Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie KillaZ


torbik

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Nick: KillaZ

2. Imię: Konrad

3. Wiek: 19

4. Znajomość AMX (1-10): 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: jest ;p

6. Składka: tak

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/KillaZ/193.33.177.101:27156/ (Co do gt, byłem w Holandii, poświęcałem tyle czasu na gre ile mogłem, od wczoraj już w Polsce, wszystko będzie nadrobione :P)

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Konrad, mam 19 lat i mieszkam w małej miejscowosci na podkarpaciu :P Jestem pozytywna osoba, która lubi zaszaleć i się zabawić :D Mam dobry kontakt z ludzmi, potrafię się dogadywać i wydaje mi się, że jestem rozpoznawany w mniejszym czy większym stopniu :P

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminom chciałbym pomóc w wypełnianiu obowiązków, regulamin znam, mam przegrane prawie 500h na serwerze, myślę że dodatkowy admin na pewno by nie zaszkodził, a raczej by się przydał :P

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: nie :P

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Nie pracuję aktualnie, więc można powiedzieć o każdej możliwej porze :p

13. Staż w Counter-Strike 1.6: koło 5 lat :P

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Byłem, kilka razy nawet na tym dd2 :P

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak... Ja bym dał okres próbny. 

Jest składka, jest doświadczenie, nie ma steam co dla mnie jest jedną z podstawowych rzeczy.

Jednak brakuje nam adminów. Jeśli przez okres próbny nadrobi aktywność to go przyjąć i gitara gra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za okresem próbnym, ponieważ Twoje aktualne GT nie powala, ale skoro deklarujesz się, że nadrobisz to opiekun po 2 tygodniach sprawdzi to :)
Byłeś adminem, przyda się osoba z doświadczeniem, bo często go brakuje na serwerze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności