Skocz do zawartości

Skarga na Marco;3


Esc Icy Box pasha

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Esc Icy Box pasha2.Nick admina/gracza który zawinił: Marco;33.Admin/Gracz : Marco;34.Data i godzina: 05.03.2013  godzina 15:005.Dowody (demko/screenywiadkowie): admin nie zrobil mi zadnych ssow6.Opis sytuacji: admin zbanowal mnie twierdzac ze mam bana aktywnego a takiego nie mam, wrzucalem tutaj na forum dwa razy ssy i dwa razy dostalem UB.

 

Wycinek z konsoli:

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Marco[AMXBans] You are permanently banned.[AMXBans] Banned Nickname : Esc Icy Box pasha[AMXBans] Reason : ' Aktywny '[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1121642587 '[AMXBans] Your IP : ' 178.235.123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco:

1. Nie dostał UB grasz

2. To nie powód do zamknięcia

3. Skarga jak najbardziej słuszna, bo najpierw trzeba sprawdzić czy ktoś jednak tego bana ma -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Esc Icy Box pasha  Wszyscy możemy się pomylić ja czasami tez takie coś zrobiłem ale nauczyłem się sprawdzać czy ktoś ma aktywnego czy nie dlatego wiec Admin zastanie tylko upomniany i miejmy nadzieje ze to wystarczy i sprawa będzie mogła się zakończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: closeJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności