenie graficzne. Nie ma sprawy :)
5. Zobowiązywanie do wykonywania zleceń. OKey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze prace sa kradzione bo jestes zdolny do tego : ) wczesniej byles wywalony za to z forum .. ale musze dowody

znalezc 

 

 

 

Tak jest problem bo zabrania sie kradziezy prac : ) mogles dac obrazki z googli a nie takie prace przywłaszczac lepszych grafików którzy meczyli sie nad tym ...

 

na starym forum tez dostałes bana o kradziez i nic sie nie nauczyłes  ...

 

prosze  ...: http://gfxworld.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=26464&start=60 ; ///

 

 

np.

 

 

Dodany obrazek

 

 

Dodany obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: KRADZIONE PRACE ! Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko ale jakież kradzione prace. Są to wzięte z innej strony rendery. Napisy , obrysy są robione samodzielnie lecz lepiej by było gdyby zrobił coś własnego. Otwieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie i tak sa kradzione... zero wkładu z jego stronu ... napis kazdy głupi moze zrobic : )))

 

A ta osoba ktora wykonała sygne musiala sie napracowac długo zeby zrobic ładne tło , wtopić dobrze render

, jakies fajne efekty dodac a on to przywłaczył i dodał tylko napis .. no ale spoko : )

 

 

zmieniam zdanie .. te prace są zrobione przez Ciebie i  jestem na TAK :)

nie warto krasc prac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

David jesteś ślepy? 

 

 

 

Koleżanko ale jakież kradzione prace. Są to wzięte z innej strony rendery. Napisy , obrysy są robione samodzielnie lecz lepiej by było gdyby zrobił coś własnego. Otwieram. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: CLOSEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności