Skocz do zawartości

[Skarga] Red misiek


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
1.Twoj Nick: Omega na tilcie
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Administrator
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: RED MISIEK
4.IP/SID oskarzanego*:
5.Data i godzina: 11:49 [ 2016-08-14 ]
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): kASANGA / Komediant  / hltv 
7.Opis sytuacji: Wchodzi pawełtychy po czym obraza mniena mikrofonie w tym prowokacje. Pisze do admina żeby go w końcu zbanował i po dłuższym czasie dostaje kicka po czym wraca i nadal wyzywa. Dostaje bana na 30 minut z powodem " Załatwcie to na pw " i ja też dostałem bana na 30 min z dupy i nie wiem za co?  Nie wiem czy ty jesteś tępy ale podaj powód mojego bana bo nie złamałem żadnego punktu w regulaminie ;) A to że on ma jakieś spiny nie oznacza że ja mam dostawać bana 
off. na dodatek twoje wchodzenie do amxbansa zajmuje ci ponad 10 minut i twoja reakcja jest tak słaba że płakać mi się chce 
 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: ''

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:1783727'

[AMXBans] Your IP: '87.99.1.15'

[AMXBans] ===============================================
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
Edytowane przez Omєga *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już myślałem że nie napiszesz. ktoś w końcu musi to ogarnąć bo to już objaw patologi.

nie mam nic do ciebie ani pawła a że wy macie swoje problemy to załatwiajcie to na pw a nie na sreverze 

1 gracze sobie nie zycza takich sytuacji !!!!

2 server to nie miejsce na "ustawki"

3 zdarza ci sie czesto osobiscie prowokowac 

4 powod bana ten sam jak dla pawla "załatwcie swoje sprawy na pw!!!!"

czy nikt nie widzi co wy robicie ?? takimi akcjami odstraszacie graczy. wbija nowy gracz a tam dwoch jak dzieci doslownie jak dzieci w piaskownicy " prose pani on mi zabral spadelek" no ludzie litosci...tu ktos chce pograc rozumiecie to czy nie ??

ban to przestroga zeby nastepnym razem pomyslec!!!

bo juz jak ty wejdziesz to u@ doslownie sie pali zywym ogniem

wiem tak wiem co mam robic ale bez przesady u@ to nie czat od widzi mi sie  !

i ostatnie skoncz mi grozic na serwerze zrob to cZy tamto bo skarge na ciebie napisze !!!! zachowujesz sie jak rozwydzrzone dziecko!!!

zastanow sie nad swoim zachowaniem na serverze bo wielu graczy potwierdzi co robisz szczegolnie ze straszeniem adminow na u@ !!!

OGARNIJ SIE !!!!!

 

 

P.s  8) za takie zachowanie skarga powinna byc napisana na ciebie !!

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jestem świadkiem owej sytuacji wypowiem się. 

 

Nasz cudowny były opiekun wszedł na serwer z nickiem "obsral sie juz omex" (kazdy wie ze chodzi o omege) potem mogliśmy zauważyć że stary dobry paweł powrócił i zaczął wyzywać omegę, że jest pizdą, że boi sie dodać go na steam, ze już sie obsrał, jest lamusem itp. Ja widząc to szczerze powiedziawszy miałem z niego niezłą bekę, ale po chwili stanęło się to uciążliwe i poszło na u@. Dostał kicka, potem bana, a nagle dostaje bana omega. Omega nie był niczemu winien, to paweł wszedł obrażać, to on zakłócał spokój. Omega nawet pisał, że nie chce mu sie z nim dyskutować i go mutuje. Po 2. "zdarza Ci się często prowokować" No moze i mu sie zdarza, ale wtedy bana daje się podczas gdy on prowokuje i masz na to dowody, a tu brak dowodów, i wygląda to jak byś dał mu bana także za przedawnione sytuacje. 

 

 

PS. no za jakie zachowanie, co on zrobił? Obraził go? Boże bądźmy poważni, jak Ty chcesz za takie coś karać gracza, że mu tylko odpowiedział ze go nie doda na steam i prawie więcej z nim sie nie dogadywał to ja zostaje bez pytań.

Edytowane przez k A S A N G A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y tak bylo na u@ owszem omega tu był poszkodowany ale niech zachowuje sie normalnie i nie grozi adminowi

 

 

 

 

 

Ktos sie tu posral Omex has left the game
(PLAYER) Omega * na tilcie :  misiek zbanujesz go czy musze pisac skarge?
[iNFO] Zapraszamy do skladania podan na admina cs-classic.pl
Dlugimaksz (RADIO): Fire in the ho
 
 
 
takich jest wiecej tekstow jak chcesz ten i tak jest jeszcze uprzejmy!
Edytowane przez RedMisiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nie ma w regulaminie podpunktu ze gracze nie moga sie klocic, jesli w klotni nie lamia zadnego z punktow regulaminu to moga sie klocic , takie jest moje zdanie . My admini pilnujemy porzadku na serwerze i trzymamy sie regulaminu, nic wiecej sie nie da sie zrobic ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y tak bylo na u@ owszem omega tu był poszkodowany ale niech zachowuje sie normalnie i nie grozi adminowi

Czyli dostał bana za groźby czy za to, że został zwyzywany przez Pawła? Zdecyduj się.

 

Jak dla mnie, jeśli Omega był prowokowany i przeszkadzało mu zachowanie Pawła, a sam nie zniżał się do jego poziomu, to tylko Paweł powinien dostać tego bana.

 

 

Edit. No rzeczywiście misiek, ta groźba podchodzi już pod karalne >.<

Edytowane przez ev1l
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał bana za to samo co paweł żeby załaywili swoje sprawy na pw a nie na serverze zrozumcie ze to naprawde dziecinne sie robi ! wiem ze byl poszkodowany a po co prowokuje ? no po co ? dlatego dostal bana zeby to zalatwili a ludziom dali grac normalnie !

 

 

 

 

 

i to nie jest na zlosc a ni dlatego ze kogos nie lubie ! tylko po to zeby na serverze mozna bylo grac a nie urzadzac ustawki i na wzajem sie prowokowc nie po to ktos to wymyslil zeby takie cuda robic !

wiem ze jedni sa za pawlem jedni za omega. ja jestem neutralny dlatego ukaralem obu bez urazy ale nie mozecie tak robic !!! chcecie zeby ludzi wystraszyc zeby server upadl ? naprawde zaje.....bi....sci ludzie tu graja i nie zmarnyjcie tego !!!!!!!

dbajcie o server !

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Jeśli obelgi leciały z obydwóch stron, ban słuszny, ale z tego co czytam to Paweł obrażał Omegę. 

Wczoraj była podobna sytuacja, Omega nic nie pisał/mówił a Paweł wręcz przeciwnie, dostał bana na 30 minut, najwyraźniej nie poskutkował...

A co do Miśka, Omega nic nie zrobił więc nie powinien dostać bana.

 

 

P.S Paweł i Omega, nie obchodzi mnie i reszty adminów/graczy o co wy się spinacie, ale róbcie to na PW, bo wyzywanie Omegi przez mikrofon przeszkadza w grze.

I nie, nie mam nic do miśka, ale ban dla Omegi jest niesłuszny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga nie ma sensu. Obaj święci nie jesteście, ciągle łapiecie spiny, śmieszyło mnie to na początku, teraz już irytuje. 

Misiek zachował się moim zdaniem dobrze. Zapobiegł dalszej spinie która była nieunikniona znając wasze charaktery. 

Dostaliście na 30 minut żeby ochłonąć to na forum przyleźliście i dalej to samo...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szly wyzwiska przez mikrofon to dla mnie postepowanie Miska jest sluszne . Pawel sie przyznal ze bral w tym udzial , a Omega grozil ze bedzie skarga.

 

30 minutowy ban to NIC , wszyscy o tym wiemy.

 

Ja bym tez tak postapil , bo jestem na serwerze zeby grac , a nie sluchac dram. 

 

Miska znam i szanuje bo to naprawde dobry czlowiek jest i kolega (kazdy to potwierdzi) . Nie wierze ze zrobil to po zlosci.

 

Dla mnie skarga niesluszna ( byla grozba Skargi , Wszyscy adminowie wiedza jak sie na to reaguje) . 

 

Oczywiscie Omega jest tu osoba sprowokowana, i nalezy tez zrozumiec jego punkt widzenia . Czul sie krzywdzony , nie zna Miska i moze napisal o jedno zdanie za duzo. Czesto sie tak dzieje jak czlowiekiem targaja nerwy....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie, jak łatwo dochodzi na tym serwerze do spin i tworzą się dwa fronty i serwer się dzieli, Misiek zaprzestał temu, może liczył, że sami się dogadacie jak LUDZIE...
Co do Waszego zachowania jest skandaliczne, gorzej niż małe dzieci, które kłócą się o zabawkę, Omega nie daj się prowokować, a Pawel przyjmij porażkę na klatę i nie kombinuj.
Skarga niesłuszna, prowokacja i tyle.

 

@Omega nie ma co rozstrzasac, nie dostales dlugiego bana, tylko na powstrzymanie klotni, nikt ci nie zrobil krzywdy a nastepnym razem na pewno osoba prowokujaca zostanie wlasciwie ukarana..

Edytowane przez Esme
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Pani chciałbym poinformować że na wyzywiska nie odpowiadałem oraz nie zniżałem się do poziomu Pawła. Ignorowałem wszystko i tylko wysyałem wiadomości na u@

A to nie była groźba tylko się pytałem czy mam pisać skarge na pawła czy zbanuje go sam..

 

(PLAYER) Omega * na tilcie :  misiek zbanujesz go czy musze pisac skarge?

Tak napisałem tak bo nie wiedziałem czy mam pisać skarge na tego pawła czy go zbanujesz bo twoja reakcja była dopiero po 10 min wyzywania. To nie była groźba że napisze skarge na Ciebie tylko na pawła. Zgłoś najlepiej to do sądu ziomek

 

Przynaje klocilismy sie oboje. Tak wiec ban byl sluszny i dla mnie i dla omegi

 
Nie nie kłóciliśmy się oboje tylko ty mnie wyzywałeś a ja na to nie odpowiadałem więc nie wiem czemu ja zostałem ukarany.
 
ps. Misiek jak ja widze jak ty piszesz na tym forum to aż mnie brzuch zaczyna boleć xD
Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pokazujesz ze twoje ego jest wielkie jak kilimandzaro napisalem ze jestem bezstronny a co teraz mnie prowokujesz ? Brzuch boli to do lekarza a nie musza ci sie podobac moje wypowiedzi. Off winny sie tlumaczy.

Nie mam Nic do ciebie wiec skonczmy temat pisz normalnie I bedzie git.....

I nie prowokuj bo chcesz to ci udowodnie tylko potem nie placz I zobaczymy jak tamte swoje wypowiedzi skomentujesz....

Zachiwaj sie chonorowo zostaliscie ukarani I bierz na klate jak facet....

Ty napisales skarge ok szacun masz prawo....

Ale chyba pora zamnac temat...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Czekamy na powrót Karola. Zamykam by uniknąć dalszego spamu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności