Skocz do zawartości

[Poradnik Pokemon GO] Jak szukać pokemonów?


k0z4k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym poradniku chce wam pokazać jak szukać pokemonów ;) .

 

Gdzie szukać?

 

Często Pokemony pojawiają się w domu, jednak by nałapać ich naprawdę dużo, trzeba wyjść na dwór. Wystarczy się poruszać, nie ważne czym. Najbardziej rekomendowane jest zwyczajne chodzenie lub jazda na rowerze. Podpowiem, że podczas jazdy samochodem również pojawiają się pokemony, jednak nie zalicza nam kilometrów do inkubatorów i jest to niebezpieczne. Różne rodzaje Pokemonów pojawiają się w różnych miejscach. Odpowiednio wodne nad rzekami lub zbiornikami wodnymi, leśne w lasach etc.

 

Skąd mam wiedzieć, kiedy pojawi się Pokemon?

 

Gdy w pobliżu pojawi się Pokemon, Twoje urządzenie zacznie wibrować.

 

Jak złapać więcej?

 

By zwabić więcej Pokemonów, należy użyć Incense (Kadzidełko) ze swojego ekwipunku. Przez trzydzieści minut wyraźnie zwiększa ilość stworków w naszej okolicy.

 

Co oznaczają łapki w prawym dolnym rogu?

 

Jest to wskaźnik, informujący o tym, w jakiej odległości od nas znajduje się dany Pokemon. Po wybraniu tej opcji ukazuje się dodatkowe menu, w którym można wybrać postać, która ma się wyświetlać na ekranie głównym.

 

Jak łapać?

 

Gdy w naszej okolicy zauważymy dzikiego Pokemona, wówczas należy w niego kliknąć. Gra przeniesie nas do osobnego trybu, w którym trzeba trafić Pokeballem w Pokemona. Zdarza się, że po kilku próbach nasza zdobycz ucieknie, są jednak przedmioty, które nastawiają Pokemona bardziej przyjaźnie do nas.

 

Efekt AR – O co chodzi?

 

Przy włączonym trybie widać jedynie statyczne tło. Po wyłączeniu tego trybu Pokemon dostosowuje się do otoczenia.

 

Poziom trudności

 

Podczas łapania Pokemonów na około nich pojawia się okrąg o różnych kolorach. Oznaczają one poziom trudności chwytania. Kolejno są to najłatwiejszy – zielony, żółty i czerwony.

 

 

To na tyle w tym poradniku mam nadzieje ,że komuś się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o łapki to juz raczej nie jest aktualne. Po ostatniej aktualizacji ta opcja zostala wylaczona.

 

Poradnik dobry ale moim zdaniem mocno dla poczatkujacych. Mozesz zrobic poradnik tez dla tych 10 lvl + np jak nabic wiecej exp z uzyciem jajka przez ewolucje itp takie rozne chwyty :) +

 

PS. Wydaje mi sie, ze i podczas jazdy samochodem jajko sie "nabija" ale potrzeba pokonac dluzsza trase ale z tym nie jestem pewny. Motorkiem jadac 30 km/h tez mozna "nabijac" jajko lecz i tego nie jestem pewny. Info potwierdzone aby z mojego doswiadczenia

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności