Skocz do zawartości

MAm propozycje


DAVID:)

Rekomendowane odpowiedzi

  Witam was serdecznie;)))

 

mam kilka propozycji odnoszacych serwera FFA gdyz narazie tylko na nim gram:

 

-dodac funkcje /admin zeby ludzie widzieli czy admin jest zeby dzieci nie oszukiwaly

-wgrac spadochrony bo chyba nie dzialaja.

-wgrac nowe rs i troche krotsze bo sa za dlugie

-jak by mozna wgrac /knife(duzo osob to lubi)

-moze zmienic wyglad paki na jakis inny zeby bylo ciekawe:D

-dodac bo juz nie pamietam czy jest ze od 5osob w ct jest bs b dobiero otwarty zeby na 2osoby na 2bs nie latac:)))

-zeby byli czesciej admini oczywiscie ja na serwerze jestem dziennie 3-4h w poludnie 2 i wieczorem 2 i czasem rano 1h:DDD

 

 

    No narazie to chyba wszytsko =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje że chcesz abi był to 4fun a nie ffa.

 

komenda /admin nie będzie dodana prawdopodobnie ponieważ wbije ktos na wh wpisze /admin jeżeli jest to wychodzi a jeżeli nie to czituje proste tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dodac funkcje /admin zeby ludzie widzieli czy admin jest zeby dzieci nie oszukiwaly : Na Nie bo i tak jak admin wyjdzie to się dzieciak odpali, a tak to jeżeli nie wiadomo czy jest admin i jaki ma nick to łatwiej złapać czitera.

-wgrac spadochrony bo chyba nie dzialaja.: Jest spadochron.

-wgrac nowe rs i troche krotsze bo sa za dlugie: Jeśli zrobisz coś dobrego to można dodać.

-jak by mozna wgrac /knife(duzo osob to lubi) To nie 4fun ani jakiś hardknife, Nie.

-moze zmienic wyglad paki na jakis inny zeby bylo ciekawe:D : Niepotrzebny dodatek obciążający serwer, to nie 4fun.

-dodac bo juz nie pamietam czy jest ze od 5osob w ct jest bs b dobiero otwarty zeby na 2osoby na 2bs nie latac:))) : Nie wiem dokładne o co chodzi, ale jeśli myślisz coś ze strefami to na nie bo to się buguje.

-zeby byli czesciej admini oczywiscie ja na serwerze jestem dziennie 3-4h w poludnie 2 i wieczorem 2 i czasem rano 1h:DDD : Tak oczywiście mam na to plugin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności