Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Nessia [2]


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Nessia

2. Imię: Magdalena

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon:ta

6. Składka: tak

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Nessia/193.33.177.101:27156/

8. Parę słów o sobie **: Nie będę tu się specjalnie rozpisywać, bo każdy raczej mnie zna/kojarzy. Mam na imię Magda, mam 18 lat. Nie mam szczególnych zainteresowań, lubię czasem pobawić się grafiką, poczytać dobrą książkę i oczywiście posłuchać dobrej muzyki.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Może zacznę od tego, że nie jest to moje pierwsze podanie. Piszę kolejne, ponieważ tamto zostało odrzucone, ze względu na moją aktywność. Postanowiłam spróbować ponownie, ponieważ uważam, że mogę się przydać. Jestem codziennie na serwerze, co prawda nie siedzę na nim godzinami, ale przy komputerze jestem bardzo często, więc w każdym momencie można do mnie napisać na steam, a wtedy wejdę. Mam duży staż na serwerze, jestem na nim rozpoznawalna. Admina miałam wielokrotnie na tej sieci, pełniłam nawet większe funkcje, więc uważam, że można powierzyć mi to zadanie.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:1275054

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny do trzech. Zdaję sobie sprawę, że godzina, to nie jest jakoś długo, ale często się zdarzało, że podczas tej godziny nie było żadnego admina.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To różnie, czasem rano, czasem późnym wieczorem.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Nie liczę tego, ale długo, skoro na samym csc jestem prawie 4 lata.

 

 

Powiem tylko tyle, że nie będę mówić, że takowej sytuacji nie było, bo była, ale jeśli gracz do mnie pisze "zrób mi loda", "ciągnij mi", tylko dlatego, że go zabiłam czy coś, to ja sobie na takie coś nie pozwolę. Admin był chyba na serwerze, ale nie zareagował, to ja dziękuję za takie coś. Napisałam, że jak dostanę admina, to zobaczy, bo oczywiście, jeślibym go dostała, to od razu dostał by bana. Jak mi koleś pisze "zrób mi loda", to co mam mu odpisać? "Już idę"? Tak, dla was to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, bo admin musi się wykazywać kulturą, a odmawiać jest niegrzecznie :) 

 

Jeśli chodzi o słownictwo, tbh znajdzcie mi admina, który jest tak bardzo kulturalny, jak sobie tego życzycie. 

 

Mam doświadczenie większe od was wszystkich razem wziętych, więc darujcie sobie.

Edytowane przez Nessia
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie masz duże TAK.

+ aktywna na serwie

+ zna się na rzeczy :D

+ jest w chusteczke mało adminów

+ kobieca ręka przyda się wśród administracji dd2

Same plusy widzę. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci pieniędzy na składkę, może o czymś nie wiem? :D
Jestem na tak, sympatyczna, przyjazna i spełniająca wymagania osóbka.
GT jak za czasów moderowania forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jetsescie na Tak to Przyjmujemy

Wymagania spełniasz , ale mam nadzieje że nie będzie konfliktu między nami i całą resztą

wiek
+gt
+staż
+bardzo aktywna 

+ czym więcet tym lepiej

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Magdy od strony konfliktowej i chyba nie miałam nigdy okazji, przynajmniej wiem, jedno, że jest szczerą osobą i zawsze pisze co myśli lub co widzi. 

Nie wiem również jak ona postrzega moją osobą, ale Ja do niej nic nie mam i ją lubię.

Zawsze była pomocna za starych czasów CSC i nie wiem czy się coś zmieniło. 

 

Ma steam, jest wiek, składka, doświadczenie ma bardzo duże, więc nie wiem dlaczego by jej nie dać szansy. 

Wszyscy szukacie dziury w całym, ale każdy z nas ma coś za uszami i nie jest doskonały. 

Wiecznie narzekacie, że nie ma admina, a Jak już ktoś składa podanie (a to dość dobra osoba) to jesteście na nie, bo....co?...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGÓLNIE jestem na "TAK", ale niestety zgadzam się z RUDASLASKA1920, ze Nessia za bardzo nie jest odpowiednia kandydatką na admina, poniżej napiszę dlaczego.

 

Co z tego, że ma amx, składkę, mikro, gt i doświadczenie, skoro jak dla mnie ADMIN powinen cechować się wysoką kulturą osobistą i wzorem dla innych graczy, bo to admin jest wyjściową osobą do zarządzenia spokoju i porządku, NESSIA taka nie jest. Sytuacja z dzisiaj, weszłam akurat na serwer, gram sobie spokojnie, a tutaj nagle na sayu: "kurwo", a nastepnie  "niech tylko dadzą mi adma to zobaczysz" - słowa pisane przez NESSIE, czy admin powinen cechować się takim słownictwem i grozić? przecież to będzie nadużywanie władzy i funkcji, która zostanie jej przydzielona. Sytuacja miała miejsce gdzieś między 14:05, a 14:07... pewnie wcześniej padły "kulturalniejsze" słowa, ale tylko zacytowałam to, co ja zobaczyłam. Pewnie na demku będzie więcej ciekawej rozmowy na seyu.

 

Osoba ubiegająca się o funkcję admina sama powinna wykazać się przyzwoitym słownictwem na poziomie, a nie zniżaniem się do poziomu co do niektórych graczy. Jeśli teraz jest już taka sytuacja, to nie wierzę, że się ona nie powtórzy.

 

Jestem na NIE.

Edytowane przez Xena
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex Xena za danie infa bo akurtat pracuje na rano i szybko kłade sie spac. Zobaczyłem logi wygląda to tak

08/02/2016 - 14:04:51: "Nessia<7378><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "ssij tam"
08/02/2016 - 14:05:40: "Nessia<7378><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "kurwo"
08/02/2016 - 14:05:46: "Nessia<7378><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "jak tylko adma mi dodadza
To nie jest pierwszy taki dzień i twój say sory ale nie moge cię przyjąć do grona adminów pozdr.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności