Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie kASANGA-A-


k A S A N G A

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: kASANGA-A-
2. Imię: Igor.
3. Wiek: 17.
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak.
6. Składka: Raczej tak.
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/kASANGA-A-/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Igor, lat 17, uczęszczam do Technikum o profilu teleinformatyk. Mieszkam w cudownym mieście Gdańsk. Jestem aktywnie spędzającym czas człowiekiem, na przykład poprzez to, że trenuję piłkę nożną w Lechii. Poza tym często robię wypady nad morze, a tam z rana pięknie można spędzić czas np biegając. Interesuję się jak przed chwilką wspomniałem piłką nożną, aczkolwiek moimi następnymi zainteresowaniami są, żużel, koszykówka i oczywiście dodatkowo Counter-Strike. Najwięcej czasu spędzam w CS:GO, ponieważ tam mam szansę chociaż na małe wybicie swojej osoby poprzez nawet małe lany, na które uczęszczam od czasu do czasu. Mój tryb życia jest monotonny, ponieważ codziennie z rana, czyli 6 wstaję i spędzam 1.5h na doskonaleniu gry AWP w cs:go a dalej są treningi w klubie (teraz wakacje). Jestem osobą zrównoważoną psychicznie, ale jak wiadomo potrafię się troszkę zdenerwować i to jest moja chyba największa wada. Po uzyskaniu rangi o którą z całych sił ubiegam myślę, że z czystym sumieniem mogę obiecać, że wyżej wymieniona sytuacja nie powinna się zdarzyć ponieważ jak mi wiadomo administrator powinien świecić przykładem. Jak na mój młody wiek, oceniam swoje zachowanie na dojrzałe, konsekwentne, oraz gdy wydarzają się sytuacje konfliktowe pomiędzy graczami to nie trzymam nikogo strony (no chyba że ta osoba jest niewinna i to wiem.) Myślę, że to na tyle o mnie, nie chcę robić aż tak wielkiej lektury (:

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ uważam, że pomogę załodze w utrzymywaniu porządku na serwerze oraz budowaniu miłej atmosfery. Poza tym, myślę, że jestem człowiekiem który konsekwentnie obserwuje podejrzanego gracza i z łatwością wykrywam bardzo dobrze kryjących się oszustów, aczkolwiek jak wspomniałem to tylko moja opinia. Także uważam, że dobrze integruję się z graczami oraz jestem lubiany w jakimś stopniu przez administrację oraz przez oczywiście graczy. Moja kandydatura jest w dużej mierze spowodowana brakiem administracji w czasie porannym, a także popołudniowym i chęć budowania najlepszej atmosfery ze wszystkich serwerów które istnieją.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie, nie posiadam.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-6h dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze, to po szkole (17-23) aczkolwiek w weekendy oraz święta myślę że najczęściej jestem z rana (11-15) a potem 18-1:00).
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat, 15 tysięcy godzin, + CS:GO 3k = 18 tysięcy godzin.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, uczestniczyłem w wielu projektach na których byłem między innymi moderatorem, administratorem, oraz opiekunem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na DUŻE TAK

 

+ Wiek

+ DOBRE GT

+ Składka

+ Mikro

+ Spełniasz wszystkie wymagania, które są w regulaminie, bo jak czytam niektóre podania, to tam 15/16 lat.

 

+++ jedne z lepszych napisanych podań, które czytałam i przynajmniej widać w nim sens.

Mam nadzieję, że ta Twoja konsekwencja będzie widoczna, gdy otrzymasz ową funkcję!

Edytowane przez Xena
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% na tak ;)

+GT

+ Najlepsze podanie jakie widziałem (świadczy o inteligencji czego często adminom brakuje)

+ Składka

+ Dobrze grasz czyli znasz się naa rzeczy i dasz radę;)

+ Mikro

I szacun za aktywny tryb życia bo coraz mniej ludzi wgl wychodzi z domu :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak maiłbym dać nie  :D

zdecydowanie na tak 

- gt jak obiecałeś poprawione ( czyli słowny jesteś  :p )

- wiek

- składka

- amx

- mikro

warto dać szanse chłopak spoko i ogarnięty......."swojska" morda  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy No life - Ciekawa jestem jak będzie gdy zacznie się szkoła. :D

 

Na tak

+ GT genialne - powinnam brać z Ciebie przykład :P

+ składka

+ amx 

+ Mega dobre podanie

- szkoda, że brak steam, bo by Ci się przydał. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

GT jakieś super nie jest mimo, iż według niektórych jesteś "NoLife", ale po rozmowie na PW mogę stwierdzić, że jesteś osobą inteligentną.

 

Zapraszam na PW, okres próbny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności