Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Otwieram rekrutację na mojego zastępce. Zadaniem zastępcy będzie sprawdzanie adminów, zajmowanie się działem oraz informowanie mnie o błędach i rzeczach, które mam poprawić na serwerze.

 

Imię:  
Nick: 
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość AMXX (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:   
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię:  Damian

Nick: Damian? NL/PL

Wiek:  31

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  2h, nie dam wiecej :/

Staż na serwerze:gram od okolo pol roku  

STEAM:  mam

Znajomość AMXX (1-10):  9

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  7

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  admin 1.6 i TS , Global Moderator , Opiekun FFA i Serwera Mixowego

Dlaczego akurat Ty:  Siema!

Po mojej przerwie na CS:Go wrocilem i gram na ODD2 . Kiedys gralem na FFA tylko gdzie doszlem do funkcji opiekuna. To byly dla mnie piekne czasy . Pozniej moja praca juz nie pozwolila mi na kontynuowanie  dalszej pracy.Shadow godnie zajal moje miejsce :)

Dzis chcialbym sprawdzic sie ponownie . Mam glowe pelne pomyslow , chcalbym je zrealizowac . 

Nie wiem czy dacie mi szanse , ale chcialbym to sprawdzic teraz.

Chcialbbym zeby serwer byl znow na Topie w PL i bede staral sie zrobic wszystko zeby tak bylo.

Nie chce wypisywac powodow bo wiekszosc pomyslow i tak bedziemy je omawiac razem :)

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  
Nick: Mateusz
Wiek:  22
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  minimum godzinne dziennie
Staż na serwerze:  Jeżeli ufać gametrack'owi to od lipca 2014 roku.
STEAM:  Tak
Znajomość AMXX (1-10):  10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  9. Nie wgrywałem nigdy pluginów. W teorii wiem jak się to powinno robić, ale ze strony praktycznej tego nie robiłem.
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Tak, lecz nazwy nie pamiętam tej sieci. Było to bardzo dawno :P
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Admin FFA, Opiekun FFA, Opiekun serwera "MIX",  DJ :P , Redaktor na fanpage, Admin DD2, UBT (obecnie).
Dlaczego akurat Ty: 
Witam :)
      Nie muszę się nikomu przedstawiać, ponieważ jestem znaną osobą (mam nadzieję, że z tej dobrej strony :P). Na serwerze gram dość długo jak i jestem bardzo aktywnym użytkownikiem działu serwera DD2. Jestem jedną z osób, które dość często dają kolejne propozycje na rozwój, ułatwienie gry na serwerze. Mam bardzo dobry kontakt z graczami jak i adminami. Poza byłymi opiekunami, nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto nie darzyłby mnie sympatią. Po części przez wielu gracza i adminów zostałem namówiony na zgłoszenie swej kandydatury przed pojawieniem się tego tematu.
      Doświadczenie? Posiadam. Piastowałem funkcję opiekuna na serwerze FFA. Ze względu na niesprzyjające mi warunki pracy (nie będę się już nad tym rozwodził) dostałem odsunięty od tej funkcji.
      Wszystkie omawiane sprawy na serwerze byłyby przedyskutowane z graczami/adminami na forum. Żadna z decyzji nie była by podejmowana za waszymi plecami :). Na pewno chciałbym poprawić regulamin, ponieważ wiele podpunktów jest do zmian. Jak również dążyłbym do tego, że serwer znów posiadał 32 sloty i był zapełniony dniami i nocami :)
Pozdrawiam polaczekkkkkkkkkk :)


PS. Jeżeli moja kandydatura została by odrzucona to oddaję swój głos na Damiana :D
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Cezary

Nick: Zeus

Wiek:  18

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  W zależności od tego ile czasu bd potrzebny. :) Czasem to bd 1 godzinka, a czasem 10. Jak napisze 2/3 to nie bd szukać roboty na siłę, a jeśli pracy będzie od groma to nie powiem, że w podaniu napisałem 2/3 godziny i jestem wolny :p

Staż na serwerze:  Szczerze mówiąc nie liczę, ale do 2 lat nie dużo brakuje. :)

STEAM: Owszem posiadam zakupiony dosyć nie dawno, ale jeszcze z niego nie korzystałem.  

Znajomość AMXX (1-10):  10

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  Uczciwe 8. Znam się na rzeczy. :)

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Na innej sieci NIE.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Owszem. Admin FFA, Admin DD2 oraz zastępca opiekuna FFA (aktualnego AIM/AWP :) )

Dlaczego akurat Ty:   Otóż mam parę powodów. Pierwszym, a zarazem najważniejszym powodem jest to, że serwer Only DD2 naprawdę wiele dla mnie znaczy. :) Nie jestem zwykłym graczem, który lubi grać na owym serwerze, bo jest dobra atmosfera, itp. :p Ja na TYM serwerze zdobywałem pierwsze fragi, pierwsze ace. :) Na TYM serwerze uczyłem się grać i wdrapałem się na poziom, na którym aktualnie jestem. Mam na prawdę duży sentyment do TEGO serwera. :) Drugim powodem jest to, że owe stanowisko powinna zajmować osoba, która zna większość ludzi na serwerze. :) Z pośród wszystkich kandydatów na te stanowisko większość osób na serwerze zna Damian oraz JA. :) Powód 3. Mam w głowie wiele pomysłów na zmiany. Regulamin serwera powinien zostać trochę odświeżony oraz parę konkursów też by się przydało. :) Adminów jest dużo, ale spora część prezentuje niską aktywność na serwerze. To powinno się zmienić, gdyż 3 podania osób, które są aktywne na serwerze czekają na rozpatrzenie. 

Czemu nie jestem już opiekunem AIM/AWP? To proste. Przyszły wakacje i nadarzyła się okazja dobrego zarobku. :) Praca 10h dziennie była ciężka, więc nie dawałem rady ogarniać serwera. Stanąłem przed wyborem. Praca albo serwer. Wiadomo co wybrałem, lecz prawdę mówiąc to był mój błąd, bo mogłem się przemęczyć do tego września. :p Każdy człowiek popełnia błędy :p.

Ktoś powie jesteś gówniarzem masz 18 lat... Tak jestem strasznie młody i

PRZYSTOJNY xD

i co z tego? Liczy się, że ogarniam i wiem co z sobą zrobić. :p


Teraz parę słów o sobie :) Jestem kawalarzem, lubię czasem kogoś zdenerwować ( najczęściej moją dziewczynę) ;D Mieszkam od jakiegoś czasu sam :) Uczę się, ale również sam się utrzymuję. :p Nadszedł rok szkolny, więc mam spoooooro czasu wolnego. :) Jestem również prawdziwym kibicem Jagielloni Białystok ! :)

 

Zmiany, które chce wprowadzić, a jeśli moje podanie zostanie odrzucone przekaże je dla kandydata, który wygra owe wybory. :)

 

Jeśli przegram rywalizacje to na miejsce zastępcy opiekuna widzę polaczka lub Damiana. :)

Przepraszam, że się tak rozpisałem :D

 

Pozdrawiam Zeus :)

Myślę, że moje stare sygnaturki bd ładnie wyglądać przy moim podaniu ! :)

 

 

 

 

 

 

Więc widzisz ŁAMAŁEM regulamin. A ukrywałem się z tym???? NIE. Jeśli osoba na wyższym stanowisku od mnie uznała by to za nie stosowne straciłbym opiekuna. :p Jak widzisz nikt nie miał pretensji, więc o co chodzi? Mogłeś wtedy napisać skargę. Czemu tego nie zrobiłeś???  Ja ciebie oceniać nie bd, ale jeśli tak bardzo tego chcesz możemy pogadać na gg. Pozdro! Łapka w górę leci dla cb, abyś zerknął w temat i zaznajomił się z moją odpowiedzią. !
Edytowane przez Zeus123
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aż łezka poleciała jak czytałem twoje podanie, pragnę przypomnieć że jesteś osobą łamiącą nagminnie regulamin nawet jako admin i sam do tego się przyznałeś, i Karol ma Ci dać dostęp do serwera? Hah.. http://scr.hu/0wgbh/evgyw Jesteś bezczelny pisząc te podanie, grasz cwaniaka, takie osoby nie powinny pełnić żadnego stanowiska, bo to wstyd dla sieci, osób które tak bardzo pracowały aby CSC stał się jedną z najpopularniejszych sieci w kraju.

Zdecydowanie Damian wygra, ale największy sentyment to ja mam do tego serwera i jako że miejsce na teraz jest 1, ale z czasem zastępca awansuje na głównego, to ja bym chciał złożyć po raz kolejny moją kandydaturę.

 

 

Imię:  Miłosz
Nick: Siwy
Wiek:  19
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  Tak samo jak Damian, nie więcej niż 2h
Staż na serwerze:  +2lata 
STEAM:  Nie
Znajomość AMXX (1-10):  10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  10
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  tak
Dlaczego akurat Ty:  
Wszystko tyczy się czasu poświęcanego teraz na serwerze, im więcej godzin tym większa szansa .. a nie powinno tak być, bo zdecydowanie więcej adminów/graczy wykazywało się bardziej inteligencją niż Ci z 2,000h, a nadto chyba połowa z was wie że wszystko tutaj trzyma się dzięki serwerom? A wiele przypadków było gdy Wy wybieraliście osobę na podstawie tej ilości godzin, a drugą skreślaliście waszym nieprzemyślanym logicznie powodem. Nie chcę tutaj was przychylić do mojej osoby, czy zniechęcić do pozostałych kandydatów (w żadnym wypadku), ale wyjaśnić powód - brak aktywności / godzin , lub za mało, na serwerze.
Jeżeli ktoś pisze podanie, to na logike Panowie i Panie.. Na pewno nie chce na pewno pełnić tej funkcji przez dzień czy tydzień, ale dłużej i taka osoba powinna być akceptowana przez was a nie skreślana. Zawsze w moim wypadku patrzyłem na osoby nie względem godzin bo to jest totalny debilizm, ale na osobe .. jak ją dobrze znam, czym się przysłużyła i czy dała by sobie radę. Sporo odszedłem od tematu, ale częściowo jest to ważne choćby nawet do przeczytania, żeby inną perspektywą na to patrzeć. Ja nigdy nie świeciłem godzinami, na ten moment mam ich 200 - UP, i opierając się na podaniu na admina dla większości za mało i tak ;) Jest to mój serwer, byłem jedynym opiekunem tego serwera który zawsze ingerował na wybór kandydatów aby się nim zajmował, zawsze o niego dbałem i chciałbym w tej sytuacji gdy nie ma osoby do opieki nad nim.. dalej się nim zajmować. Mam swoje lata, ale jeżeli daje słowo poświęcać min 1h - a max 2h to to jest ważne. 
Mój harmonogram tygodnia
Pon - jestem 
Wt - jestem zdolny być nawet od 10 , do 17 (PC) 
Śr - po 3 // może // wieczorami na pewno
Czw - wieczorami 
Ptk - zdolny od 13-17 (PC)
SB - taka sama jak ptk
Ndz - dzien wolny 
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

 
Imię:  Damian
Nick: Damian? NL/PL
Wiek:  31
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  2h, nie dam wiecej :/
Staż na serwerze:gram od okolo pol roku  
STEAM:  mam
Znajomość AMXX (1-10):  9
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  7
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  admin 1.6 i TS , Global Moderator , Opiekun FFA i Serwera Mixowego
Dlaczego akurat Ty:  Siema!
Po mojej przerwie na CS:Go wrocilem i gram na ODD2 . Kiedys gralem na FFA tylko gdzie doszlem do funkcji opiekuna. To byly dla mnie piekne czasy . Pozniej moja praca juz nie pozwolila mi na kontynuowanie  dalszej pracy.Shadow godnie zajal moje miejsce :)
Dzis chcialbym sprawdzic sie ponownie . Mam glowe pelne pomyslow , chcalbym je zrealizowac . 
Nie wiem czy dacie mi szanse , ale chcialbym to sprawdzic teraz.
Chcialbbym zeby serwer byl znow na Topie w PL i bede staral sie zrobic wszystko zeby tak bylo.
Nie chce wypisywac powodow bo wiekszosc pomyslow i tak bedziemy je omawiac razem :)

 

Dla mnie wygrywa. Uważam, że wcześniej sprawował się bardzo dobrze, więc tutaj też powinien dać sobie radę.

Zapraszam na PW - Forum

Przypominam tylko, że na razie wybieram zastępce, potem awansuje pewnie zastępce na głównego opiekuna i będzie rekrutacja na zastępce.

 

Gratuluje i dziękuje wszystkim za zaangażowanie.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Imię: Łukasz
Nick: rewox
Wiek: 22
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: przynajmniej godzinę, maksymalnie kilka. Na forum jestem cały dzień
Staż na serwerze: Grywałem za czasów papka, +2 lata
Znajomość AMXX (1-10): 9
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 8
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: UbTeam, opiekun, gamer, admin na wielu serwerach

Dlaczego akurat Ty: Chciałbym pomóc Damianowi w ogarnięciu serwera. Tak jak mówiłem wcześniej - on postawi serwer na nogi i tak się dzieje. Już teraz staram się mu pomagać jak mogę, poprzez dodawanie różnych tematów odnośnie serwera czy na pw. Od mojego powrotu do 1.6 gram tylko na tym serwerze (i okazyjnie na dr czy kz), poświęcam mu dużo wolnego czasu i chciałbym w jak największym stopniu pomóc w przywróceniu go do dawnej świetności. Doświadczenie jakieś tam mam, byłem opiekunem dm gdzie dość dobrze nauczyłem się obsługi ftp. Mam parę pomysłów odnośnie rozwoju serwera. Chciałbym też uporządkować trochę forum, zadbać o estetykę dodawanych tematów informacyjnych jak również odświeżyć parę zapomnianych. Szczerze mówiąc to chciałbym się również trochę wykazać bo nie ukrywam, że dużym osiągnięciem byłoby dobre prowadzenie takiego serwera.

(Odnośnie znajomości amxx - zmieniłem z 10 na 9 gdyż jeszcze nie do końca wychodzi mi pisanie pluginów, ciągle się uczę)
Pozdro!

Edytowane przez rewox
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię: Mateusz
Nick: polaczekkkkkkkkkk
Wiek:  22
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  minimum godzinne dziennie
Staż na serwerze:  Jeżeli ufać gametrack'owi to od lipca 2014 roku.
STEAM:  Tak
Znajomość AMXX (1-10):  10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  9. Nie wgrywałem nigdy pluginów. W teorii wiem jak się to powinno robić, ale ze strony praktycznej tego nie robiłem.
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Tak, lecz nazwy nie pamiętam tej sieci. Było to bardzo dawno :p
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Admin FFA, Opiekun FFA, Opiekun serwera "MIX",  DJ :p , Redaktor na fanpage, Admin DD2, UBT (obecnie).
Dlaczego akurat Ty: 
Witam :)
      Nie muszę się nikomu przedstawiać, ponieważ jestem znaną osobą (mam nadzieję, że z tej dobrej strony :p). Na serwerze gram dość długo jak i jestem bardzo aktywnym użytkownikiem działu serwera DD2. Jestem jedną z osób, które dość często dają kolejne propozycje na rozwój, ułatwienie gry na serwerze. Mam bardzo dobry kontakt z graczami jak i adminami.
      Doświadczenie? Posiadam. Piastowałem funkcję opiekuna na serwerze FFA. Ze względu na niesprzyjające mi warunki pracy (nie będę się już nad tym rozwodził) dostałem odsunięty od tej funkcji.
      Wszystkie omawiane sprawy na serwerze byłyby przedyskutowane z graczami/adminami na forum. Żadna z decyzji nie była by podejmowana za waszymi plecami :). Na pewno chciałbym poprawić regulamin, ponieważ wiele podpunktów jest do zmian. Jak również dążyłbym do tego, że serwer znów posiadał 32 sloty i był zapełniony dniami i nocami :)
 
Pozdrawiam polaczekkkkkkkkkk :)

Pobijam moje poprzednie podanie.

 

Moje relacje z Damianem są wzorowe, więc nie powinno być problemu z komunikacją między nami. Często dzielimy się opiniami odnośnie serwera. Moglibyśmy stworzyć dobry zespół :)

 

@Edit:Chciałbym jeszcze dodać, że od przyszłego tygodnia będę się częściej pojawiał na serwerze.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Cięzki wybór bo i rewox i polaczekk mają swoje plusy i minusy, ale na ten moment postawię na polaczka, jeżeli jego aktywność będzie słaba lub nie będzie wywiązywał sięz obowiązków, jego stanowisko przejmie rewox lub stworzę nową rekrutację.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć.

W związku z moją planowaną rezygnacją ze stanowiska opiekuna, chciałbym otworzyć nabór na zastępcę dla Mistrza. Podania proszę pisać według wzoru. Wspólnie z Mistrzem wybierzemy zastępce, który musi również zostać zaakceptowany przez Karola.

 

 


Imię:  
Nick: 
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość AMXX (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty: 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Kamil
Nick: rolooo :P
Wiek: 21 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  zależy jestem wieczorami od poniedziałku do piątku od 15 do późnej nocy , weekendy mam szkołę ale nie wszystkei czasem się zdarzy że jestem w domu :) 
Staż na serwerze:  z 3 lata ? nie wiem wiem że bardzo długo tu gram 
STEAM:  Tak nawet 4 :v 
Znajomość AMXX (1-10):   8-9  tu gra kwestia przypomnienia jedynie 
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  7-8 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  byłem opiekunem tego serwera 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  admin dd2 
Dlaczego akurat Ty: nadchodzi zima troszke więcej czasu mogę spróbować się zająć serwem , nic w tym trudnego nie ma dużo osób mnie zna , dogadujemy się i myślę że będziemy się dogadywać zawsze. mam już trochę doświadczenia gdyby coś mistrz nie wiedział służę mu wtedy pomocą.  :) 

 

 
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię:  Kamil
Nick: rolooo :p
Wiek: 21 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  zależy jestem wieczorami od poniedziałku do piątku od 15 do późnej nocy , weekendy mam szkołę ale nie wszystkei czasem się zdarzy że jestem w domu :)
Staż na serwerze:  z 3 lata ? nie wiem wiem że bardzo długo tu gram 
STEAM:  Tak nawet 4 :v 
Znajomość AMXX (1-10):   8-9  tu gra kwestia przypomnienia jedynie 
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  7-8 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  byłem opiekunem tego serwera 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  admin dd2 
Dlaczego akurat Ty: nadchodzi zima troszke więcej czasu mogę spróbować się zająć serwem , nic w tym trudnego nie ma dużo osób mnie zna , dogadujemy się i myślę że będziemy się dogadywać zawsze. mam już trochę doświadczenia gdyby coś mistrz nie wiedział służę mu wtedy pomocą.   :) 

 

 

 

Przykro nam, ale Karol nie wyraził zgody żebyś objął ponownie stanowisko opiekuna.

 

Nie widzę więcej osób chętnych, więc głównym opiekunem zostanie Mistrz, a z czasem może znajdzie zastępce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otwieram rekrutacje na zastepce dla mnie ,poniewaz mam napiety grafik, a chcialbym zeby wszystko bylo zalatwiane na biezaco.

 

Imię:

Nick:

Wiek:

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:

Staż na serwerze:

STEAM:

Znajomość AMXX (1-10):

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:

Dlaczego akurat Ty:

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Patryk
Nick:Fryzjer także znany pod nickami Skiperek oraz Medyk
Wiek:19. W maju już 20 na karku niestety.
Ile czasu dziennie możesz poświecić serwerowi:Zależy od pracy. Może być 30 minut, a może być godzina, a nawet 5 godzin. 
Staż na serwerze:Od września jestem z wami na serverze, a od 21 września adminem. 
Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198063646868/
Znajomość AMXX (1-10):6-8
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]):1 nic nie umiem, gdyż jeszcze nie byłem zastępcą ani opiekunem servera, aczkolwiek szybko się uczę, więc tak myślę, że z godzinka, albo trochę dłużej i z 1 podskoczy do 5-6, a z czasem do 10. 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ ( podaj nazwy, bez linków):Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:Pełnie tylko admina. Miałem admina na Bf2 , zombi modzie i aktualnie na DD2 .
Dlaczego akurat Ty:Dlaczego akurat ja. Mam czas wieczorami , a często z soboty na niedzielę to potrafię siedzieć całą noc na kompie się nudząc, więc pomyślałem, że pomogę opiekunowi ogarniać sprawy na forum i mam nadzieję nie tylko sprawy forum. A największa moim asem będzie to, że zbliża się okres świąteczny także około 24.12.16 do 15.01.17 będę miał wolne to będę mógł długo spędzać czas na forum i na serverze. Mam nadzieję, że moje podanie nikomu z graczy nie wyrządzi krzywdy, a tylko będę mógł pomagać w rozwijaniu servera jak najlepszy sposób. 
Pozdrawiam Fryzjer.
Dziękuje za wsparcie w postaci Like :) 
Edytowane przez Skiperek
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adrian
Nick: GeRlO_wWa
Wiek: 24
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: W tygodniu z godzina/półtorej, w weekendy nie pracuje więc ze 4-5h.
Staż na serwerze: Według GT w lipcu stuknęły 2lata, z tym, że nie było mnie przeszło rok i wróciłem w sierpniu.
STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198065458835/
Znajomość AMXX (1-10): z 7
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Ja też jestem zielony w tym temacie, natomiast inteligentny ze mnie chłopczyk więc nie obawiam się nauki czegoś nowego.
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak, po raz drugi jestem adminem na DD2.
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego akurat ja?! Już sam nick powinien być odpowiedzią na to pytanie! :p Hmm może zacznę od tego, że jestem tu z przerwą, ale cholera już przeszło 2 lata, spędziłem 410h mojego cennego czasu na ganianiu za waszymi modelami by posłużyły jako zwłoki (do zastąpienia Renaty Rączkowskiej :p) dlatego chcę by ten serwer był wciąż a może dla niektórych dopiero stał się fajnym miejscem do zrelaksowania się po dniu pracy czy szkoły, ALE.. dla graczy którzy są w porządku. Dlatego nie ukrywam, że będę chciał podjąć dyskusję nt. zmienionego całkiem niedawno regulaminu ponieważ wiem, że miał on zostać przedyskutowany, nie ma oficjalnej informacji więc prawdopodobnie nie był. Drugą sprawą na którą chciałbym zwrócić uwagę to byłoby baczniejsze przyglądanie się osobom, które otrzymują rangę admina, co wyszło o dziwo przy okazji dyskusji pt. regulamin, że trzeba się temu przyjrzeć. Trzecia sprawa, która przychodzi mi do głowy o 1.30 w nocy to przy okazji zbliżających się świat, nie chciałbym zasypać i zanudzić graczy motywami świątecznymi na serwerze na długi czasu przed samym okresem świątecznym ;) Po czwarte chłopcy dali fajny impuls do pozytywnych zmian i wiem, że mogę pomóc kontynuować ten trend! Myślę, że choć trochę przybliżyłem plan działania na najbliższy czas. Kto mnie zna ten wie, że lubię dyscyplinę i poszanowanie zasad, ale jeszcze bardziej żarty, zgrywy tylko wszystko musi być robione z głową i szacunkiem, fajnie gdyby wszyscy to zrozumieli albo się tego nauczyli ;) Co do obecnego opiekuna to nie przewiduję problemów, znam go kawałek czasu i nie przypominam sobie konfliktu, no może jedyny problem to ten, że to on jest głównym opiekunem, ale spokojnie.. i to zmieni wkrótce hahah Tak z przymrużeniem oka, otrzymałem dwie szansę jako admin, liczę na trzecią. Dzięki Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Gerlo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Was,
Otwieram rekrutację na mojego zastępce.Zadaniem zastępcy będzie sprawdzanie adminów, zajmowaniem się działem oraz informowanie mnie o błędach i rzeczach, które trzeba poprawić lub coś w tym stylu.

Imię:
Nick:
Wiek:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:
Staż na serwerze oraz gt:
Steam:
Znajomość AMXX(1-10):
Znajomość FTP(wgrywanie map, pluginów [1-10]):
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków): 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:
Dlaczego akurat Ty:
Czy byłeś karany jakikolwiek sposób na naszej sieci jeżeli tak to w jaki sposób?:

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:

Marcin
Nick:

Brat Marcin
Wiek:

15 (w czerwcu 16) lat
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:

2-3,5h
Staż na serwerze:

Około 2,5-3 miesięcy, a na serwerach DD2 2 lata.

http://www.gametracker.com/player/Brat%20Marcin/193.33.177.101:27156/

Steam:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198059341310/
Znajomość AMXX(1-10):

6/7 (słabe)
Znajomość FTP(wgrywanie map, pluginów [1-10]):

5/6 lecz szybko się uczę 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):

Posiadałem swój własny serwer DD2.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:

Aktualnie Gamer'a i Promotora ale miałem też admina na JailBreak 1.6.
Dlaczego akurat Ty:

Ponieważ posiadałem swój serwer DD2 który odkupiłem od kolesia, na tym serwerze nawet Amx nie był dobrze wgrany, więc musiałem ogarniać cały serwer praktycznie od podstaw. Z serwerem DD2 miałem pierwszą styczność 2 lata temu a swój serwer posiadałem w Maju 2016 roku.

Z Amx'a korzystam od 1 roku więc jestem trochę zaznajomiony z nim. Co do Ftp to umiem wgrywać mapy znam dużo komend Amx'a i umiem sprawnie posługiwać się nim. Mój wiek może sugerować trochę że jestem za młody na tak poważne stanowisko i to jest u mnie wielki minusem, dlatego zdaje sobie z tego sprawe. Trochę się tego Ftp pozapominało bo przez pół roku nie miało się styczności ale ostatnio znów zacząłem się trochę bawić tym. Dlaczego ja hmmm myślę że będę dobrze wykonywał te obowiązki, i sądzę że aktualnemu opiekunowi przyda się pomoc osoby doświadczonej. Chciałbym też pomóc Opiekunowi na Forum jak i na serwerze zgłaszając wszelkie błędy. Na forum jestem praktycznie cały czas jak nie na telefonie to na komputerze, więc kontakt ze mną jest non-stop.

Chciałbym także dopilnować Administrację bo ostatnio jest lekka samowolka. Administracja nie banuje zgodnie z Regulaminem, a na 'pałe' :) 

Czy byłeś karany jakikolwiek sposób na naszej sieci jeżeli tak to w jaki sposób?:

Jedynie banami na serwerach lecz na DD2 nigdy nie ostałem bana, 1 warn

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Marcin
Nick: TheGumiS
Wiek: 17
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2 - 3H ( Zależnie od dnia )
Staż na serwerze: Myślę, że GT ( Całkowity czas mojego pobytu na Serwerze ) mówi samo za siebie ^^ http://www.gametracker.com/player/TheGumiS/193.33.177.101:27156/
@@ Dodaje drugie GT aby nikt się nie dziwił, że nagle nie gram na serwerze :D 
@@ http://www.gametracker.com/player/TheGumi5/193.33.177.101:27156/

Steam: www.steamcommunity.com/id/thegumis2

Znajomość AMXX(1-10): 8
Znajomość FTP(wgrywanie map, pluginów [1-10]): 9
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków): Własne serwery ( amatorskie ale wiem o co chodzi ^^ )
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: UBT i wiele razy admin serwera
Dlaczego akurat Ty: Chciałbym wprowadzić ład w administracji, porządek na serwerze, jeżeli będzie taka potrzeba to nawet wprowadzić pewne zmiany w regulaminie i rzeczy sytuacyjne.

Czy byłeś karany jakikolwiek sposób na naszej sieci jeżeli tak to w jaki sposób?: Warny, bany permanentne

 

@@Edit 1 - Dodane drugie GT ^^

Edytowane przez DefinitelyNotGumiś
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dawid

Nick: ->NeM0o_!

Wiek: 14 (w czerwcu 15)

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: dziennie by były 2h + jeszcze co kilka dni nocki.

Staż na serwerze: może i za dużo nie gram na serwerze, ale ogarniam sprawę zastępcy opiekuna i na dd2 gram od _naprawdę_ dzieciaka.

Steam: Narazie nie posiadam, ale niedługo planuje założyć.

Znajomość AMXX(1-10): 7/8

Znajomość FTP(wgrywanie map, pluginów [1-10]): 8

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków): tak, nawet swój hosting

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: 2x admin jb 1.6, gamer

Dlaczego akurat Ty: Jestem ogarniętym graczem jeśli chodzi o kulturę, amxx, ftp, zapoznanie z nowymi ludźmi. Zapewniam, że jeśli bym został zastępcą przyjąłbym się dobrze ;) pomimo młodego wieku jestem doświadczony na podobnych stanowiskach i mój staż w csa jest ogromny. W przyszłości planuje się rozwinąć jeszcze bardziej :) Dużo osób z cs-classic a nawet z dd2 mnie zna i wie, że potrafie ogarnąć serwer, zachować się kulturalnie, a także umilić czas graczom csc.

Czy byłeś karany jakikolwiek sposób na naszej sieci jeżeli tak to w jaki sposób?: jedynie warny(nadrobione, zapłacone)

Myśle, że na spokojnie rozpatrzycie moje podanie. Jestem cierpliwy i właśnie z tą czynnością czekam na rozwiązanie. Pozdrawiam- Dawid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adam
Nick:NA'VI[PRO]
Wiek: 19
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Na serwerze 5 godzin mogę siedzieć na luzie 
Staż na serwerze: Nie gram za dużo na serwerze ale staram się poprawiać moją aktywność i zaprzyjaznić z innymi graczami 
Steam: Mam steam :  http://steamcommunity.com/profiles/76561198308967956/
Znajomość AMXX(1-10): 8
Znajomość FTP(wgrywanie map, pluginów [1-10]): 4 (słabo z tym idzie )
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków): nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: administrator JB 1.6 , GAMER , DONATOR
Dlaczego akurat Ty: Ponieważ jestem osobą bardzo porządną jeśli chodzi o kulturę . bardzo lubię mieć dobre relacje z innymi i zależy mi na tym fajnym serwerze dd2 . Myślę że gdybym został zastępcom szybko bym ogarnął to stanowisko i myślę że inni też by się ze mną bardzo dobrze dogadywali . Posiadam rangę administrator JB 1.6 więc nie mam żadnych problemów dogadywania się i utrzymanie porządku na serwerze . Posiadam też wiele rzeczy do kontaktowania się ze mną GG , SKYPE , STEAM , TELEFON : 500 543 874
Czy byłeś karany jakikolwiek sposób na naszej sieci jeżeli tak to w jaki sposób?: tylko warnem :)

Edytowane przez NAVI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności