Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie DJ - rewox


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz

Nick: rewox

Wiek: 22

Doświadczenie związane z DJ: Byłem już dj na csc (nawet eventy sie prowadzilo), często bawię się muzyką (raczej amatorsko, dla satysfakcji) i tak się składa, że mam na stanie dwie karty dźwiękowe więc nie ma problemów z przejściami itp. Szybko się uczę więc jakby mi nie wychodziło to podłapię coś od Umciaka

Rodzaju muzyki: rap, trap, deep house, electro (mogę grać tak naprawdę wszystko gdy trzeba).

Ile czasu spędzasz na TS3: Po moim powrocie bardzo duzo. Kilka godzin dziennie.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Dlaczego Ty?: Jeden dj ostatnio odpadł a jako, że lubię grać to pomyślałem, że ktoś na to stanowisko się przyda. Jakieś tam doświadczenie mam, zawsze służę pomocą przy eventach itp. Prawie ciągle jestem na steam więc kontakt ze mną jest łatwy i szybki.

Coś o sobie: Mam na imię Łukasz, pochodzę i mieszkam w Warszawie. Lubię motoryzację i wszelkiego rodzaju sport. W wolnych chwilach analizuję i obstawiam mecze (nie tylko csgo), pykam w kanterka i czesto grzebie przy autku. Mam kobitkę, która narzeka, że odkąd mam wolne to dużo gram xD Większość pewnie mnie kojarzy więc nie bedę pisał rozprawki na swoj temat :v

Pozdro 5!

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, zauważalny na ts, doświadczenie, wiek i chęci do pełnienia funkcji DJ'a, na pewno pomoc Umciokowi i Zygusiowi się przyda. 

Edytowane przez Shinozaki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności