Skocz do zawartości

Skarga rac0.


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:DiamentowY

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Guard

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:rac0.

4.IP/SID oskarzanego*:rac0. STEAM_2:0:1136337455  193.34.44.126  Nonsteam

5.Data i godzina:dzisiaj godz 19:00-19:30

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):BASTELRUND, Nabuchodonozor Pierwszy Wielki

7.Opis sytuacji:Mapa jail_nuke_v3. Guard rac0. w ct. Prowadzi i za każdym razem idzie do tyłu, żeby otworzyć cele guzikiem. Powie jakieś polecenie i otwiera cele z tyłu guzikiem(chodzi o mape jail_nuke_v3) a jak wiadomo prowadzący musi otworzyć wszystkie wejścia do cel. Druga sprawa to to że freekiiluj, np Dał polecenie że jest totalny bezruch w szeregu na kucaka założoną czapką uszanka, nie mówił gdzie. Każdy ustawił się byle gdzie. Zabił wszystkich których widział( nie byli w szeregu więc miał prawo ich zabić, mnie też)i zobaczył w rogu Nabchodonozora który został sam, i go zabił bo niby nie był w szeregu. Wydaje mi się, że jak ktoś zostanie nie zauważony a wykona polecenia to powinien mieć życzenie, tym bardziej, że rac0. go znalazł i widział, że Nabuchodonozor jest na kucaka, max w dół. Miał jednak tarcze, ale rac0 nie dał mu jej wyrzucić lecz zaczął strzelać. Następny przykład. rac0. dał polecenie: "po otwarciu waszych cel total pod tylną ścianą max dół z czapką uszanka" i otworzył cele od tyłu. My ustawiliśmy się pod tylną ścianą( w tym wypadku przód naprzeciw GR'a) a on nas zabił po czym powiedział, że nie wykonujemy poleceń. Cały czas mapa jail_nuke_v3 dla jasności.

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnik nie musi otwierać wszystkich wejść od 1 celi, na tej mapie nie powinno się mówić "pod tylną ścianą celi" itd bo ta cela ma wiele perspektyw i ciężko się połapać, co do reszty to już nie moja sprawa.

 

// dlaczego tak Ci zależy, żeby on stracił rangę?

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że CT musi otworzyć wszystkie wejścia-otóż nie. A tak jak Ganja napisał, jest wiele perspektyw a TT w myślach CT nie czytają więc skąd mają wiedzieć o którą ścianę chodzi.

A co do FK, no jak nie był w szeregu, to chyba logiczne, że go zabił bo nie wykonywał poleceń...-nie rozumiem, co zrobił tu źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze skoro gdy guard otworzy cele a na czacie nie było powiadomienia że otwarte cele , więc skąd można wiedzieć, że  polecenie są wydane ?

Edytowane przez BASTERUNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to nic nie rozumiem z tej wypowiedzi Diamentowego. Jeden świadek się wypowiedział, ale nie rozumiem tak naprawdę za co piszecie skargę. 24h na wytłumaczenie mi tego bełkotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to nic nie rozumiem z tej wypowiedzi Diamentowego. Jeden świadek się wypowiedział, ale nie rozumiem tak naprawdę za co piszecie skargę. 24h na wytłumaczenie mi tego bełkotu.

Chyba nie ma sensu tego ciągnąć, iż w innym temacie napisałeś, że odbierasz guarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności