Skocz do zawartości

Obecna sytuacja od kilku dni - komedia/dramat


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie mam.

 

Jak długo jeszcze będzie trwała ta chora komedia z udziałem tych dwóch pajaców (ex opiekunowie dd2) ? To już staje się nudne, irytujące i powoli wku***.. codziennie bezustannie to samo...
Ile jeszcze potrwa dawanie taryfy ulgowej ? Nie dość, że na sb była spina to teraz na ogólne forum się to przenosi.. może tak administracja zacznie stosować metodę eliminacji, wtedy by debili ubyło..

 

Pora zacząć reagować ostrzej bo tak to ludzie zaczną odchodzic a serwery wypustoszeją.

Temat piszę tutaj aby nie robić kolejnego dramatu/komedii , już chyba dosyć się ludzie naczytają nie sądzicie?

Edytowane przez Destroyer
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pora zacząć reagować ostrzej bo tak to ludzie zaczną odchodzic a serwery wypustoszeją.

 

Nie rozumiem Twojego (Waszego) toku myślenia...co ma kłótnia dwojga ludzi do tego kto będzie grał na serwerze?! WTF

Myślisz że jakiś nowy gracz, który postanowił sobie tutaj pograć będzie patrzył kto był byłym opiekunem i co się z nim dzieje?

 

A kłótnie? Na każdym serwerze na, jakim grałem zawsze była większa czy mniejsza kłótnia i nie sądzę żeby gracze się tym przejmowali.

 

Serwer się spodobał to zostają, coś im nie pasuje odchodzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie będa wychodzić, oglądanie spin na say nie każdemu się podoba, ale jak Tobie to nie przeszkadza i lubisz patrzec jak debile skaczą sobie do oczu to spoko.

Ta kłotnia nie ma końca i się nie skończy dopóki nie będzie jakieś reakcji stosownej.

Ale mnie osobiście to irytuje i z doświadczenia ci moge powiedzieć, że opinia się niesie błyskawicznie.

 

////////

 

(Sorki za slowa, ale tego nie idzie już łagodnie opisac)

Skarga na omege o ustawce to już był szczyt idiotyzmu i pełna okazałość jak można być jebniętym...  brakuje tylko aby zrobić dział "ustawki - umów się z użytkownikiem csc na sparing"
naprawdę, tego już czytać się nie chce, od samego widoku już na rzyganie się zbiera.

 

mako to nie jest spina, on już sam pokazał jak ocenić jego osobę. Dobrym opiekunem może był, ale szkoda że nie umiał ogarnąć swoich adminów, którzy  czasem swoją kultura osobistą do graczy świeca przykładnie (taka ironia ode mnie)

 

Mistrz

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Edytowane przez Destroyer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno zbanowac tych kretynów? Jak będziecie dawać jakies gownine ostrzeżenia bądź bany krótkoterminowe to oni i tak nadal będą robić to samo..

Nawet nie będę juz wypowiadal sie na temat ostatniej skargi na Omege.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno zbanowac tych kretynów? Jak będziecie dawać jakies gownine ostrzeżenia bądź bany krótkoterminowe to oni i tak nadal będą robić to samo..

Nawet nie będę juz wypowiadal sie na temat ostatniej skargi na Omege.

Jedno aczkolwiek ważne pytanie... po co się wypowiadasz jak nie grasz na tym serwerze? Chociaż pomysł z banem podoba mi się, jednak trzeba by było zbanować 1/3 graczy :v

Do sedna. Na serwerze jest kilka osób które działają na jego niekorzyść. Intryga leci za intrygą. Nie będę pisał o kogo chodzi, jeśli te osoby są choć w małym stopniu tak mądre za jakie się podają to się domyślą. Po co wam to? Nie rozumiecie że na tych waszych gierkach traci serwer, a także sam Karol (sprawa ze zmniejszeniem slotów, rozumiem, szanuje). Kolejna sprawa. Jak widzę hejty na pawła to beka za beką. Był dobrym opiekunem. Stracił posadę przez jedną z intryg, mało osób o tym wie ale taka jest prawda. Więc jeśli nie wiecie co i jak to się po prostu zamknijcie. Fakt że teraz mu odwaliło, ale postawcie się w jego sytuacji i pomyślcie jak wy byście się zachowali. Dalej. Moim zdaniem trzeba wybrać nowego opiekuna, kogoś kto gra regularnie i mniej więcej wie co się dzieje na serwerze. Mam dwie propozycje jednak może się wstrzymam na razie. Wypadałoby też przeprowadzić selekcje adminów bo widzę że niektóre osoby mają rangi na forum a na serwerze nie widziałem ich od tygodni :v 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Jedno aczkolwiek ważne pytanie... po co się wypowiadasz jak nie grasz na tym serwerze? Chociaż pomysł z banem podoba mi się, jednak trzeba by było zbanować 1/3 graczy :v
Do sedna. Na serwerze jest kilka osób które działają na jego niekorzyść. Intryga leci za intrygą. Nie będę pisał o kogo chodzi, jeśli te osoby są choć w małym stopniu tak mądre za jakie się podają to się domyślą. Po co wam to? Nie rozumiecie że na tych waszych gierkach traci serwer, a także sam Karol (sprawa ze zmniejszeniem slotów, rozumiem, szanuje). Kolejna sprawa. Jak widzę hejty na pawła to beka za beką. Był dobrym opiekunem. Stracił posadę przez jedną z intryg, mało osób o tym wie ale taka jest prawda. Więc jeśli nie wiecie co i jak to się po prostu zamknijcie. Fakt że teraz mu odwaliło, ale postawcie się w jego sytuacji i pomyślcie jak wy byście się zachowali. Dalej. Moim zdaniem trzeba wybrać nowego opiekuna, kogoś kto gra regularnie i mniej więcej wie co się dzieje na serwerze. Mam dwie propozycje jednak może się wstrzymam na razie. Wypadałoby też przeprowadzić selekcje adminów bo widzę że niektóre osoby mają rangi na forum a na serwerze nie widziałem ich od tygodni :v


Nic dodac nic ujac.

 


 


Ludzie będa wychodzić, oglądanie spin na say nie każdemu się podoba, ale jak Tobie to nie przeszkadza i lubisz patrzec jak debile skaczą sobie do oczu to spoko.
Ta kłotnia nie ma końca i się nie skończy dopóki nie będzie jakieś reakcji stosownej.
Ale mnie osobiście to irytuje i z doświadczenia ci moge powiedzieć, że opinia się niesie błyskawicznie.

 

////////

 

(Sorki za slowa, ale tego nie idzie już łagodnie opisac)
Skarga na omege o ustawce to już był szczyt idiotyzmu i pełna okazałość jak można być jebniętym... brakuje tylko aby zrobić dział "ustawki - umów się z użytkownikiem csc na sparing"
naprawdę, tego już czytać się nie chce, od samego widoku już na rzyganie się zbiera.

 

mako to nie jest spina, on już sam pokazał jak ocenić jego osobę. Dobrym opiekunem może był, ale szkoda że nie umiał ogarnąć swoich adminów, którzy czasem swoją kultura osobistą do graczy świeca przykładnie (taka ironia ode mnie)

 


Tak trudno zbanowac tych kretynów? Jak będziecie dawać jakies gownine ostrzeżenia bądź bany krótkoterminowe to oni i tak nadal będą robić to samo..
Nawet nie będę juz wypowiadal sie na temat ostatniej skargi na Omege.


Nie musice mowic administracji forum co maja zrobic z ta sytuacja, chyba Karol i Queen wiedza co robia skoro ta siec utrzymuje sie badzo dlugo . Kretyni , debile ? Jak mozecie obrazac osoby ktore chcialy jak najlepiej dla serwera... np Pawel na dd2 jest bardzo dlugo , wiecie ile zrobil dla tego serwera? No chyba nie. Posiadacie jakies rangi na forum , twierdzicie ze admini na dd2 nie zachowuja kultury , a wy ja zachowujecie tutaj w stosunku do innych?

 


Co do nowego opiekuna to masz racje w 100 % Damian byl by znakomitym opiekunem, tylko pytanie czy chcialby nim zostac?

Edytowane przez Rias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno aczkolwiek ważne pytanie... po co się wypowiadasz jak nie grasz na tym serwerze? Chociaż pomysł z banem podoba mi się, jednak trzeba by było zbanować 1/3 graczy :v

Do sedna. Na serwerze jest kilka osób które działają na jego niekorzyść. Intryga leci za intrygą. Nie będę pisał o kogo chodzi, jeśli te osoby są choć w małym stopniu tak mądre za jakie się podają to się domyślą. Po co wam to? Nie rozumiecie że na tych waszych gierkach traci serwer, a także sam Karol (sprawa ze zmniejszeniem slotów, rozumiem, szanuje). Kolejna sprawa. Jak widzę hejty na pawła to beka za beką. Był dobrym opiekunem. Stracił posadę przez jedną z intryg, mało osób o tym wie ale taka jest prawda. Więc jeśli nie wiecie co i jak to się po prostu zamknijcie. Fakt że teraz mu odwaliło, ale postawcie się w jego sytuacji i pomyślcie jak wy byście się zachowali. Dalej. Moim zdaniem trzeba wybrać nowego opiekuna, kogoś kto gra regularnie i mniej więcej wie co się dzieje na serwerze. Mam dwie propozycje jednak może się wstrzymam na razie. Wypadałoby też przeprowadzić selekcje adminów bo widzę że niektóre osoby mają rangi na forum a na serwerze nie widziałem ich od tygodni :v 

-Dlaczego 1/3 graczy skoro tylko tę dwójkę ponoszą emocje i nie rozróżniają świata rzeczywistego od internetu?

-Nie napisałbym, że był dobrym opiekunem, ale złym też nie był. Dobrym opiekunem to był Damian czy Shadow. A Paweł był opiekunem, który może i chciał dobrze, ale nie miał na to czasu, ponieważ ciągła praca itp. Chociaż jako tako ciągnął ten serwer, bo przynajmniej rozmawiał z graczami o zmianach, a nie podejmował ich sam ze sobą jak Ruda. Gdyby był dobrym opiekunem to większość adminów stała by za nim murem, a tak nie było. Miał,mieli poparcie u może 5 adminów??

- Intrygi? Zaczęli się kłócić z Nessią to ona odpłaciła im tak samo. Dopóki w tym samym dniu co została napisana skarga Paweł do mnie nie napisał to byłem neutralny wobec niego. Dopiero jak zaczął mnie obrażać i grozić to wkroczyłem, ponieważ nie będę tolerował takiego zachowania wobec mojej osoby. O Rudzie też można wspomnieć jak bawił się zabierając mi 4-krotnie admina za to, że wyraziłem swoją opinię - w jego mniemaniu inną od niego. Kolejna sprawa pozbycia się K0wala. Przyjmowanie adminów, którzy nie ogarniają, a potem nie pilnowania ich aktywności. Jeszcze trochę by się tego znalazło.

- Straciłem opiekuna, ale nie odgrywałem się na nikim i umiałem się zachować.

Gram trochę na tym serwerze, obserwuję co się na nim dzieje, staram się być aktywnym użytkownikiem, dlatego uważam, że zmiana opiekunów może wpłynąć na lepsze. Może uda znów się wrócić do 32 slotów.

 

Starałem się opowiedzieć w sposób obiektywny, ale zawsze mogę polemizować z osobami, które się nie zgadzają :)

 

Jak dla mnie faworytem na to stanowisko jest Damian, jeżeli wyrazi chęć. Damian jest przykładem dobrego opiekuna.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dlaczego 1/3 graczy skoro tylko tę dwójkę ponoszą emocje i nie rozróżniają świata rzeczywistego od internetu?

-Nie napisałbym, że był dobrym opiekunem, ale złym też nie był. Dobrym opiekunem to był Damian czy Shadow. A Paweł był opiekunem, który może i chciał dobrze, ale nie miał na to czasu, ponieważ ciągła praca itp. Chociaż jako tako ciągnął ten serwer, bo przynajmniej rozmawiał z graczami o zmianach, a nie podejmował ich sam ze sobą jak Ruda. Gdyby był dobrym adminem to większość adminów stała by za nim murem, a tak nie było. Miał,mieli poparcie u może 5 adminów??

- Intrygi? Zaczęli się kłócić z Nessią to ona odpłaciła im tak samo. Dopóki w tym samym dniu co została napisana skarga Paweł do mnie nie napisał to byłem neutralny wobec niego. Dopiero jak zaczął mnie obrażać i grozić to wkroczyłem, ponieważ nie będę tolerował takiego zachowania wobec mojej osoby. O Rudzie też można wspomnieć jak bawił się zabierając mi 4-krotnie admina za to, że wyraziłem swoją opinię - w jego mniemaniu inną od niego. Kolejna sprawa pozbycia się K0wala. Przyjmowanie adminów, którzy nie ogarniają, a potem nie pilnowania ich aktywności. Jeszcze trochę by się tego znalazło.

- Straciłem opiekuna, ale nie odgrywałem się na nikim i umiałem się zachować.

Gram trochę na tym serwerze, obserwuję co się na nim dzieje, staram się być aktywnym użytkownikiem, dlatego uważam, że zmiana opiekunów może wpłynąć na lepsze. Może uda znów się wrócić do 32 slotów.

 

Starałem się opowiedzieć w sposób obiektywny, ale zawsze mogę polemizować z osobami, które się nie zgadzają :)

 

Jak dla mnie faworytem na to stanowisko jest Damian, jeżeli wyrazi chęć. Damian jest przykładem dobrego opiekuna.

Szanuje twoje zdanie. I również mam nadzieję że w przyszłości uda nam się powrócić do 32 slotów. Tak jak wspomniałem mam 2 kandydatów. Pierwszy to Damian, wiadomo jedna z najbardziej ogarniętych osób tutaj, aktywny na serwerze, a druga osoba to Ty polaczek ;d Nie wiem tylko czy będziesz chciał wystartować na to stanowisko. Na dzień dzisiejszy chyba tylko te dwie osoby widzę jako przyszłych opiekunów tego serwera. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodac nic ujac.

 

 

Nie musice mowic administracji forum co maja zrobic z ta sytuacja, chyba Karol i Queen wiedza co robia skoro ta siec utrzymuje sie badzo dlugo . Kretyni , debile ? Jak mozecie obrazac osoby ktore chcialy jak najlepiej dla serwera... np Pawel na dd2 jest bardzo dlugo , wiecie ile zrobil dla tego serwera? No chyba nie. Posiadacie jakies rangi na forum , twierdzicie ze admini na dd2 nie zachowuja kultury , a wy ja zachowujecie tutaj w stosunku do innych?

Jak widac mało wiesz ;)

"nazwanie kogoś idiotą to nie obelga lecz diagnoza"

 

Nie będę się wdawał z Tobą w kłótnie bo szkoda mi czasu na to, szkoda tylko ,że masz tak spore klapki na oczach ;)

A czy dla Ciebie admin, który do garcza na say@@ pisze Cele Chujku lub spina do kazdego ktory go zabił to normalne? jak tak to gratuluję toku myślenia.

 

Ja nie oceniam na podstawie sprawowania opieki na serwerze tylko tu mi chodzi o to co się dzieje na forum, swoimi spinami pokazał co o nim można sądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac mało wiesz ;)

"nazwanie kogoś idiotą to nie obelga lecz diagnoza"

 

Nie będę się wdawał z Tobą w kłótnie bo szkoda mi czasu na to, szkoda tylko ,że masz tak spore klapki na oczach ;)

A czy dla Ciebie admin, który do garcza na say@@ pisze Cele Chujku lub spina do kazdego ktory go zabił to normalne? jak tak to gratuluję toku myślenia.

 

Ja nie oceniam na podstawie sprawowania opieki na serwerze tylko tu mi chodzi o to co się dzieje na forum, swoimi spinami pokazał co o nim można sądzić.

To nie jest normalne zeby admin tak robil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ludzie będa wychodzić, oglądanie spin na say nie każdemu się podoba, ale jak Tobie to nie przeszkadza i lubisz patrzec jak debile skaczą sobie do oczu to spoko.

Ta kłotnia nie ma końca i się nie skończy dopóki nie będzie jakieś reakcji stosownej.

Ale mnie osobiście to irytuje i z doświadczenia ci moge powiedzieć, że opinia się niesie błyskawicznie.

 

////////

 

(Sorki za slowa, ale tego nie idzie już łagodnie opisac)

Skarga na omege o ustawce to już był szczyt idiotyzmu i pełna okazałość jak można być jebniętym...  brakuje tylko aby zrobić dział "ustawki - umów się z użytkownikiem csc na sparing"

naprawdę, tego już czytać się nie chce, od samego widoku już na rzyganie się zbiera.

 

mako to nie jest spina, on już sam pokazał jak ocenić jego osobę. Dobrym opiekunem może był, ale szkoda że nie umiał ogarnąć swoich adminów, którzy  czasem swoją kultura osobistą do graczy świeca przykładnie (taka ironia ode mnie)

 

Mistrz

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Zaznaczę tylko, że ta ustawka to dla mnie pokaz tego, że raczej to Paweł miał więcej jaj niż Omega, skoro Omega wstawił jakiś snap, który najprawdopodobniej okazał się kłamstwem. Fakt, faktem Paweł głupio zrobil, ale no kurw*, sam Omega ustawiał się z nim, a potem co? Nawet się nie pojawił, więc to dla mnie jest zwykłą beką i ukazaniem tego kto jest kozakiem w internecie, a kto nie.

Tamten temat nawet nie powinien się tam znaleźć, bo to nie sprawa serwera, ale uważam, że takie coś powinno się ukazywać, ale w odpowiednim dziale. Kozaczenie tych dwóch typków do siebie było widać, więc mogli się umówić jak prawdziwi faceci, a nie że jeden zrobił z siebie typową cipkę.

 

Nie pochwalam, ale nie lubię typów, którzy kozaczą w internecie, umawiają się na Bóg wie co, a potem nawet nie potrafią się pokazać na miejscu

// TYLE W TEMACIE TEJ ŚMIESZNEJ USTAWKI

 

Co do samego Pawła i Ruda, no to wybaczcie Panowie (Ci którzy go nie lubią), ale patrząc na to co pisali mi na Pw, co robili, proponowali, a także to co zostało zrobione wewnątrz serwera, to naprawdę uważam, że radzili sobie nieźle jak na opiekunów w sumie ciężkiego serwera.

Niemniej jednak, bywali wybuchowi, dlatego potoczyło się tak, nie inaczej, musiałem zmienić opiekunów, nie dlatego że uważałem ich za nieogarów, ale z powodu na to, że nie daliby sobie rady na takim serwerze (nie tylko oni, bo historie tego typu na DD2 to u nas żadna nowość).

 

Co do zachowania graczy (WSZYSTKICH, nawet adminów) to polecam stosować się do regulaminu, tak jak jest to zapisane.

No i oczywiście czas zacząć wyodrębniać logi i zapisywać ważne dane z działań danych osób, co też zostanie niedługo zamieszczone na serwerze, a ja sam będę decydował kto może grać, a kto nie. (przynajmniej an mnie nikt skargi nie napiszę, bo dostał perma - chodzi mi tutaj o banowanie permem osób, które według mnie, działają na niekorzyść serwera)

 

No i oczywiście będę też robił lekkie zamieszanie wśród adminów, paru odpadnie i wliczam w to też osoby z UbTeam, każdy będzie traktowany tak samo. Nie chcę mieć na serwerze osoby( z większymi uprawnieniami), która jest konfliktowa i sama potrafi tworzyć lub pomaga w tworzeniu kłótni na serwerze

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ważna informacja dla adminów

Dodałem kolejny sposób banowania, podpisałem go "NeoBan", ale nie ma on nic wspólnego z systemem NeoBans, to inny plugin.

Proszę go używać w przypadku gdy dana osoba wbija na aktywnym banie lub czituje.

 

Jest to inna forma banowania, która mam nadzieję odciąży serwer z czitów.

Dodatkowo na dniach pojawi się OpenGL detector oraz jeden ruski plugin na wykrywanie SH i AIM

 

Tyczy się to na razie serwera Only Dd2

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Przestarzały temat

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności