Skocz do zawartości

Gangi wykorzystujące graczy


OG droso

Rekomendowane odpowiedzi

Lista gangów które dodają graczy tylko po to, żeby ściągnąć respekt z graczy, po czym takie osoby są usuwane z gangu:

  1. BloodS
  2. TylkoBunt
  3. Stulejki
  4. Izi

 

Lista będzie powiększana.

Na razie tym gangom nic nie grozi, ale gdy sytuacja nie zmieni się z tym tematem, będzie interwencja :)

Proszę o traktowanie tematu jako ostrzeżenie dla graczy jak i gangów tego typu

Edytowane przez OG droso
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że pisze ale dlaczego mój gang znalazł się tam ? :) Nie wyłudzam od nikogo respektu tylko mówie że trzeba wpłacać by ulepszyć gang .

 


W ciągu trzech dni wyrzuciłeś 12 osób, w tym 2 osoby dwa razy

 

Szczerze mówiąc aż tak dużo osób nie wyrzuciłem.
Powody Były proste .
Osoby te wyjeżdżają + nie wpłaciły żadnego respektu. Więc nie mam ich co u siebie trzymać.
Osoby które nadmiernie obrażają innych graczy lub osoby z naszego gangu zostają odrazu wyrzucone , Bez względu ile kto wpłacił . U mnie ma panować Kultura a nie.
Osoby które mają bardzo małe statystyki lub nie wpłacają określonej kwoty Respektu na dzień zostają wyrzucone. Nie jest to duża kwota. Tylko 500... Samo dotrwanie do Poj. daje 120 + za wygranie na deagle 300... 420.
Osoby które nadmiernie dostają bany za brak mutacji czy coś w tym stylu przez co zniechęcają nasz gang to działania też zostają wyrzcuone.

To jest Tylko moja opinia o tym . Proszę aby mój gang został z tej listy usunięty. Każdy jak wchodzi do gangu zna reguły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się urażony. Mój gang jest prawy i już nie stosuje takich zagrywek. Maksymalnie dodałem gracza lecz po chwili gry z nim uznałem jednak że się nie nadaje. :v

 

 

już <-

 

Jedna osoba się skarżyła ostatnio.

 


W ciągu trzech dni wyrzuciłeś 12 osób, w tym 2 osoby dwa razy

 


Spokojnie będę usuwał z listy jak to się zmieni


Kto się niby skarżył o.O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się urażony. Mój gang jest prawy i już nie stosuje takich zagrywek.  Maksymalnie dodałem gracza lecz po chwili gry z nim uznałem jednak że się nie nadaje. :v

już <-

 

Jedna osoba się skarżyła ostatnio.

 

 

Przepraszam że pisze ale dlaczego mój gang znalazł się tam ? :) Nie wyłudzam od nikogo respektu tylko mówie że trzeba wpłacać by ulepszyć gang .

W ciągu trzech dni wyrzuciłeś 12 osób, w tym 2 osoby dwa razy

 

 

Spokojnie będę usuwał z listy jak to się zmieni

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mogę się odnieść do tego tematu jako osoba poszkodowana przez gang BloodS:

Zostałem przyjęty i odrazu Tomek do mnie napisał na steam żeby wpłacić mu respekt.

Przelałem mu 3k respektu po czym zostałem wyrzucony po 2 dniach...

Co do reszty listy się nie wypowiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pisalem ci droso to nwm czy widziales (to co Polar napisal)

Rafj nie chce sie klocic ale mam ssy ci pisal Jan itp . i na gameme wszystko widac :l

Edytowane przez Micase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności