Skocz do zawartości

Ostatnia Reakcja + Bezruch (zapraszam do dyskusji)


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie chodzi o to ,ze:

sporo osob na serwerze przy wydaniu polecen-

bezruch i rozpoczynam zabawe w ostatnia reakcje

po powiedzeniu czegos typu pierwsza reakcja podskocz , zabija tych co podskoczyli a ta komenda "pierwsza reakcja podskocz" bez rozpoczecia zabawy znaczy tyle co "ananas"

a na bezruchu przeciez mozna skakac wiec w sumie jest to fk

 

Ogolnie to zapraszam do dyskusji ,a temat po to zeby jak ktos kiedys sobie sprawdzi forum to bedzie wiedzial.

 

Oczywiscie ja twierdze ze mozna sobie skakac no bo przeciez nigdzie nie jest napisane ,ze nie mozna podskoczyc wtedy gdy ktos powie pierwsza reakcja a jest rozpoczeta ostatnia

A jest napisane ze na bezruchu mozna skakac

 

vabastian dobrze napisal ze wgl co to ma byc z tym "hop" i jak ktos podskoczy to go zabijaja i jest niby ok? to ja powiem ziemnioki na polu i jak ktos podskoczy to tez sobie zabije?

Po prostu chce ,zeby serio to bylo liczone jako fk bo jedna osoba zabije jak ktos podskoczy ,druga zostawi bo jego zdaniem moze skakac i gracz juz sam nie wie czy moze skakac czy jednak nie

Edytowane przez S3ReK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Na bezruchu zwykłym można by było zrobi tak: prowadzący mówi macie bezrych i rozpoczynam zabawę dajmy na to w ostatnią reakcję. Ostatnia reakcja hop. I ja jestem za tym żeby można było podskoczyc bo ktoś może robi to z własnej woli A nie no klawisz mówi reakcję. Podsumowując jestem za tym że prowadzący nie może mówić reakcji hop.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jest za tym żeby przy np: "ostatnia reakcja hop do góry" można była skakać,bo to właśnie znaczy to samo co "ostatnia reakcja ser". Tycz to się również tego "Rozpoczynam zabawę w ostatnią reakcję,pierwsza reakcja kucnij",przecież na bezruchu można skakać i kucać.Powinno to być omówione w regulaminie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany prze ze mnie na serwerze od miesięcy. Serek ma rację, ale w regulaminie jest wszystko napisane poprawnie. Trzeba tylko zacząć ten regulamin skuteczniej egzekwować. Co to oznacza? Oznacza to, że administratorzy i strażnicy(opiekunowie też :P) muszą zacząć lepiej pilnować takich niuansów i sami dawać dobry przykład.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności