Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na rac0raka


Arczisowkyy.13

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: NoobSon!^ AKA ArCzI ;3

 
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Guard (chyba podchodzi pod admina) / Admin

 
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: rac0

 
4.IP/SID oskarzanego*: "rac0." 1959 STEAM_2:0:1225607471   0 03:34   36    0"

 
5.Data i godzina: Dzisiaj (30 lipiec 2016 rok), godzina około 17.35

 
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Scren'y rozmowy z tym kimś, jak się demko pojawi to około 3 pierwsze minuty demka (podlinkuję do skargi lecz nie mg rozpisywać nie wiem czemu :v).
Screen 1: http://scr.hu/8bmm/qwa07
Screen 2: http://scr.hu/8bmm/h65dc
Screen 3: http://scr.hu/8bmm/pgxza
Screen 4: http://scr.hu/8bmm/a18uw
Screen 5: http://scr.hu/8bmm/ejz4b

Demko: http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1607301735-jail_pyramid-1469892900-1469895240.zip

 
7.Opis sytuacji: Wchodzę na serwer, gdzie są Online 3 osoby (bez HLTV). Kaliso siedzi w CT bez mikrofonu, więc uprzejmie go proszę , żeby wyszedł z CT. Wyszedł, to ja że mam sprawny i działający mikrofon, wszedłem do CT i zacząłem prowadzić. No, nic ciekawego, był tylko 1 więzień, więc robiłem z nim polecenia. Po zmianie mapy na jail_pyramid, wszedł rac0 (wcześniej wszedł, mój błąd) Na serwer i przerzucił mnie do tt. (Screen 1). Zacząłem się pytać, czemu , to dostałem odpowiedź "byłeś już w CT (chyba screen 2). Jeśli nikt się "nie pali" do stanowiska Klawisza na serwerze, to chyba se mogę wbić.  No to, że ja, no nie oszukujmy się "brzmię bardziej męsko" od guard'a (bo miał głos jak jakiś nieudolny 8-miolatek, przez co nie było słychać prawie co on gadał -.-), wbijam do CT i nadal mnie przerzuca... . Dalej wchodzę do Ct, potem mnie wyrzuca z serwera (Screen 3). Został sam, więc zamiast dać mu od razu życzenie dałem zabawę "Prawda / Fałsz" (czy jest gdzieś uwzględnione w regulaminie Jailbreak'a, że Klawisz MUSI dać życzenie jak jest 1 osoba? Nie.) Zadałem pytanie, wyjaśniłem zasady zabawy, i nagle kick z serwera. No to ja w ogóle nie rozumiem, że ja muszę dać mu życzenie. Za nic? Więc się pytam, chcesz na forum? "Tak" mówi no i gitara siema na forum!
(w ostatnich 3-4 zdaniach polecam mieć włączone 2 zrzuty ekranu, oznaczone 4 i 5).


" 6.1 Ostatni więzień ma prawo do życzenia pod warunkiem, ze wykonywał wszystkie polecenia, nie zbuntował się lub prowadzący wyraził na to zgodę. 
W Punkcie jest napisane, że ma prawo mieć życzenie, JEŚLI prowadzący strażnik (czyli ja) wyraził zgodę, nie wyraziłem, więc dalej prowadziłem.
"5.11 W przypadku gdy prowadzący prowadzi monotonną rozgrywkę admin ma prawo do zmiany prowadzącego."
W tym podpunkcie jest napisane, że owszem, admin ma prawo do zmiany prowadzącego, ale nikogo innego na serwerze nie było oprócz mnie i racoraka, a jak on z tym swoim mikrofonem ma prowadzić, to ja się robie na zielono i szpanuję!!!
Nic nie znalazłem w regulaminie, w aktualizacjach też, że muszę dać życzenie. Nie było faworki gracza tamtego, gdyż też mu przeprowadziłem zabawę, a zwykle dostawał życzenie na FreeDay'u, gdzie odpisywałem na Facebook'u.


@EDIT'y
@Profesorek, nie zabiłem raco w tt, przecież on mnie przerzucił. Nie powiedziałem bo mnie wyrzucał.
@GanjaMan, regulaminowo jeździł, po pierwsze, a po drugie nie jestem zazdrosny jego rangi/nie chcę go zdegradować, po prostu to nie było zachowanie godne Administratora.

Podsumuję i skontaktuję się z rac0 po dogłębnej analizie tamtego feralnego dnia w przeciągu 2 dni od tego Edit'u.

 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
Edytowane przez Arczisowkyy.13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ty popełniłeś błąd ponieważ mam zycznie a ty mowisz mi zabawimy sie w quiz a zyczenia to nie łaska dać jak wszystko wykonałem i tamtego zabiłeś ? Co? Właśnie więc cie wywaliłem z ct. A  ty nagmienie wchodzisz do ct to wywalam cie i koles w tt pisze mi moge do ct ? No to ja stwierdziłem ze dam temu kolesiowi szansę i on wbił mikra nie mał dobra ale że wywalam cie to nie myślisz ze coś zle zrobiłes? byłes w tamtej mapie w ct więc 2 raz nie mozzna być jak chętni są a ja chciałem isć potem a ty wyszedłeś i powiedziałeś: PISZĘ SKARGĘ NARA 

Więc z mojej strony na tyle.

Cześć

 

A sorki ja nie doczytałem napisałeś ze nie chcesz dać zyczenia co ja zrobiłem ze mi nie dałeś ? miałeś obowiązek  dać zyczenię !!!!!!

Edytowane przez rac0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wbijać sobie kosę w plecy nie możecie 'kulturalnie' sobie tego wyjaśnić? A co do życzenia, rozumiem, że na serwerze byłeś tylko Ty i Rak? Bo jeśli tak, to jest tak samo, jak by był pełny serwer-prowadzisz normalnie, ale jeśli było więcej osób w TT i Rak został sam, to musiałeś dać mu życzenie.

 

Tak tak, wiem że jak nic nie wnoszę do skargi mam się nie wypowiadać, ale chciałem wyjaśnić :)

Edytowane przez RomantykNLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, wypowiem się jako admin serwera.

 

Więzień ma prawo do życzenia i jeżeli strażnik nie da mu życzenia pomimo, że się więzień nie buntował i wykonywał polecenia, wiąże się to z freekillem, gdyż to tak samo gry zabijasz kogoś w trakcie rundy bez słowa, a z tego co pisze rac0. to nie powiedziałeś mu dlaczego nie dostał życzenia, mimo , że wykonywał wszystkie polecenia.

 

edit@

 

HLTV nie pokazyje dźwięku.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 graczy na serwerze i taką aferę robicie? Jeżeli strażnik przenosi Cię do tt, ponieważ już byłeś w ct powinieneś to uszanować, iż osoba z wyższą rangą ma pierwszeństwo do bycia w tt, chyba, że jechał regulaminowo tzn. "Strażnik jest 1 na rundę" wtedy musiał Cię puścić do ct. Moim zdaniem wina leży po obu stronach, mianowicie Arczi z twojej strony zawiniła pewność.siebie i chęć pozbawienia rac0 rangi, rac0 to twoja pierwsza wpadka, myślę, że nie do końca rozumiesz pojęcie "faworyzacja", poczytaj regulamin z uwagą i porozmawiaj z kolegami z administracji niech wprowadzą Cię w takie tematy. Wracając do Ciebie Arczi, nie możesz krytykować na głos mikra rac0 ponieważ opiekun zaakceptował jego podanie wiedząc, iż rac0 mając 14 lat nie musi mieć mutacji, to wszystko z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnik nie odniósł się do tematu/ nie wytłumaczył się z bezpodstawnego przenoszenia, nie widzi swojej winy. Skarga przyjęta, a ponieważ Raco był na okresie próbnym więc odbieram strażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności