Skocz do zawartości

Prośba jak i skarga.


tsukuyomi

Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem akurat na ostatnią rundę mapy jb_new_chernobyl i była zabwa 'Chowany'. Wygrałem tą zabawe zostałem ostatni i dostałem życzenie, byłem w gr pod schodami gdy wychodziłem z kryjówki, gracz 'BananU', zaczął we mnie strzelać i z 137hp zostało mi 35hp, więc krzykłem 'Co ty robisz?!' i za to dostałem perm-mute. Poza tym co do skargi dostałem perm-mute, ponieważ od pewnego czasu 'toczę wojnę z Micase' i zaczął mnie mniej trakować niż innych graczy czyli taka 'faworyzacja wszystkich graczy tylko nie mnie'. Tak wiem nie mam mutacji, i gdy powiem 3 słowa np. na zabawie 'Wojny Gangów' mówię 'Czerwoni na basen' i mówi do mnie nie nadużywaj mikrofonu, a jeśli np. eqk, używa mikrofonu, wypowiada na każdy temat swoje zdanie, nic mu nie mówi, tylko mi cały czas to mówi, więc proszę o unmute oraz proszę Queen, aby powiedziała micase, żeby się troszkę ogarnąc i zawziął ze mną rozejm, ponieważ dalej chce mnie mniej trakować itd, bo pytałem go o zgode.

 

 

#EDIT 1: Co do dowodów do Queen, mogę podesłać zaraz demko wszystko widać, znajdę czas,rundę itd.

 

#EDIT 2: Dołączenie do skargi, admin 'Micase' znowu faworyzuje gracza 'Goferek', Goferek nadużywa mikrofonu po chwili daje mu muta i go odmutowuje...
 

[sM] ADMIN: Wyciszono Goferek .
[sM] ADMIN: Gracz Goferek  nie jest już wyciszony. 
 
 
#EDIT 3: Micase jak się wytłumaczysz do faworki eqk, że on cały czas i mu nic nie mówisz, jak gadaliście o jakims WWE?
 
#EDIT 4: Aassingo chodziło mi bardziej o unmute, pomijając już tą skargę, a on unmute nie ma wzoru.

#EDIT 5: Micase jesteś administratorem, a widzę, że to ja znam bardziej regulamin i bardziej czytam zasady itd, popatrz na ostatni punkt wymagań podań o administratora, a ty jesteś administratorem cytuje ostatni punkt: "Wymagania:  8. Wchodzenia na serwer Team Speak 3 naszej sieci przynajmniej na godzinę dziennie"
 
#EDIT 6: Czekam na wypowiedź Queen, czy dostanę unmute.
 
#EDIT 7: RastaFanta i arab, praktycznie nigdy nie obraziłem nikogo przez mikrofon, tak przyznaje się arab, często prowokuje Micase, ponieważ faworyzuje innych, a to, że nadużywam mikrofonu, to tak czasem zdarzy się ale więkosz siedzę cicho.
Edytowane przez TomeeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do permmute , nie ma mapy na której nie nadużywasz mikro ,a sam wiesz że nie masz mutacji. Po drugie na wcześniejszej mapie upomniałem ciebie chyba 3 razy 'mikro po mutacji' i 'nie nadużywaj mikro' , nie stosowałeś się do tego i dostałeś mute , wszedłeś na next mape i było podobnie powiedziałem upominam wszystkich pierwszy i ostatni raz 'nie nadużywać mikro' a także ' mikro po mutacji' a ty krzyczysz na cały głos ' CO TY ROBISZ!!!' . W regulaminie jest : 8.15 Brak mutacji: Upomnienie -> Mute -> Permanetny mute ,a ty to nagminie olewałes !. A co do tego 'sporu' to ja cie traktuje normalnie nawet ostatnio ciebie dodałem do znajomych i ty mnie wyzywałeś nie powiem od czego dlatego ciebie zablokowalem na steam , na serwie traktuje cb zgodnie z regulaminem chyba tyle ode mnie.

 

Edit : czy to jest normalne? - ja do cb nic nie mam , ale takim zachowaniem naprawde ...

*NIE ŻYJE* TomeK! ツ : NIE MASZ Ts3 iddzie skarag

 

Edit ja już nie mam nic do dodania :Jeśli trzeba wszystko napisze na pw Opiekunowi serwera

Edytowane przez Micase
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już aassingo napisał, nie tutaj to powinno sie znaleźć. Dodam natomiast swoje marne dwa grosze ponieważ wcześniej już mialeś PM (2 dni temu bodajże) i dał Ci go KonWoy za ten sam powód co Micase. PM się należy i nie powinno się go tobie odbierać bo gracze skarżą się ze gdy nie ma administracji ty nadużywasz mikrofonu i wyzywasz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś perm mute ,bo już nie raz krzyczałeś , nadużywałeś mikrofonu a nie masz mutacji i za to dostawałeś mute.

W skardze przyznałeś się nawet ,że krzyczałeś więc krzykłem 'Co ty robisz?!

 

ps: nie ten dział i brak wzoru dobrze napisał aassingo

Edytowane przez k0z4k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział jak i brak wzoru. 

 


A dodając od siebie nadużywasz mikrofonu, raz chciałam dać Ci perm, ale stwierdziłam iż otrzymasz szansę, widocznie błędną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności