Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][SKARGA] DiamentowY


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3: The_GanjaMan_PL

Godzina + data zdarzenia: Dziś, 15:20:31

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: [s.VIP] DiamentowY

Opis sytuacji: Rozmawiałem sobie z graczem Mateusz07112 i zostałem wyrzucony z tego kanału, przez Diamentowego (kanał limitowy)

Dowody:

pre_1471095119__beztytulu.png

 

//Nie musisz kłamać że zrobiłem to nie wiadomo ile razy bo jest różnica pomiędzy 2 a 20 :p

Tymbarkowa, już od dawna nie poke'owałem a tamto było 3 mies temu... Zresztą to nie jest ważne bo można sprawdzić ile razy go poke'nełem, z resztą i tak nie byłem na jego kanale, tylko rozmawiałem na kanale publicznym z prywatną osobą.

 

Tak przyznaję wykopalem go ponieważ mnie pokeowal mnie bez powodu. Juz mnie zaczęło to denerwować, gdyż robi to bez przerwy. Dodatkowo wchodzi na kanały i zaczyna nagrywac bez pozwolenia. Tu nie chodzi o ilość tylko o zasadę. Ktoś Cię prosi, Ty mówisz ok a za 10 min znów to samo. Chyba każdy wie że o co chodzi. A powiesz po co mnie pokowales? Bo z reguły robisz to tylko po to żeby wkur**** ludzi.

Tak jak napisał Shino, Admini są prawie 24h, wyciągasz stare wątki, zamiast od razu zgłosić, jeżeli nie masz dowodów to nawet nie wspominaj, bo i tak Ci to nie wiele daje....
Edytowane przez The_GanjaMan_PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyznaję wykopalem go ponieważ mnie pokeowal mnie bez powodu. Juz mnie zaczęło to denerwować, gdyż robi to bez przerwy. Dodatkowo wchodzi na kanały i zaczyna nagrywac bez pozwolenia. Tu nie chodzi o ilość tylko o zasadę. Ktoś Cię prosi, Ty mówisz ok a za 10 min znów to samo. Chyba każdy wie że o co chodzi. A powiesz po co mnie pokowales? Bo z reguły robisz to tylko po to żeby wkur**** ludzi.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy Ty jesteś normalny bo inaczej tego nie ujmę. Ganja Man/ Men jeden pieron dobrze wiesz, że u Ciebie pokowanie jest notoryczne. Już raz pisałam na Ciebie skargę, pomogła na chwilę. Później znowu się to powtarzało ale już odechciało mi się pisania kolejnych skarg. Aż tak Cię to bawi? To w końcu dostałeś nauczkę i szczerze? Ja również zrobiłabym to samo. Powinieneś wyłapać bana na ts, żeby się nauczyć, że ludzi to wkur*wia bo inaczej tego się nie da określić. 

Ja bym się zastanowiła, kto tu czemu jest winien.. Bo Diamentowy go wykopał bo inaczej nasz szanowny gandzia by nie odpuścił ;33

 

@Shino

Ja nie twierdze, że Diamentowy jest całkowicie bez winy tylko przyznaje mu racje, że sama bym to zrobiła bo do tamtego pana można po tysiąc razy a on i tak swoje xD

Skarga jest na Diamentowego, a prawda jest taka, że Gandia najwięcej wojuje. Gdyby go nie pokował, nie było by takiej sytuacji. 

Zastanawia mnie tylko jedno, czy gdyby admin dał mu kicka tez poleciała by skarga. Pewnie tak bo on na wszystkich pisze xD

Edytowane przez Tymbarkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy Ty jesteś normalny bo inaczej tego nie ujmę. Ganja Man/ Men jeden pieron dobrze wiesz, że u Ciebie pokowanie jest notoryczne. Już raz pisałam na Ciebie skargę, pomogła na chwilę. Później znowu się to powtarzało ale już odechciało mi się pisania kolejnych skarg. Aż tak Cię to bawi? To w końcu dostałeś nauczkę i szczerze? Ja również zrobiłabym to samo. Powinieneś wyłapać bana na ts, żeby się nauczyć, że ludzi to wkur*wia bo inaczej tego się nie da określić. 

Ja bym się zastanowiła, kto tu czemu jest winien.. Bo Diamentowy go wykopał bo inaczej nasz szanowny gandzia by nie odpuścił ;33

 

Masz rację, pokowanie jest wkurwiają**, ale byłem na serwerze ja i MajuN, wystarczyło nam to zgłosić, a wtedy to nie Diamentowy byłby tu winien. Nie zgłosił nam notorycznego pokowania przez Ganje i do tego nadużył uprawnień svipa. 

 

 Dodatkowo wchodzi na kanały i zaczyna nagrywac bez pozwolenia. 

 

To samo, zero zgłoszeń, jedynie samowolka. Svip nie robi z Ciebie admina byś mógł decydować komu należy się kara, a komu nie.

 

Wina leży po obu stronach tak czy inaczej. 

Edytowane przez Shinozaki
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu skargi, opinii na jej temat i zapoznaniem się ze sprawą doszłam do wniosku, że skarga jest jak najbardziej słuszna. 

Sam oskarżony, tak jak wyżej zostało powiedziane - powinien zgłosić problem do administracji, a nie podejmować jakiekolwiek działania na własną rękę, szczególnie, że nie miał do nich prawa. Jest to nadużycie S.Vipa, co zazwyczaj skutkuje utratą rangi.

Jednak nie można zapominać o tym, że ta sytuacja jest spowodowana tym, że Ty również niepotrzebnie nadużywasz poke'ów. Nawet jeżeli tutaj zdarzyło się to tylko dwa razy to nie zmienia to faktu, że jesteś osobą, która akurat z tym powinna się wstrzymywać.

 

Podsumowując: Wina leży tutaj po obu stronach. S.Vip nie zostaje zabrany Diamentowemu, a Ty nie dostajesz bana - obaj natomiast dostajecie ode mnie ostrzeżenie. Mam nadzieję, że to docenicie i się opamiętacie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności