Skocz do zawartości

Podanie Siwy


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Siwy

2. Imię: Miłosz

3. Wiek: 19

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: jasne

6. Składka: Oferuje pomoc, i mam za to płacić? Na ten moment mam w portfelu 7 zł, a w telefonie 3,85 - bida. 


8. Parę słów o sobie **: Każdy stary gracz, admin czy ktokolwiek inny mnie zna. Nowi zaś poznają, nie umiem siebie opisać i chyba nikt z was nie potrafi, jedynie mogę zaznaczyć że jestem dokładny i podchodzę poważnie do zadania, to jest chyba związane z tym.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Prosta odpowiedź - bo serwer potrzebuje pomocy, nie będę już tutaj wmawiał wam że serwer upadł jak to robi połowa z was (takie 85% to sugeruje po swoim odejściu) , ale nie zważając na brak reklamy i końcówke 1.6 , są braki w szeregach i to widać, kiedy to przy 11 godzinie szalało 4 czitów na 6 graczy, bez admina od 1h? jak nie więcej. 

Zawsze traktowałem osoby składające podania z szacunkiem, bo one oferowały mi swoją pomoc i do tego jeszcze ta głupia składka - logiki brak, ale wymóg to wymóg, nie ja ustalam reguły . Ale odszedłem od tematu, to jest jedyne podanie które napiszę, wybór od was zależy. A granie bez admina i to na serwie który tak bardzo kocham, widząc to co się dzieje .. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: już nie 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: na razie rekord to 1,5h 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Środa, Piątek - Na pewno / PN, WT, CZW, Sb - Może / Niedziela - ODPADA

13. Staż w Counter-Strike 1.6: wypadłem z rachuby, zacznijmy od teraz - 1,5 tygodnia

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): jasne 

 

 

W wymaganiach na admina nie ma żadnej wzmianki o wymaganym steamie, ale pomijając to mam go, niekoniecznie z cs 1.6 , co prawde mówiąc nic nie zmienia tyle że SID'a się nie da podrobić programami typu steamID changer czy rasi0.. Mam cs'a(NS) połączonego ze steamem, kontakt jest. 

A Umciaku drogi, może SB nie widziałeś ale chyba pomyliły Ci się osoby, bo nawet nie wiedziałem że masz steam. 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak ale mam nadzieję, że znajdziesz trochę więcej czasu dla serwera. Mam to samo zdanie w większości kwestii, Siwy na pewno by pomógł postawić serwer na nogi.

Gt jest słabe, ale według mnie dla takich osób tu zawsze powinno być miejsce.

+amx

+ogar
+wiek

+ogromne doświadczenie

 

@down

Chyba osoby pomyliłeś

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy wiem ile roboty włożyłeś w ten serwer, szanuję to ale jestem na nie..

Gt bardzo słabe -

Brak steam - 

W dziale serwera są podania osób które są na serwerze bardziej aktywne. 

 

Po dłuższym rozważaniu zmieniam zdanie.

Faktycznie mamy nadal adminów.

Siwy coraz częściej na serwerze. 

Zrobił dla tego serwera dużo, nie widzę powodu dla którego teraz miałby coś odwalić.

Jestem na tak.

Edytowane przez mako
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że adminów jest dużo, że jest dużo podań itp. skoro wciąż widać, że cheaty latają po serwerze, skoro Siwy wrzuca ich do działu anty-cheat. 

Jeszcze niedawno niektórzy mu dupę lizali, aż miodek leciał tak słodko było, a teraz skreślacie go, bo ma słabą aktywność.

On w ten serwer włożył więcej wkładu własnego niż możecie sobie wyobrazić. Co z tego, że gra po godzinę dziennie, lepiej, że gra w tych godzinach, w których admina nie ma, niżeli, miałoby być tak, że jest 5 adminów, od 18 - 23, a wcześniej nikogo i cheaty nękają zwykłych graczy. 

Doświadczeniem i znajomością cs'a imponuje, poza tym z tym serwerem jest przecież zżyty, poświęcił na niego dobre 2 lata pracy, więc uważam, że należy mu się szansa.

 

Co z tego, że nie ma cs'a na steamie, boicie się, że Siwy się odpali? Przecież ten steam, co on ma teraz to nawet nie jest jego, tak po prawdzie. 

 

Na tak, 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze na tak :

+doswiadczenie bardzo duze,

+wiek

+kultura

+ogar

- gt , ale zawsze mozna nadrobic :P

Skladka? Serwer nie zbiednieje jak 1 admin nie zaplaci skladki :) A jesli to jest dla was problem to ja moge Siwemu zafundowac skladke, tylko niech do mnie napisze na pw. Co do steam, wielu adminow go nie ma , a po 2 nie jest on wymagany zeby otrzymac tutaj posade admina. 

Siwy Ty to lepiej pisz podanie na opiekuna ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Gt

Steam

Slabo cb znam

Słabo to raczej ciebie znajo ;d

+znany

+ogarnięty

+doświadczony

+amx

+wiek

+aktywny na forum

 

Jedyny minus to te GT ale z czasem wydaje mi się że będzie coraz lepiej. :)

 

Podsumowując jestem na TAK !

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+amx

+doświadczenie

+ogarnięty

Bardziej doświadczeni/starsi gracze, raczej pamiętają to, co zrobił Siwy dla serwera-więc kolejny +.

-wielki minus to GT, ale z cziterami jak wiadomo, grać się nie, a jeden admin więcej=mniej haxów ;p

-kolejny dosyć duży - to steam, bo jak się go ma to piszesz i admin wchodzi, ale w tym przypadku, można skontaktować się gdzieś indziej, np. na forum, nie?

Podsumowując, jestem za okresem próbnym.

Powodzenia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że adminów jest dużo, że jest dużo podań itp. skoro wciąż widać, że cheaty latają po serwerze, skoro Siwy wrzuca ich do działu anty-cheat. 

Jeszcze niedawno niektórzy mu dupę lizali, aż miodek leciał tak słodko było, a teraz skreślacie go, bo ma słabą aktywność.

On w ten serwer włożył więcej wkładu własnego niż możecie sobie wyobrazić. Co z tego, że gra po godzinę dziennie, lepiej, że gra w tych godzinach, w których admina nie ma, niżeli, miałoby być tak, że jest 5 adminów, od 18 - 23, a wcześniej nikogo i cheaty nękają zwykłych graczy. 

Doświadczeniem i znajomością cs'a imponuje, poza tym z tym serwerem jest przecież zżyty, poświęcił na niego dobre 2 lata pracy, więc uważam, że należy mu się szansa.

 

Co z tego, że nie ma cs'a na steamie, boicie się, że Siwy się odpali? Przecież ten steam, co on ma teraz to nawet nie jest jego, tak po prawdzie. 

 

Na tak, 

Akurat wtedy, gdy Siwy wrzucił czita do działu Antycheat na serwerze grał admin :p

 

Co do reszty, mam takie samo zdanie jak Paweł. Od Karola będzie zależało na jakich adminów stawia. Chciałbym jednak, żeby to GT wyglądało lepiej niż teraz :P. Jestem za daniem Ci szansy.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Siwego :) Sprawa jest jasne, nikt się bardziej nie nadaj niż on, tyle w temacie :) Gt to Gt, można nadrobić. Reszta same plusy, spełnia wszystkie wymaganiami

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panie Siwy, ode mnie jak najbardziej kciuk w górę, pamiętam jeszcze jak byłeś opiekunem serwera, chyba to u Ciebie nawet awansowałem :P Co do składki w 100% procentach się z Tobą zgadzam, zapytałem nawet "szefa" CSC o możliwość odstąpienia od niej, uzyskałem odpowiedź że póki co nie można. Druga sprawa graj, żesz chłopie bo to GT cienizna. Za całokształt twórczości i miłość do serwera (takiego związku jeszcze nie było) ode mnie TAK :) Powodzenia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na  TAK

Wymogi spełnia, GT z każdym dniem będzie rosło.   A w tym przypadku tym bardziej jestem za powrotami ogarniętych ludzi, którzy już wcześniej pokazali swoją wartość i przydatność, a z przyczyn osobistych musieli zrobić przerwę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ten sam Siwy, który zajmuje się serwerem od hmm, 3 lat i był kiedyś opiekunem czy tam zastępca to jestem na tak. Ps. Co do do składki jak słyszę, że ktoś ma te naście lat i nie ma kasy.... Do roboty, ja w takim wieku drinki na disco za swoje kupowałem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności