Skocz do zawartości

Siwy...


Appl3.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Sn1per <3

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Siwy

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: okolo 14:40 i wczoraj

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Nikotyna widział. A tu ss'y

http://www.speedyshare.com/xqkTF/Siwy.rar

6.Opis sytuacji: Nie wiem czy Siwy jest jakiś głupi czy co ale tylko klnie i rozkazuje administracji. Zróbcie coś z tym człowiekiem bo nie da się z nim porozumieć 

 

Nie chcę aby mu odrazu zabierać admina ale upomnieć czy coś takiego ... 

 

 

Mogę dać jeszcze nie jednego ss'a jak klnie

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy? A Lolcia dlaczego nie ma j@ ...? hmm jeśli można klnąc to bardzo fajnie od dziś będę sobie na każdego jechał... Ogarnij Siwy się bo naprawdę ci się już w głowie p....... 

 

Aha. A masz jakieś dodowy , że tak pisałem ? ^^ Ogarnij się pisze ci jeszcze raz... Żałosne  jest to przedstawienie ^^ A bany za kulturę dajesz. Tylko , że sam chyba nie wiesz co to słowo znaczy.I dlaczego tak się rządzisz i piszesz wypier..... do gry? A sam całe dnie na spektach siedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie pasuje ? 

Zawsze mogłem pisać to co chce na u@, tylko od kąt jesteś admem to masz problemy.

Weź się za siebie lepiej, nie umiesz rozpoznać czita -.- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Śmieszny jesteś naprawdę żałosny wręcz. Ja mam problemy ? koleś ja nie miał bym ich jak byś na mnie nie bluzgał. Bo jeszcze jesteś gówniarzem i mi lata teraz już ta funkcja admina jak mam grać z takim [cenzura] jak ty ,  co na niczym się nie zna i tylko rozkazuje ale ja już mam te twoje rozkazy w 4 literach bo mnie denerwujesz.A masz jakieś dowody może , że nie umiem czita rozpoznać bo głupi jesteś delikatnie mówiąc. I lepiej idź poczytać w googlach  jak się pisze odkąd.

 

 

Hehe. Fresh 1 raz może ale nie tyle razy... Teraz to lepiej niech mu zabiorą tego admina... Mam 6 ss'ow na niego. Ale ta sytuacja się ciągle powtarza.

 

@edit

 

już nie spam ... bo nic innego nie umiesz robić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, Snajper ma rację za bardzo się wcieliłeś w swoją rolę. Dajesz bany bez żadnych ss'ów (spoko są demka fakt ale mógłbyś używać innych powodów niż "WYPAD".) poza tym wczoraj po 22 "sprawdzałeś Nikotyne" rozumiem, że możesz mu podpowiedzieć bo pierwszy raz w życiu dostał adma ale żeby go sprawdzać ? Admina sprawdza się po tym jak używa swojej rangi a tak jak Ty to robisz. I ja sobie nie życzę, żeby ktoś z rangą Admin COD mnie sprawdzał. Jeżeli ktoś chce sprawdzić jak się sprawuje w byciu adminem niech popatrzy na to co robię. Co robię źle a co nie i jeżeli chcecie tak sprawdzać swoich adminów to prosiłbym, żeby to była osoba z większą rangą. A nie osoba, która ma takie same uprawnienia jak ja.

Nie mam zamiaru się z nikim kłócić wrażam tylko swoje zdanie na temat twojego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocik może ty się z nim dogadasz ale nie ja. On jest bezczelny. I jeszcze raz piszę , że nie dam aby jakiś gówniarz który myśli , że jest fajny aby  mnie sprawdzał albo obrażał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem siwy łamie kilka pkt. regulaminu 

- 9. Nie zachowuj się jak władca - Twoim zadaniem jest dbać o przyjazną atmosferę na serverze! 

 

Wiele razy zachowywał się jak by był medium czy panem i władcą, nawet ostatnio widziałem stwierdzenie siwego na SB "chodź pograć na moim COD'zie"

 

- 11. Admini muszą żyć w zgodzie ! (Zakaz kłótni, wyzwisk, itp.) <- Konsekwencje będą wyciągane w sposób surowy! 

 

Siwy wdaje się w kłótnie z innym adminem nie 1 nie 2 raz.

 

- Teraz wymaganie na admina : ~Kultura 

 

Jak widać po ss'ach i nie tylko Siwy nie jest człowiekiem kulturalnym

 

Jak dla mnie sprawa powinna się zakończyć minimum pkt.'em karnym, ale to nie moja decyzja tylko '-_-'.

 

Zamykam bo spam

 

P.S Siwy i Snajper warn za spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Cl. Czekamy na wypowiedź '-_-'.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli zobaczę że się tak do siebie odzywacie to we dwóch wylecicie i nie gadać mi że nie kłócicie się bo logi nie kłamią

 

Tyle w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności