Skocz do zawartości

Skarga Omega


pawel1971tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi : Miał być a go nie było
1.Twoj Nick: pawel1971tychy
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Gracz Omega
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Omega
4.IP/SID oskarzanego*: nie znane
5.Data i godzina: 21 stacja shell
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): cale forum i sb
7.Opis sytuacji: Owy gracz Omega przy calym forum i sb chcial sie umowic na spotkanie ze mna! Otoz ja od godziny 21 (sobota) czekalem pol nocy na tego "pana" i sie nei zjawil zmarzlem strasznie na tej stacji pozniej caly czas stalem przy oknie (okno mam na stacje shell) i wyczekiwalem owego gracza nogi mnie strasznie bola od stania przy tym oknie.. Pisalem na pw, prosilem na serwie aby przyjal mnei na steama zeby porozmawiac o tym czy jednak przyjedzie czy nie i co i nic?? Dlaczego ten gracz klamie a ja juz tak sie cieszylem ze spotkania z nim... Hmmm no coz szkoda wielka szkoda dlatego tez pisze skarge o oszustwo mnie i calego forum i sb bo zdjecia wysylal z podrozy do mnie ale jednak nie dojechal... 
Ps: Pisalem mu na pw ze zona moja widzi nasze wiadomosci i nie zgadza sie na kolejne moje wybryki bo wie ze przez kolejnego "pana" mialbym problemy w pewnych instytucjach i tez umowilem sie z nim ze spotkanie moze byc gdzie indziej troszke dalej gdzie rowniez sie nie zjawil i zadnej wiadomosci od niego nie dostalem.. Nawet zrezygnowalem w pojscie dalej gdzie bylo ustawione miejsce bo Gracz gral na serwerze i pisal ze niby jest 4 km dalej od ustalonego miejsca. Takze Drodzy Przyjaciele Wasz ziomek okazal sie zwyklym "oszustem" i nie traccie czasu na nerwy i ustawki z tym "panem" bo uwaza sie za POZNANIAKA a nigdy nim nie byl i nie bedzie! Bo prawdziwy gosc z Poznania by przyjechal.. "Panie" a co do extreme zostal Ci tylko pampers.A co do Ruda Śląska juz mu wybilem nadziej ze sie z Toba spotka bo bylo by tak samo jak ze mna. POZDRAWIAM WAS JAK I WSZYSTKICH KOZAKOW W SIECI ! 
 
 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAH nie no sory nie wiedziałem jak zareagować. Paweł wiesz że Cię szanuję i nic do Ciebie nie mam ale to co napisałeś... kabaret dla ludzi takich jak ja. Umawiacie się na jakieś krzywe akcje co to wgl jest forum.ustawka.pl? :v Myślę że kilka osób, nie bd wymieniał po nickach niech się sami domyślą powinni dostać bloka na forum na dzień/dwa niech se ochłoną i wrócą z czystą głową. Mam nadzieję Paweł że się nie przeziębiłeś czekając, jeśli tak to zdrowia życzę ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga to jakiś słaby żart? Gówno nas obchodzi z kim się spotykasz prywatnie itd. Ten dział jest przeznaczony na skargi serwerowe. Podczas "GRY" rozróżniaj coś takiego jak gra, a życie realne. To są wasze prywatne sprawy, a nie dotyczące serwera. Robisz jakąś gównoburze na forum. Jak masz problem do Omegi to załatwiaj z nim to na PW, a nie dodajesz niepotrzebne, niezwiązane z serwerem tematy.

Skarga jak najszybciej do zamknięcia i zabicia dechami.

Żenada wstąpiła na kolejny poziom gówna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli można zapytać

Co wasze "ustawki" mają do forum?

Totalny bezsens.

Szkoda tylko, że to wszystko odbija się na serwerze i staracie się to załatwić przy graczach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ta ustawke on zaczal na forum wtedy nikt nie reagowal? Zdjecia na sb z podrozy do mnei itp chce Wam pokazac jak Owy gracz kozaczy na forum przy wszytkich ja dostalem wiadomosc od nessi ze Omeg.. chcial sie ustawic a ja niby nic. Wiec o to sa odpowiedzi do ludzi ktorzy chcieli wiedziec:) pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się z kimś ustawiać, bo straciłeś posadę opiekuna w grze? A mi mówili, że jak wyzywam graczy to znaczy ,że mam problemy emocjonalne :C

Edytowane przez ev1l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś niepełnosprawny ? Rozumiesz, że nikogo tu nie obchodzą te twoje ustawki i że stałeś w twojej mielinie pod oknem? Uspokój się w końcu bo masz 28 lat, a zachowujesz się jak bachor któremu odebrano zabawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam usunąć ten post żeby inni nie musieli tego oglądać przez nawet zablokowanie. Pierwsza rzecz, co ma pisanie skargi odnośnie "spotkania" #sprawy prywatne do działu serwera? Po co wyciągać brudy na forum, tylko zniechęcasz nowych graczy, którzy przychodzą i widzą za przeproszeniem "gówno burze". Nie rozumiem tego totalnie. Z tego co widzę do najmłodszych nie należysz a dalej próbujesz robić coś na siłę. Rozumiem jeszcze jakby to miało coś wnieść lub poprawić, ale czytając posty przez ostatnie dni dostałem takiego raka, że musiałem się wypowiedzieć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś niepełnosprawny ? Rozumiesz, że nikogo tu nie obchodzą te twoje ustawki i że stałeś w twojej mielinie pod oknem? Uspokój się w końcu bo masz 28 lat, a zachowujesz się jak bachor któremu odebrano zabawkę.

Zwazaj na slowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Bezsens. Takie sprawy załatwiajcie sobie na PW. Nikogo nie obchodzi to, że chcecie się okładać, kochać czy bratać.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności