Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga - Wujos


Micase

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Micase
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Wujos
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:90013821
5. Data i godzina zdarzenia: 17.03 bodajże
6. Mapa: Fortify
7. Opis sytuacji: Cała akcja zaczęła się od wyzywania mnie przez Wujosa na Chat admin , (czuje się urażony tą sytuacją) , zabiłem go ponieważ nie stał na laserze i zginął , nastepnie wyzywal jak napisałem powyżej , sam nie reagował na prowokujących się graczy i wyzywająch , jeden z ct wyrzucił wtedy broń tt i powiedziałem to , ale nikt z tym nie zareagował.
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Queen ,ale nie jestem pewny czy to widziała , demko : http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_fortify_v2-2-1471790580-1471793400.zip
9. Wynik/numer rundy/czas: 3-4 runda bodajże
+ sam powiedział ze jak pisze na chat u@ to moze , czyli to oznacza ze admin moze wyzywac innych adminow? Mi sie wydaje ze NIE (mapa minecraft)

 

Edit : nie przeprosil , ja się poczułem urażony , ale lepiej nie psiać skarg tylko zostawiać ludzi takich co wyzywają robia fk itp , nawet sam jesteś adminem ...

 

Tak masz taki charakter? - Zmień 

Dla mnie wyzywanie nie jest dla jaj i tym bardziej dla admina , jesli admin tak robi to znaczy że jest coś z nim nie tak 

Gram więcej niż ty :v

 

Jan ja miałem nb , a wujos nie

Edytowane przez Micase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak dobrze większość graczy wie, WujoS lubi zwyzywac kogoś ostro jezeli sie go zabije bo taka ma osobowosc. Robi to zazwyczaj na steam i to nic nie ma do rzeczy ale na czacie To Admins nie powinno miec to miejsca bo w koncu jestes w administracji, pokazuj swoja klase ale wyzwisko typu "waflu" "lapsie" nie wiem czemu TO mialo by kogos urazic (zwlaszcza tych starszych kiedy wiedza ze to dla zartow i tak sie do siebie wyrazamy). Jak dla mnie sprawa do wyjasnienia w krotki sposob :)

 

#EDIT Czytajcie to co Rafj napisał... Nie macie za grosz rozumu w takiej sytuacji? Na prawde bedziecie sie klocic o to? WujoS ty zle postapiles ze go wyzywales a ty Micase sie tak nie rzadz za przeproszeniem bo od nie dawna jestes adminem a wedlug mnie jakby to powiedzieli typowi gimnazjalisci "wozisz sie". Jestes w administracji i masz sie integrowac z kazdym administratorem a jezeli Ci sie nie podoba to powiedz mu to "w twarz" , zeby sie zmienil a nie tworzycie skargi na administracje będąc w niej. Czego oczekujesz, że wyrzucą WujoSa z administracji? Myślisz że to coś zmieni? WujoS jest dobrym adminem, Ty tez dobrze sobie radzisz, wiec przestancie sie klocic o durną sprzeczkę i adminujcie dalej :)

#... Sori za brak polskich znakow ale czesto mi sie klawiatura buguje :P

Edytowane przez FuhrerOfFanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tej sytuacji ale jeśli zwykły gracz który wyzywa innych dostaje od admina kicka/bana to czemu administrator serwera miał by nie zostać ukarany.Nie zależnie kto jest kim obraza drugiego człowieka (w grze komputerowej 'gracza') nawet w grze nie powinna mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego, hmmmmm z wszystkimi adminami mam bardzo dobry kontakt, możliwe że nie wiesz ale mam taki charakter że się szybko denerwuje i nie raz wyzywamy sie z adminiami (dla jaj), napisałeś tam że wychodzisz bo masz dosyć zachowań adminów jak np. KonWoy i inni admini obrażają i że nie banuje nikogo ( nie wiem gdzie masz oczy ale wystarczy spojrzeć w SourceBana to sie dowiesz czy banuje czy nie i polecam też więcej czasu spędzać na serwerze wtedy się przekonasz czy kogoś upominam i czy banuje... to dlaczego na nich też skargi nie napisałeś lecz ty najwidoczniej nie wiesz i nie znasz mnie na tyle dobrze żeby odebrać takie coś i mieć to za przeproszeniem w dup*e. To tyle.

 

 

 

 

Nie widziałem tej sytuacji ale jeśli zwykły gracz który wyzywa innych dostaje od admina kicka/bana to czemu administrator serwera miał by nie zostać ukarany.Nie zależnie kto jest kim obraza drugiego człowieka (w grze komputerowej 'gracza') nawet w grze nie powinna mieć miejsca.

 

To nie było na zwykłym chacie tylko na chacie adminów więc gracze tego nie widzieli.

 

Micase:

Nie zamierzam zmieniać charakteru dla twojej informacji i więcej drożyć z tobą tego tematu.

 

Micase nie rób się śmieszny proszę grasz dłużej ode mnie na serwerze.. Jesteś adminem od lipca ja od listopada 2015 zostałem adminem, wszysty gracze i admini ci którzy kiedyś byli tam adminami a grają do teraz  mnie tam znają a ty najwidoczniej nieeee. Ja nie wiem ale jakoś nie widzę cię żębyś grał wtedy kiedy ja gram, może nawet lepiej. To tyle nie mam więcej do dodania na ten temat.

Edytowane przez WujoS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 dni 15:47:47 godzin - Wujos

7 dni 05:26:09 godzin - Micase 

 

Nie wydaje mi się abyś grał dłużej. 

 

 

 

Tak jak mówił GryTrean po jakiego grzyba wynosić takie rzeczy na publiczne forum. Gdybym ja sam zgłaszał każdego skargą kto mnie uraził to miałbym ich tyle ile pieniędzy w portfelu (czyli dużo).  Powiedział do ciebie "waflu". I co z tego? Chyba nie masz 10 lat aby obrażać się o byle słówko które nawet nic nie znaczy. Jeżeli chciałeś się popisać że umiesz pisać skargi to gratuluje bo właśnie to zrobiłeś. Nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie. 

Edytowane przez Jan Christian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym popierać czyjąś stronę, bo sam nie widziałem tego zdarzenia. Moim zdaniem osoba która obraża, wyzywa(nawet dla jaj) i ta druga osoba poczuję się urażona, powinna ta pierwsza osoba przeprosić. Nie ważne czy to u@ czy normalny czat, nie ważne jaki charakter dana osoba ma, nie ważne ile ktoś przegrał. Zachowujecie się jak banda dzieciaków. Wchodzicie w skład administracji i się czegoś od Was wymaga. W tym momencie pokazujecie się od tej gorszej strony, bo się awanturujecie i ciskacie się mięsem. A tego się nie oczekuje od administracji. Ja rozumiem że możecie się nie lubieć, ale zachowujcie się i przynajmniej tolerujcie się i pokażcie przykład graczom, że może się obejść bez niektórych rzeczy.

 

Tyle co mam do powiedzenia na ten temat.

Edytowane przez ra1x1or
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ta skarga jest śmieszna...

Wujos od samego początku adminowania, a minął już prawie rok, taki jest, i KAŻDY gracz czy użytkownik wie, że jest to dla żartu.

Szukasz dziury w tym wszystkim.

 

 

 

ale lepiej nie psiać skarg tylko zostawiać ludzi takich co wyzywają
 

 

Tu jest chyba jedyna rzecz, z którą się zgodzę.

Dokładnie, lepiej nie pisać takich skarg, tylko jeśli już załatwiać, to robić to na PW, albo z w tym przypadku WujoSem, albo z opiekunem.

W ten sposób zacząłeś akcję, dramę, whatever, przez to, że WujoS napisał do Ciebie kilka słów, tak, jak robi to z każdym.

I po co Ci to jest?

 

I tak jak pisze Jan Christian, nie jesteś nawet w pobliżu grania więcej od WujoSa.

Co z tego, że miałeś nieobecność? Wujos przez ten czas, gdy ty ją miałeś, nie wbił 15 dni na serwerze.

Twoje argumenty oraz dowody, przynajmniej w tej skardze, bo na demku nie wiem czy widać u@, a jeśli widać, to Besi to sprawdzi, śa śmieszne.

Podbuduj je jakimiś sensownym faktami, a nie niebecnością, która trwała 2 tygodnie (14 dni) podczas której WujoS miał wbić 15 dni na serwerze (f*ck logic).

 

 

Nie wiem czy moja odpowiedź coś wnosi, jeśli nie to proszę o ukrycie, ale takie skargi i komentarze zaczynają już trochę denerwować.

Gdyby to odemnie zależało, skarga zostałaby odrazu ukryta, a sprawa załatwiona na PW.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a więc zacznę od upominania i powtórzę to co na STEAM ~ z początku Wujos reagował na graczy, później faktycznie Ty ich wyrzucałeś. Odnośnie sytuacji z AWP nie możesz mieć pretensji do niego bo ja również wtedy byłam i sama nie widziałam kto to zrobił, Wujos mógł mieć wtedy kamerę na TT, który był tyłem do tej całej sytuacji (gdyż mieliśmy totalny bezruch, a ja zazwyczaj jak jest totalny to przeglądam forum i jedynie zobaczyłam kątem oka jak już awp przeleciało, ale było 5 CT także nie wiedziałam kogo ona była)  jedynie z demko nam pokazuje kto podrzucił. 


Uważam, że powinien to Wujos przeprosić Micase. Nie każe Wam się lubić, ale na pewno nie zamierzam tolerować spiny między adminami i aby na tym serwer ucierpiał. Każdy ma swoje do wykonania zadanie i ma nie wchodzić sobie w drogę ani nie uprzykrzać sobie gry.

 

 

Oczekuje, że Wujos przeprosi Micase, a przynajmniej, że napisze mu iż taka sytuacja się nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności