Skocz do zawartości

[UB]Znowu SS Shellka


Shellka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :ShellkaLink do SSów : brak nie zrobił -.- Wycinek z konsoli :[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Siwy.[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.[AMXBans] Zbanowany Nick : Shellka[AMXBans] Powod : ' czity , wypad '[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN '[AMXBans] Twoje IP : ' 213.108.9.148 '[AMXBans] =======================================Serwer :CoD 

Jestem czysty a jak mnie podejrzewa to niech robi te je*ane ss i wstawie a nie perma k*rwa ! Wczoraj jeszcze wstawiałem więc nie rozumiem. Prosze o UB i jak ma jakieś  podejrzenia to niech zrobi te  SS !  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czekamy czekamy i się nie doczekamy k*rwa -.- To jest porażka trafią się dobre perki i zaraz ban a przez to nie moge wbić lvl szkoda gadać nic na mnie nie ma bo jestem czysty !  o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru przeszukiwać hltv w poszukiwaniu demka, admin banujący bez ssów musi dać dowody do bana w ciągu 24h. admin nie zainteresował się tematem a więc ub i podsyłam do h@ w celu upomnienia admina (kolejnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności