Skocz do zawartości

skarga na admina


DAVID:)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: D A [V] I D : )2.Nick admina/gracza który zawinił: Marco ;3,Latek233.Admin/Gracz : Marco ;34.Data i godzina: 19:585.Dowody (demko/screenywiadkowie): 6.Opis sytuacji: wiec zaczne tak  prosze o ogarniecie Marco ;3 i Latek23 bo ja zauwazylem gracza ktory  mi sie wydawal ze ma dopalacze,i weszlem na spect i zaczolem krecic demko i za czolem dostawac takie cos:wyciag z konsoli to jest

Kicked by Console: "Wyjdz"Kicked :"Wyjdz"Connecting to 31.186.82.184:27691...Connection accepted by 31.186.82.184:27691

 

wiec nie wiem co to jest.jak napisalem do marco zeby mnie nie kickowal ze krede demko to tak odpisal:

Marco ;3 : Nie bedziesz mu demka krecil .

[*VIP*] *SPEC* Marco ;3 :  Wchodzi do gry , albo wychodzisz z serwera.

 

wiec prosze o zabranie mu admina albo o ukaranie go surowo bo tak nie moze byc,ze inni pisza ze cziter a on sobie z tego nic nie robi i odrazu pisze ze on czysty bo juz raz czy tam 2 mial robione ss i czyste.Prosze im powiedziec zeby nie kickowali jak ktos siedzi na spect bo to jednym slowem "chore" wiec prosze o szybko reakcje.

 

A bym zapomnial ten marco nie ma kultury wogule tak na steam do mnie napisal:

D A [V] I D :: dales mi kicka wyjdz pozdro?Elita_Classic | Marco ;3: To nie ja idioto ..

 

 

i zaczol mnie obrazac to napisalem ze kto mu dal admina? i dal mi bana:

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Banned by Admin: Marco ;3[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Reason: 'Obraza,'[AMXBans] Duration: '30 minutes'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:53839888'[AMXBans] Your IP: '83.22.255.204'[AMXBans] ===============================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga bez podstaw gracz 654 to gracz czysty gra na steam sprawdzany wielokrotnie a tobie tłumaczyć ze nic nie ma ze jest czysty to nie pomaga wiec skargę oddalam temat /close 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: closeJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności